5118 Matka Marie: Nositelé míru Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2023-09-21

zkráceno
Vy jste nositeli míru ve vašem světě, protože se blíží ještě více chaosu a zmatku. Vaše vibrační kodexy jsou zralé a připravené ke sdílení. Jako fraktály jste vyrobeni z lásky, jste také láska. A přesto v hustotě je snadné ztratit ze zřetele tuto skutečnost, že jste ztělesněním světla, ale to ve skutečnosti jste. Mnozí z vás již své uzdravení provedli, a přesto musí dojít k dalšímu rozšíření tohoto léčení. Jak se jizvy hojí, dochází k protahování, jak se končetina stále pohybuje, a bude další rozšíření hojení dlouho poté, co bylo zranění povrchově zhojeno. Existují vnitřní světy ran, kterým je třeba čelit s horlivou činorodostí a jasnou vizí. Pošlete ranám lásku a ony se promění ve světlo. Na vašem světě je mnoho zranění, a tak musíte hledat uzdravená místa a rozšiřovat je. Musíte poslat svou světelnou energii do štěrbin, jizev, šrámů, poslat tam světlo a lásku a Gaia to zcela jistě ucítí. Je důležité hojit mřížku a rány. Jsou nerozlučně propletené. Nakonec budete žít v říši, kde všechny mřížkové čáry pěkně bzučí, ale zatím si musíte pěkně bzučet ve svém vlastním vibračním poli, abyste pomohli zacelit trhliny ve vesmírné látce kolem Gaie a jejích mřížek, a přitom hojit tkáň, která překlene mezeru a vyvolá hojení, stejně jako kožní štěp.

Vzestup celého světa v těle nebyl nikdy předtím proveden. Existuje mnoho těl, která nebudou dostatečně silná, a mnoho lidí bude mít pocit, že jejich duše byla zlomená, ale to je možná kvůli promarněným příležitostem k vlastnímu učení. Vidíme to, co jsme připraveni vidět. Pro ty, kteří nebyli připraveni, budou mít co dohánět. Tímto způsobem je to požehnání pro ty z vás, kteří se dlouho před touto inkarnací rozhodli probudit se dříve. Ano, má to i své nevýhody, jak se necítíte být ve světě. Přesto jsi měl své temné noci - týdny - měsíce - duše. Teď jsi silnější, připravený na to, až budou větry foukat nejtvrději. Je toho mnoho, co bude odhaleno, a my víme, že vás unavuje slyšet takové věci, ale můžete vidět, že se to nyní skutečně děje. Vychází najevo další světská účast ve vašem světě. A bude toho ještě mnohem víc.

Doporučuji práci s pyramidálními energiemi, prostory nulového bodu jsou mocným bodem stvoření. Pyramidy jsou po celé vaší říši, strategicky rozmístěné, stejně jako jste byli strategicky rozmístěni vy. Vy jste pyramidy ve formě. Je požehnáním, že můžete využít jejich energie k léčení sebe a svého světa. Doporučuji to. Ve vašich lidských uhlíkových tělech se odehrává mnoho alchymie, kdy se každým okamžikem, každým dnem stávají krystaličtějšími. Pomůže vám stálost pyramidálního hučení. Rozšiřte svou práci s Gaiou. Využijte mřížku, připojte ji ke Zdroji. Jen vy můžete dělat takové věci, jste Zdroj ve formě. Člověk se musí nacházet v lidských nádobách, aby ztělesnil lidskou změnu, lidský vzestup je lemován DNA, spárován. Musí to být takhle. To je důvod, proč jste se dobrovolně přihlásil, že budete žít v takové nádobě v takové době. Frekvence jsou nyní tak vysoké, že jsme doslova na dosah ruky. Jsme všude kolem vás, toto krásné spoluvytvoření lásky, léčení.

Vaše uzdravení, vaše vlastní cesta je vaše vlastní. Nesmíme soudit ty, kteří jsou na vlastní cestě. Jak byste mohli rozumět nebo být zasvěceni do jejich smluv nebo dohod o duši? Probudí se, kdy se probudí, nebo ne, a budou pokračovat na své vlastní cestě v jiné podobě. Nejlepší je tímto způsobem nebýt příliš připoután k cestě druhého. Jsme také vaše rodina. Jsme všude kolem vás. Vaše galaktické světy vás bedlivě sledují. Mnozí z vás jsou královští starověcí z jiných systémů, kteří jsou zde v tuto chvíli, abyste pomohli, a tak vás vaše království sledují s něhou a úctou. Nikdy nepoznají vaši vlastní cestu, vaše mnohé zvraty, a tak doufáte, že vás nebudou souditi, protože jsou z vyšších vibračních světů a říší, kde neexistuje žádný soud. A tak nesuďte sebe ani jeden druhého. Nebuďte na sebe přísní. Každou chvíli se stáváte novým. Každou chvíli se učíte, měníte nebo rostete. Takový je vzestup, nikdy nekončící spirála až ke zdroji světla, odkud jsme všichni přišli.

Radost a světlo jsou receptem na odpuštění a na vznik nového světa. Tvoří se, ale tento se musí nejprve rozpustit. Podobně jako pyramidy, které drží klíčové linie a víry, jste mřížkou pro Gaiu, kde je její mřížka slabá. Proto jste umístěni tam, kde jste. A je to dobré.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/21/mother-mary-peace-bringers/

Zpět