5120 Přes 4D most do 5D světa Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-09-21

Vědomí je heslo pro vstup do světa 5. Dimenze. Tento klíč vlastníte ve chvíli, kdy vám to vaše vědomí řekne; konej, nebo selži! V tu chvíli budeš sám! Nikdo vás nebude soudit ani odměňovat. Ale ucítíte to, až se to skutečně stane. Je to konec jedné epochy a začátek nové éry. Všechno vypadá velmi normálně; vaši sousedé stále žijí ve svých nedostupných velkých domech, vozí děti do školy a ze školy ve zcela nových luxusních autech, takže nikdo nemyslí na blížící se ekonomickou katastrofu. Pravdou je, že většina těchto domů a aut je z velké části financována ̋dluhovými penězi ̋, a to se zhroutí v okamžiku, kdy ekonomika narazí na zeď. Všechna čísla jsou naprosto alarmující a naznačují, že globální ekonomika je na dobré cestě ke globálnímu finančnímu Armagedonu.

Lidé jsou netrpěliví a jejich paměť je žalostně krátká. Jen velmi málo lidí je schopno aplikovat dlouhodobý pohled na to, co se děje. Všichni si zvykli ̋žít přítomností˝a nezaměřovat se na to, co přichází do cesty. Mnohým se zdá, že se nic nemění, zkorumpovaní sirotci stále řídí a kontrolují dění po celém světě, ale zdá se, že ano, protože není vidět vše, co se děje.

Ale abychom porazili naše utlačovatele, je nezbytné znát jejich organizační strukturu a používanou taktiku. Předchozí články FWC nastínily jejich strukturu a aplikovaný modus operandi. Bez těchto znalostí je to prohraná bitva a kabala to ví. Předchozí článek nastínil jejich strukturu, a podle reakcí to málokdo pochopil. Pokud dostatečně bdělí čtenáři pochopí a uplatní tyto dva unikátní články, utlačovatelé prohrají, a my se osvobodíme ze staletí područí. Naštěstí se k nám každý den připojují noví buditelé, protože už mají dost toho, že Nový světový řád diktuje, jak bychom měli žít.

Planeta Země je nyní zcela uzavřena našimi mimozemskými bratry a sestrami s jejich velkou armádou prozatím neviditelných vesmírných lodí. Žádný tvor nemůže uniknout ze zemské sféry bez povolení. Ti, kteří chtěli uprchnout na Mars, byli posláni zpět. Všechny základny na Měsíci a Marsu jsou v rukou Galaktické federace a jsou znepřístupněny elitám Deep State Cabal. Brzy přijde naše vysvobození z dluhového otroctví, které bylo dlouho a široce připravováno v zákulisí. Věřte plánu. Q stále říká ´Máme všechny informace´ - naše Aliance má ten luxus čekat na dokonalý okamžik průlomu, aby zasadila smrtelnou ránu Deep State. (pozn. vidím to v nedohlednu..)

Není divu, že Deep State zcela propadá panice. Svět stojí na prahu trvalého míru. Toto je úspěch super vysokého kalibru, který zorganizovali Patrioti s pomocí našich mimozemských bratří a sester.
Dostane se tato mimořádná zpráva do tlustých titulků v mainstreamových médiích? Vsadíte se, že nebude. Deep State stále kontroluje MSM a zoufale se snaží zabránit lidem, aby se dozvěděli o konci jejich režimu, válečných mašinériích a centrálních bankách, které budou rozpuštěny.
Je to teď nebo nikdy, tak se podle toho chovejte! (pozn. když nevylezu za dveře a nepustím internet, je to úžasné... )

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/21/across-the-4d-bridge-to-the-5d-world/

Zpět