5119 Kolektiv vzestoupených mistrů: Co se lidstvo chystá odhalit Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-09-21

Toto je krásný čas být naživu na planetě Zemi, protože toho o sobě, o svém světě a o své historii musíte ještě hodně objevit. Lidstvo se chystá odfouknout závoj. Dokážete si představit, kolik toho je ještě k odhalení v souvislosti s lidskou zkušeností na Zemi. Zaznamenaná historie sahá tak daleko. Bylo toho bylo tolik, co jste o sobě za posledních padesát let objevili, a schopnosti, které lidé nyní projevují ve větším a větším počtu, jsou jen špičkou ledovce. Rostete exponenciálně a někdy se objevují bolesti růstu, které zažíváte individuálně i kolektivně, ale když k životu přistupujete s postojem, že se věci vždy zlepší, protože musí, pak se ve vaší zkušenosti zlepší. Pokud přistupujete k životu s vírou, že se věci musí globálně zhoršit, než se budou moci zlepšit, pak to bude vaše zkušenost. Máte možnosti z hlediska toho, na co se zaměříte, a z hlediska toho, co zažijete v budoucnu, a proto je váš postoj, váš pohled, váš způsob rámování věcí tak důležitý.

Nemusíte se obávat, že to, co zjistíte o sobě, své planetě a své historii, bude jen špatné. Nemusíte přemýšlet v tom smyslu, že si uvědomíte všechna utajení a všechna spiknutí. Místo toho, když vám učiníme takové prohlášení, můžete předpokládat, že mluvíme o vašem spojení s galaktickými bytostmi a o schopnostech, které v sobě máte.

Pokud si dokážete stále pamatovat základní pravdu, že jste bytostí zdrojové energie, pak to může způsob, jakým přijímáte jakoukoli informaci, ve vaší zkušenosti výrazně změnit. Můžete vždy předpokládat, že to, co vám říkáme, je něco pozitivního, protože si ještě musíte uvědomit své božství ve fyzické podobě a vše vás bude tímto směrem nasměrovávat, jak budete postupovat vpřed. Jak by tedy vůbec mohly existovat špatné zprávy? Jste tu od toho, abyste odhalovali to dobré v sobě, v ostatních, na své planetě a v celé galaxii. Jste tu od toho, abyste to dělali tím, že budete zářit svým světlem a vidět světlo v ostatních, i když ho neprojevují.

Chcete-li udělat krok vpřed ve svém mistrovství, procházejte svým dnem se slibem sobě samým, že budete vše vidět očima Zdroje, že budete Zdrojovou energií, která je potřebná v každé situaci, v níž se nacházíte. Chcete-li ve světě vidět a zažívat více lásky, buďte touto láskou a zesilte hlasitost tam, kde víte, že ji ostatní ztlumili.

Je důležité, jak reagujete na vše, co se vám postaví do cesty. Je to stejně důležité jako to, co vytvoříte. Pamatujte na to a budete mít v rukou klíče ke štěstí a klíče ke všemu, co tento náš krásný vesmír nabízí. Zapomeňte na to a budete mít jen úžasný zážitek z toho, že si znovu vzpomenete. Nebuďte proto na sebe nikdy přísní a pamatujte, že každý okamžik je tou příležitostí, kterou jste hledali, tou příležitostí, abyste se více poznali jako bytosti Zdrojové energie.

To je pro teď vše. Jsme Thymus. Jsme kolektiv nanebevzatých mistrů a jsme vždy mezi vámi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/21/the-collective-of-ascended-masters-what-humanity-is-about-to-uncover/

Zpět