496 Bezhotovostní společnost Amy Bailey

[ Ezoterika ] 2020-08-19

- souhrn -
Bezhotovostní společnost neznamená žádnou hotovost ... Nula ...! Neznamená, že stále můžete použít "tu a tam trochu hotovosti". Bezhotovostní prostředky jsou plně digitální, plně dohledatelné, plně kontrolované ... Myslím, že ti, kdo podporují bezhotovostní společnost, si plně neuvědomují, o co žádají.

Bezhotovostní společnost znamená:
Pokud máte problém zaplatit hypotéku na konkrétní měsíc, nemůžete udělat nějakou výpomoc, abyste to zvládli.
Vaše dítě nemůže pomoci místnímu farmáři a vydělat si trochu kapesného.
Žádné peníze pro děti jako talisman pro štěstí nebo od babičky na prázdniny.
Žádné peníze k přání k narozeninám.
Žádné prasátko, aby vaše dítě sbíralo kapesné a dozvědělo se o hodnotě práce.
Žádné peníze odkládané "pro strýčka příhodu" nebo na něco zvláštního.
Žádné příjmy bokem, když vaše mzda stěží kryje účty nebo jídlo.
Žádné charitativní sbírky.
Žádné domácí výprodeje věcí, které již nechcete / nepotřebujete za trochu peněz. Žádné peněžní dary od příbuzných nebo blízkých.

Co bezhotovostní společnost "zaručuje":
Banky mají plnou kontrolu nad každým halířem, který vlastníte.
Každá transakce, kterou provedete, se zaznamená.
Veškerý váš pohyb a akce jsou sledovatelné.
Přístup k vašim penězům lze zablokovat kliknutím na tlačítko, pokud od vás banky potřebují "objasnění", což bude trvat asi 3 týdny, tisíc zodpovězených otázek a pět tisíc hesel.
Přístup k vašim penězům lze zablokovat kliknutím na tlačítko, pokud od vás vláda potřebuje peníze.
Každý halíř budete muset deklarovat a zdanit.
Vláda rozhodne, co můžete a co nemůžete koupit, co bude blokované.
Pokud budou vaše transakce považovány za sporné, ti, kdo otázky vytvářejí, zmrazí vaše peníze "pro vaše vlastní dobro" ...

P.C.Roberts - náměstek ministra financí pro hospodářskou politiku za vlády Ronalda Reagana
"Válka o hotovost je o tom, že vládě dá maximální kontrolu nad ekonomikou a úplný přístup k peněžence občanů."

Existuje jeden subjekt, který nepřestane používat hotovost pro své vlastní účely - vláda. Hotovost je měna, kterou vláda používá k výplatě svých "spolupracovníků".

Obamova administrativa poslala do Íránu v hotovosti více než 400 milionů dolarů, údajně jako součást finančního vyrovnání s touto zemí. A pak tu bylo dalších 12 miliard $ ve 100 $ bankovkách, které USA poslaly do Iráku, a nemají žádné záznamy o tom, co se s penězi stalo. Prostě zmizely, bylo nám řečeno.

Od Skandinávie přes Amsterdam po Indii získává na síle trend "bezhotovostní platby".

Chandigarh je hlavním městem severoindických států Pandžáb a Haryana. Indičtí úředníci tvrdě pracují na tom, aby se stali prvním bezhotovostním městem Indie. Tato iniciativa je součástí výzvy předsedy vlády Indie, aby státní vlády začaly rozvíjet to, čemu on říká "smart" města. Znamená to města spojená s nejnovější internetovou technologií. Na jeho plánu však není nic inteligentního. Jednou z hlavních změn směřujících k dosažení tohoto cíle bylo naléhání na elektronické platby všech účtů na vládních úřadech ve městě. Podobně se místní vláda v Panjimu, hlavním městě indického Goa, pokouší motivovat místní obyvatele k placení digitálně tím, že jim nabízí slevy na jízdenky na vlak a další služby veřejné dopravy, pokud platí elektronicky. Jedná se o pokračování probíhající bitvy, která probíhá v Indii od listopadu, kdy Modi oznámil, že nahradí bankovky 500 a 1000 rupií. Vláda však nezahájila výměny, pouze zajistila odstranění. To, co následovalo po vymýcení největších indických bankovek, bylo zúžené indické hospodářství, zejména mezi středními a nižšími vrstvami, které se při každodenním podnikání spoléhají převážně na hotovostní transakce. S tím je spojeno nesčetné množství problémů. Mnoho pouličních prodavačů, řidičů rikš a dalších malých obchodníků si nemůže dovolit čtečky karet potřebné k provádění transakcí elektronicky. V některých případech to mělo za následek hladovění, sebevraždy a neschopnost platit léčebné výdaje kvůli nedostatečnému přístupu k finančním prostředkům nebo kvůli obtížnosti výměny bankovek 500 a 1 000 rupií za nižší nominální hodnoty.

Také v Evropě, na místech, jako je Londýn, mnoho obchodů a restaurací přestalo přijímat bankovky nebo mince k platbě a svým zákazníkům umožňuje platit pouze kartou. U Londýňanů se stává běžným zacházet s lidmi, kteří používají hotovost, jako s občany druhé třídy. Jinými slovy, stává se nemoderním platit v hotovosti podle současného stavu.

Totéž platí pro obyvatele Švédska, zejména ve městech ve Stockholmu a Göteborgu. Je to ironické, když uvážíme, že v roce 1661 se skandinávská monarchie stala první zemí na světě, která vydala papírovou měnu. Ve Švédsku to přimělo lidi ukládat hotovost na bankovní účty, které přišly se zápornými úrokovými sazbami - banky jim odúčtují naspořené prostředky, místo aby je odměňovaly úroky s pozitivním výnosem.

V Amsterdamu pro bezdomovce, z nichž mnozí přežívají díky prodeji časopisů, je stále těžší najít lidi ochotné platit v hotovosti. Problém je v tom, že i když bezdomovci měli levné mobilní telefony s čtečkami QR - o nichž Amsterdam hovořil jako o pomoci komunitě bezdomovců, stále nemají bankovní účty potřebné k přijímání plateb.

Pak je tu Uruguay, které se nedostává velké pozornosti, ale tato malá jihoamerická země byla mezi prvními, kdo oznámil, že se zbavuje alespoň některých hotovostních transakcí. Na rozdíl od některých jiných krajů bylo uruguayské stažení hotovosti formulováno jako pomoc chudým. Země brzy plánuje zavést bankovní účty pro všechny výplaty mezd. Dělá to údajně proto, aby zajistilo, že bankovní účty budou mít i ti nejchudší. Ve skutečnosti to příliš nepomůže velmi chudým lidem, protože nemají práci. Ale na papíře to zní dobře.

Celkově lze říci, že likvidace hotovosti probíhá pod rouškou pomoci v boji proti terorismu, zločinu bílých límečků, daňovým únikům a zločincům skrývajícím se za nevystopovatelnými hotovostními transakcemi. Realita samozřejmě spočívá v tom, že bez hotovosti získají vlády a banky schopnost řídit ekonomiku jako totalitní policejní státy - sledování každé transakce a parazitární odčerpávání bohatství prostřednictvím daně z příjmu, záporných úroků a jiných forem zdanění. To vše je součástí globalistického hnutí podporovaného OSN směrem k "inteligentním městům", kde lidé nebudou vlastnit nic a žít v malých krabicích a vše bude probíhat digitálně prostřednictvím vlády.

V zásadě, pokud před něčím uvidíte slovo "SMART", znamená to "otrok".

Zdroj: https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica2/sociopol_globalbanking627.htm

Zpět