4980 Válka proti špičkovým americkým lékařům! Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2023-08-28

Něco zvláštního se děje v zemi svobodných, kde je naše Bohem dané právo na svobodu slova chráněno prvním dodatkem americké ústavy. Naštěstí je to také Domov statečných!

Rostoucí seznam odvážných amerických MD, kteří jsou pod útokem, nyní zahrnuje:

1. Pierre Kory
2. Paul Marik
3. Meryl Nass
4. Renata Moon
5. Joseph Mercola
6. Sherri Tenpenny
7. Peter McCullough
Tito vynikající lékaři mají společné to, že veřejně zpochybnili oficiální narativ COVID. Seznam zahrnoval i Dr. Rashida Buttara, který náhle zemřel ve věku 57 let 18. května tohoto roku. Prominentní antivaxový doktor s novozélandskými vazbami umřel poté, co tvrdil, že byl otráven. Ve svém rozhovoru s Laurou-Lynn noc před svou smrtí varoval, že hydrogel v mRNA COVIDech obsahuje smrtící patogeny, o kterých věřil, že budou uvolněny signály 5G. Důrazně vyzval očkované zajímat se o informace z konference Advanced Medicine 2022. Věřil, že tyto informace mohou zachránit životy stovek milionů lidí. Dr. Buttar měl pocit, že byl úmyslně otráven tím, že byl nucen se očkovat . Věřil, že to byla odveta za výbušný rozhovor o COVID, který udělal na CNN v roce 2022.

✅ Dr. Renata Moon byla vyhozena
Rostoucí cenzura otázek o COVID Narrative. Dr. Renata Moon má certifikaci pro všeobecné pediatrické a dětské nemocniční lékařství. Vystudovala Washington University v St. Louis s tituly v biochemii a medicíně a více než 20 let aktivně provozuje klinickou pediatrii. Ve své roli klinické docentky medicíny vyučovala Dr. Moon bezpočet tisíc studentů medicíny, stážistů a rezidentů v pregraduálním a postgraduálním lékařském vzdělávání. Nedávno sloužila v přijímací komisi lékařské fakulty a má bezprostřední zkušenosti s předními liniemi změn v lékařském světě. Dr. Moon nedávno vstoupila do představenstva Americké akademie pediatrů, aby pomáhala dětem a jejich rodinám.

Dr. Moonová 7. prosince 2022 požadovala, aby se mluvilo o vakcíně proti COVID u kulatého stolu senátora Rona Johnsona. Vysvětlila, že myokarditida je mimořádně vzácná. Řekla, že za celou svou historii až do zavedení COVID vakcín viděla jen dva nebo tři případy. Studie ukazují, že myokarditida po covid injekcích může být mnohem vyšší, než si většina uvědomuje. Vysvětlila, že nemá smysl dávat dětem injekci, protože statistiky CDC ukazují, že mají nulové riziko COVID.
Dr. Moon upozornila, že složka o COVID injekcích je: ˝Záměrně prázdná. ˝ Všechna ostatní lékařská doporučení jsou naplněna informacemi, které umožňují lékařům poskytnout pacientům informace o výhodách a nevýhodách, aby byl usnadněn informovaný souhlas.

V červnu nebyla na lékařské fakultě obnovena roční smlouva Dr. Moonové jako člena fakulty. Dr. Moonová řekla, že američtí lékaři jsou umlčováni a cenzurováni, ačkoli jiné země zakázaly nebo omezily injekce COVID. Znepokojuje ji míra svobody projevu jak v akademickém světě, tak pro průměrné občany, kteří se nyní ocitli ve ztrátě svobody slova.

Licence Dr. Tenpenny byla pozastavena
Lékařská komise Ohia pozastavila licenci Dr. Sherri Tenpennyové, aniž by předstírala řádný proces v procedurální otázce, která nesouvisí s péčí o pacienty, ale pramení z toho, že cenzuruje její názory na COVID a vakcíny.

Dr. Meryl Nass žaluje Maine Board of Licensure in Medicine a její jednotlivé členy s tím, že tato rada porušila její práva podle prvního dodatku a její práva podle ústavy Maine. Stížnost uvádí, že se správní rada účastní odvetného jednání Nassové, lékařky a členky vědeckého interního poradního sboru Children´s Health Defense (CHD), když jí rada pozastavila lékařskou licenci za to, že poskytla své nesouhlasné názory na oficiální zásady COVID-19, vakcínu COVID-19 a alternativní léčbu. Rada se ji rozhodla umlčet.

✅ Důležitost včasné léčby COVID
Dr. Peter McCullough je hlavním autorem článku Mnohostranná vysoce cílená sekvenční víceléková léčba časná ambulantní vysoce riziková infekce SARS-CoV-2 (COVID-19), která ukazuje, že by měly existovat čtyři přístupy k léčbě COVID-19. Americká vláda však vynechala osvědčené, levné ambulantní léčby, které mohly zachránit miliony životů, ve prospěch špatně testovaných, uspěchaných a drahých ˝vakcín˝. Proč?Existují čtyři pilíře účinné pandemické reakce:
1) kontrola nákazy,
2) včasná léčba,
3) hospitalizace
4) vakcinace na podporu imunity

Mnoho zemí zprovoznilo všechny čtyři pilíře.... V USA, Kanadě, Spojeném království, Západoevropské unii, Austrálie a některých zemích Jižní Ameriky byly pandemické reakce zaměřené na tři hlavní oblasti. . . Chybějícím pilířem pandemické reakce je tedy včasná léčba.

✅ Nejlepší kardiolog cenzurovaný časopisem Lancet
Světově proslulý konvenční doktor odkazuje na rozhovor s Dr. Peterem McCulloughem, tehdejším náměstkem pro interní lékařství, Baylor University Medical Center. Článek říká, že Dr. McCullough ˝může být nejlepším světovým kardiologem, který má také titul MPH a je profesorem medicíny. Jeho práce/zázemí je naprosto ohromující a zdá se nemožné. Je také světově proslulý. Má výjimečnou inteligenci, aby analyzoval a rozpitval zvěrstvo COVID VAX. Pozoruhodný je také odměřený způsob, jakým tuto bombu sděluje.

Lékaři cenzurovaní časopisem Lancet shledali, že 74% příčin smrti souvisí s vakcínou mRNA.
Dr. Peter McCullough také předložil hypotézy o tom, jak injekce poškozuje srdce. Při systematickém přezkoumání 325 pitev z července 2023 McCullough a jeho tým dospěli k závěru, že 62, 5 % až 73, 9 % úmrtí po vakcínách bylo způsobeno pravděpodobně injekcí.
Nejvíce postiženým orgánovým systémem byl kardiovaskulární systém (53 %), následovaný hematologickým systémem (17 %), dýchacím systémem (8 %) a více orgánovými systémy (7 %)....

McCullough cituje výzkum, který ukazuje, že existují dvě primární období náhlé srdeční smrti: během cvičení a mezi 3:00 a 6:00. Jejich společným faktorem je adrenalin. Nárůst adrenalinu během cvičení a přirozeného procesu bdění. Pokud máte myokarditidu, může tento nárůst adrenalinu stačit ke spuštění náhlé srdeční smrti.

✅ Chase Bank uzavřela účet Dr. Josepha Mercoly
Dr. Joseph Mercola je již více než rok #1 na seznamu ˝ desinformačních desítek ˝ za zpochybňování oficiálního příběhu o COVID ve svých informativních denních článcích. Jedním z hitů byl článek New York Times z 7. 10. 2022 ˝ Dr. Joseph Mercola: The Dezinformation ´Superspreader´ ˝. Je to důvod, proč Chase zakázal Dr. Mercolu? Článek Dr. Mercoly z 27. července ˝Chase Shuts Down Bank Accounts of Mercola and Key Employees˝ uvedl:

13. července 2023 banka JP Morgan Chase náhle uzavřela všechny mé obchodní účty, bankovní i investiční, spolu s osobními účty mého generálního ředitele, mého finančního ředitele a jejich příslušných manželů a dětí. Nebyl uveden žádný důvod pro rozhodnutí, kromě ˝neočekávané aktivity˝ na blíže nespecifikovaném účtu. Nejstarší z těchto účtů je aktivní již 18 let....
Účty u Chase mé finanční ředitelky - včetně společného účtu s jejím manželem - byly uzavřeny spolu s mým. Nyní se snaží přijít na to, jak zaplatit manželovi zdravotní na péči na Filipínách. Je upoután na lůžko s demencí a je zcela závislý na její finanční podpoře a ona si nesmí otevřít další bankovní účet na jeho jméno. (pozn. po případu s kamiony v Kanadě další znedůvěryhodnění bank a jejich nezávislích služeb. . . ty peníze jim vyplatili, nebo zabavili? )

✅ Licence Dr. Pierra Koryho ohrožena správní radou
Dr. Pierre Kory, plicní a ER lékař, docent medicíny St. Luke´s Aurora Medical Center, prokázal při slyšení v Senátu, (29. 11 - 3. 12. 20), že včasná ambulantní léčba je nezbytná součást řešení COVID-19. Dr. Kory je prezidentem Frontline COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC). Mluvil za skupinu lékařů, kteří publikovali přes 2000 recenzovaných dokumentů.
Ivermectin je ZÁZRAČNÝ lék v časné ambulantní léčbě. Ivermectin COVID nejen léčí, ale také mu předchází! Rodinní příslušníci lidí s COVID-19, mohou používat Ivermectin, aby se chránili. Říká, že lidé, kteří užívají Ivermectin, nemohou dostat COVID!

Dr. Kory ukázal, že NIH, FDA a CDC tyto informace ignorovaly - což stálo životy statisíců pacientů s COVID. Vyzval NIH, aby přezkoumal rozsáhlé a rychle se objevující lékařské důkazy o Ivermectinu, který za svůj antivirový účinek rychle získal Nobelovu cenu. Používá se v subsaharské Africe. Již jedna dávka je účinná. Dr. Kory varoval, že příliš mnoho lidí zemře při čekání na experimentální vakcínu proti COIVD. Poukázal na to, že COVID nejvíce napadá černochy, hispánce a seniory. To může být způsobeno tím, že lidé tmavší pleti a lidé, kteří nechodí dostatečně do slunce, mají nízký obsah vitamínu D.

Ukazují slyšení v Senátum že používání vakcíny COVID-19 je nezákonné? Povolení k mimořádnému použití (EUA) mohla být vydána pouze pro spěšné očkování COVID, pokud by nebyla k dispozici žádná léčba. Na začátku roku 2020 bylo známo, že ivermektin, HCQ, budesonid, vitamin D3 a vitamin C jsou účinnými ambulantními léky proti COVID. Kdyby se tyto látky běžně používaly, nebylo by třeba drahých a špatně testovaných očkování proti COVID, výluk, masek, sociálních distancí, PCR testů, vyhledávání kontaktů, uzavírání škol, očkovacích pasů ani povinného očkování.

✅ Ohromující úspěch Ivermectinu proti COVID v Indii
Proč Amerika nepoužívá Ivermectin pro COVID? Salvador poskytuje pacientům s COVID, členům rodiny, sousedům a přátelům zdarma ambulantní soupravy pro domácí pacienty. Sady jsou také poskytovány zdarma v oblastech s vysokou prevalencí COVID. Soupravy obsahují Ivermectin. Ukazuje také ohromující úspěch Indie při léčbě COVD pomocí Ivermectinu.

✅ Ivermectin Blackout v Indii Justus R. Hope, MD 8. 9. 21
Ivermectin vítězí v Indii. Zisk mimo zmanipulovaný systém! Chraňte se před tyranií a ekonomickým kolapsem. Naučte se žít svobodně a šířte mír! Zprávy o indické porážce varianty Delta by měly být všeobecně známé. Je to stejně zřejmé jako nos na tváři. Když se člověk podívá na grafy, je to tak jasné, že to nikdo nemůže popřít. Přesto o tom z nějakého důvodu nesmíme mluvit. Tak například Wikipedie nemůže zmínit recenzované metaanalýzy Dr. Tess Lawrie nebo Dr. Pierra Koryho publikované v American Journal of Therapeutics.

Wikipedia nemá povoleno zveřejňovat nedávnou metaanalýzu o Ivermectinu, kterou napsal Dr. Andrew Hill. Kromě toho není dovoleno říkat nic o www.ivmmeta.com, které ukazují 61 studií zahrnujících 23 000 pacientů, které odhalují až 96 % snížení úmrtí [profylaxe] pomocí Ivermectinu.

Grafy a data z databáze ČSSE Univerzity Johna Hopkinse nelžou. Naopak, poskytují přesvědčivou stopu pravdy, kterou nikdo nemůže zpochybnit, dokonce ani NIH, CDC, FDA a WHO.... údaje z Indie ukazují, že Ivermectin je účinný mnohem více než vakcíny. Zabraňuje nejen smrti, ale také nákaze COVID a je také účinný proti Delta Variantě. Stejně tak masivní pokles případů a úmrtí v Indii téměř na nulu po přidání Ivermectinu prokázal účinnost léku. To je pravda, kterou NIH, CDC a FDA nemohou dovolit, protože by to ohrozilo očkovací politiku. Nevadí, že Ivermectin by zachránil více životů s mnohem menším rizikem, mnohem nižšími náklady a pandemii by rychle ukončil.
Dr. Kory je autorem knihy The War on Ivermectin, která je v několika zemích bestsellerem na Amazonu.

Velké farmaceutické a zdravotnické agentury volají: ˝Nepoužívat ivermektin! ˝ a doprovází to mediální smrští. Proč, když věda tvrdí opak? ˝ Ivermektin je v médiích sprosté slovo. To nejde. Je to smrtící odčervovač koní. Předepište to nebo propagujte a budete označeni za pravicového šarlatána, bude vám zakázán přístup na sociální síť nebo přijdete o licenci k provozování medicíny. A přesto s ním virus vyhladil celou zemi a více než devadesát pět studií nyní ukazuje, že je jednoznačně účinný v prevenci a léčbě Covid-19. Pokud to nefungovalo, proč neexistovala koordinovaná globální kampaň na jeho zrušení? Co je pravda na tomto desetiletí starém léku oceněném Nobelovou cenou?

Válka o Ivermectin je osobní a profesionální vyprávění Dr. Pierra Koryho a jeho křížové výpravy za doporučení bezpečného, levného, generického léku jako klíče k ukončení pandemie. Příběh Dr. Kory zachycuje osobní útoky, profesionální neúspěchy a hanebné snahy světových zdravotnických agentur a lékařských časopisů zavrhnout a popřít účinnost ivermektinu. Film The War on Ivermectin je zčásti osobním vyprávěním, zčásti sžíravým odhalením a otázkou na katastrofální dopady cenzury masmédií a neúnavné propagandy, která vede k největší humanitární krizi v dějinách.

Ačkoli četné studie a epidemiologická data ukázaly, že systematickým používáním ivermektinu by byly na celém světě zachráněny miliony životů, mnoho milionů zahynulo.
Tento masakr byl přímým důsledkem toho, co Dr. Kory nakonec zjistil - že je to tichá, ale smrtící válka farmaceutického průmyslu proti generickým lékům a zkorumpované, ukořistěné lékařské a mediální systémy v tom umožňují pokračovat. Kniha Dr. Koryho nenechá nikoho na pochybách, že skutečným protivníkem v této válce je kolektivní cabal elit chtivých moci, kteří upřednostňují zisky nad lidmi a ve své snaze o kontrolu se nezastaví před ničím.
Válka o Ivermectin vychází prostřednictvím ICAN PRESS. ICAN (Informed Consent Action Network) je nezisková organizace, která zkoumá bezpečnost lékařských postupů, farmaceutických léků a vakcín a zároveň obhajuje právo lidí na informovaný souhlas.

✅ Dr. Paul Marik - (11/26) COVID-19 Dezinformační slyšení Senátu USA se senátorem Ronem Johnsonem
Dne 25. ledna 2022 uspořádal senátor Ron Johnson slyšení se špičkovými senátory, vědci a zdravotníky z celého světa, kteří prokázali dezinformaci COVID-19. Tito hrdinové byli během pandemie vyhození, cenzurováni, zakázáni a deplatformováni. Toto je můj druhý upload, protože první už bylo zcenzurován. . . .

Můžete si položit otázku: ˝ V jakém světě by cenzurovali slyšení v americkém Senátu? ˝ Tak v tom jsme. Vědecká metoda obvykle zahrnuje několik hypotéz a nápadů, které jsou zkoušeny a testovány.... Není to jen jeden člověk, který tvrdí, že ˝oni jsou věda˝, a pak se 2+ roky mýlí.

✅ Lék na sepsi Dr. Paula Marika - má s tím něco společného sepse?
Nová léčba může ušetřit miliony po celém světě. Dr. Marik je certifikován v oboru vnitřní lékařství, kritická medicína, neurokritická péče a věda o výživě. Napsal více než 400 recenzovaných článků v časopisech, 80 kapitol v knihách a je autorem čtyř knih o kritické péči. V roce 2017 je držitelem ceny Outstanding Educator Award od American College of Physicians za svou práci s lékařskými rezidenty a kolegy. Dr. Marik byl zmíněn v The Washington Post ohledně péče o zdraví na konci života ve Spojených státech. (pozn. no a co, my tu máme naše cenzory, a to jsou ˝sakra jiné˝ kádry)

Sepse zabije v USA více než 250 000 lidí ročně a je zodpovědná za osm milionů úmrtí na celém světě ročně. Je to hlavní příčina úmrtí hospitalizovaných pacientů. ˝Dr. Marik vyvinul brilantní a elegantně jednoduchou hypotézu v léčbě sepse, ˝ říká MUDr. Richard Homan, prezident a probošt EVMS a děkan lékařské fakulty. ˝Důsledky těchto zjištění jsou hluboké a mohou změnit léčbu sepse po celém světě. ˝

Jako lékař kritické péče a vedoucí jednotky všeobecné intenzivní péče (GICU) v Sentara Norfolk General Hospital býval Dr. Marik se v boji na život a na smrt se sepsí. Navzdory jeho snahám umírali na tuto nemoc každý týden jeden až dva lidé v jeho péči. To vše se nečekaně změnilo 5. ledna 2016. Průlom nastal, když se doktor Mařík snažil zachránit ženu umírající z drtivé sepse. Nedávno jsem četl o vitaminu C jako o potenciální léčbě sepse a vzpomněl jsem si, že steroidy, běžná léčba sepse, by mohly dobře fungovat ve shodě s vitaminem C. Vědom si toho, že oba jsou bezpečně a nepoškodí pacienta, dal pacientce kombinaci vitaminu C a steroidů intravenózně. Pacientka se do několika hodin začala zotavovat a o dva dny později byla natolik zdravá, že mohla opustit JIP. V následujících dnech použili kombinovanou terapii u dalších dvou pacientů v ohrožení smrti a poté ji rychle přijal jako standardní kombinovanou terapii.

✅ ✅ Upozornění: Lockdown 2. 0! 22. 8. 23✅✅
Je to tu zase? NEMOCNICE, ŠKOLY A PRACOVIŠTĚ ZNOVU VYZÝVAJÍ LIDI K NOSENÍ ROUŠEK poté, co CDC a WHO začalo strašit vysoce mutovanou variantou COVID.

Dr. Kory je jedním ze zakladatelů aliance FLCCC, která byla vytvořena za účelem léčby rostoucího počtu lidí poškozených injekcí COVID, které americká vláda a korporátní média ignorují. Shannon Joy poukazuje na to, že Dr. Peter McCullough oznámil, že 500 000 až 600 000 lidí zemřelo poté, co se nechali očkovat! Nová kniha ukazuje Epidemii náhlých úmrtí a zprávy Eda Dowda o pandemii zdravotního postižení v roce 2023. Dr. Kory doporučuje knihu The Disinformation Playbook, která vysvětluje, jak velká farmaceutická odvětví a další průmyslová odvětví, Dr. vláda, korporátní média, a nyní Big Tech vedou dezinformační kampaně proti produktům, které ohrožují zisky.
Dr. Pierre Kory se připojuje k The Shannon Joy Show, aby se diskutovalo o válce proti ivermektinu, tajných taktikách Big Pharma a o novém vypuknutí COVID-19, o kterém říká, že bude letos na podzim.

✅ Jak chránit své zdraví
Článek Dr. Josepha Mercoly z 21. 8. 23 ˝The Pandemic Planning Racket uvádí:
Krize biologické bezpečnosti musí pokračovat do nekonečna, protože je to primární ospravedlnění Velkého resetu. Na podzim roku 2022 začala mainstreamová média varovat před možnou ˝trojitou pandemií˝ COVIDu, sezónní chřipky a respirační hosyncyciálního viru (RSV) současně. Náhlé zaměření na RSV se náhodou shodovalo s oznámeními o rychlém vyvinutí vakcíny proti RSV. Americký úřad pro potraviny a léčiva FDA schválil vůbec první vakcíny proti RSV v létě 2023 pro seniory od 60 let - jednu od společnosti Pfizer (Abrysvo) a jednu od společnosti GlaxoSmithKline (Arexvy). (pozn. to si zase někdo namastí kapsy)

Obě vakcíny jsou rekombinantní vakcíny a oba výrobci hlásili jako vedlejší účinek Guillain-Barrého syndrom. S blížícím se podzimem se do titulků dostává , ˝trojnásobná epidemie˝ COVID, RSV a chřipka. Google pro klíčová slova ˝trojnásobná pandemie 2023˝ nasbíral ohromujících 41, 1 milionu článků, se stále se opakujícími titulky. (pozn. vedlejší účinek je vypatlanej mozek, a bohužel i přepatlané území NATO, aspoň bude na válečné frontě klid, když tu zbydou jen emigranti)

Toto je jednoznačný důkaz toho, že vyprávění o triplemii je koordinováno centrálním zdrojem. Pro letošní podzim doporučují američtí zdravotní úředníci vakcíny proti chřipce pro každého ve věku 6 měsíců a starší, aktualizovaný booster mRNA COVID-19 zaměřený na kmen Omicron XBB. 1. 5 ( podrobnosti o tom, kdo by měl být očkován a kdy, stále nejsou stanoveny) a vakcína proti RSV pro seniory ve věku 60 let a starší.

✅Dr. Mercola vysvětluje:
Udržet si silný imunitní systém je nejlepší způsob, jak chránit před všemi infekcemi, a existuje mnoho účinných způsobů, jak toho dosáhnout, např. optimalizace hladiny vitaminu D. Bylo prokázáno, že vyšší hladina vitaminu D snižuje riziko, že se u vás vyvine závažné případ COVID-19 a že na něj zemřete. Bylo také prokázáno, že suplementace vitaminem D snižuje riziko nachlazení a chřipky, protože posiluje vaši vrozenou imunitu. Nutraceutika na podporu imunity, jako je vitamin C, kvercetin se zinkem a Nacetylcystein (NAC), také patří do vaší lékárničky, takže můžete začít užívat hned při prvních příznacích. Zinek je silné širokospektrální antivirotikum a kvercetin jej pomáhá transportovat do buněk, kde je potřeba. Vitamin C je také léčbou mnoha infekcí a pomáhá mít premiérovou funkci. (pozn. no a nejlepší je se na všechny ty choroby vykašlat. . . . . )

NAC je prekurzorem redukovaného glutathionu, který, jak se zdá, hraje klíčovou roli konkrétně u COVID-19. Mezi výhody NAC patří inhibice exprese prozánětlivých cytokinů, zlepšení reakce T buněk a inhibice hyperkoagulace, která může mít za následek mrtvici a/nebo krevní sraženiny, které umožňují výměnu kyslíku v plicích.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/28/war-is-growing-against-top-american-doctors/

Zpět