495 Ekonomická válka USA/Čína - poslední krok před velkým resetem Brandon Smith

[ Ezoterika ] 2020-09-11

Vzhledem k tomu, že zpravodajství dominuje pandemie, byla široká veřejnost rozptýlena od pozornosti mnohem důležitější krizi - hospodářské. Ekonomický úpadek není tak rychlý ani vzrušující, ale pochybuji, že to je důvod, proč mainstreamová média tento problém ignorují. Média mají tendenci vynechat pokrytí věcí, které si nepřejí, aby si jich populace všimla nebo o nich přemýšlela.

Právě teď je jediným slovem v ekonomice "oživení". Příběh o zotavení je nesmysl. Vzhledem k tomu, že sektor malých podniků je na pokraji kolapsu, nemá ekonomika prostředky na zotavení, pokud neuvidíme náhlé oživení průmyslové výroby a budování místních továren. S podnikovým dluhem na historických maximech na to právě teď prostě nejsou peníze. Hodně štěstí při pokusu financovat výrobní renesanci uprostřed stagflačního prostředí. USA navíc trpí přidanou váhou svého minulého finančního a měnového "úspěchu". Poslední generace vyrostly s vírou, že díky moci fiat měny centrální banky vyřeší všechny problémy. V médiích se dokonce rozvinulo společné úsilí o podporu této lži, kdy propagandistické plátky jako The Atlantic tvrdily, že centrální bankéři jako "skuteční hrdinové" zachraňují ekonomiku.

S tímto příběhem vyrostli mladí dospělí a investoři. Ve světě obchodování s akciemi se objevil koncept "bublinových trhů". Tyto děti si myslí, že večírek je věčný, protože je hlídá FED, a v médiích je spousta kluků, kteří jim říkají, že mají pravdu. Nicméně jim není řečeno, že jsme uprostřed kolapsové dynamiky a dříve spolehlivé struktury se nyní rozpadají.

Podle historie to obvykle funguje takto: Investice provází zisky a tržní zisky mohou být na chvíli sebenaplňující, protože centrální banky nafukují peněžní zásobu. Nakonec však musí být dluh splacen. Bez pevného ekonomického základu, včetně silné výroby, silných mezd, zdravých peněz, snadno spravovatelného dluhu a postihu korupce nemůže systém držet pohromadě bez ohledu na to, kolik kapitálu prochází finanční strukturou a kolik stimulů centrální banky odčerpávají. Stimuly nikdy nezachránily ekonomiku. Masivní stimulační akce ve skutečnosti vždy přispívají k větší destabilizaci ekonomiky v průběhu času. To platilo pro Weimarskou republiku v Německu a dnes pro Ameriku. Pokud chcete zničit národ, nechte ho zapomenout.

Federální rezervní systém dobře ví, že stimulační opatření oddalují nevyhnutelné. S pandemií a "velkým resetem" v plném proudu odvedli centrální bankéři práci, ke které byli pověřeni, a to podkopat finanční systém a nechat ho otevřený široké nestabilitě a sebezničení. Zbývá jen to, aby banky vykouzlily dost obětních beránků, kteří vezmou vinu na sebe. Po výbuchu bublin, stejně jako v roce 2008, může začít vláda zachraňovat s novým systémem podle vlastního výběru a mediálními konglomeráty, v nichž vlastní podíl, bude označena za "hrdinu".

Vstupte do obchodní války?

Aby bylo jasné, Čína není v ničem z toho nevinná a ti, kteří tvrdí, že jsou oběťmi globalistů, nerozumí dlouhodobému vztahu, který měli Číňané se západními elitami. Lidé, kteří si myslí, že naše hospodářská válka s Čínou je nějakým způsobem legitimní a že Čína bude "potrestána" za jejich přestupky, obelhávají sami sebe. Obchodní válka není určena k potrestání Číny; je navržena tak, aby nabídla další rozptýlení a obětního beránka hospodářského kolapsu původně vytvořeného centrálními bankami.

Čínské vazby na mezinárodní měnový fond, jejich zapojení do budování bezhotovostní společnosti, jejich účast na rámcích digitálních měn atd., to vše ukazuje jejich významný podíl na "velkém resetu". Vzhledem k tomu, že se do Číny v posledních dvou desetiletích dostalo množství kapitálu a technologií, určitě nezničí svůj nový ekonomický motor. Zřejmě se v příštím roce dramaticky zvýší současné napětí s Čínou. Pandemie a nepokoje nestačí k tomu, aby americká populace prosila o pomoc ze strany Světového ekonomického fóra nebo MMF. Potřebují další krizi , kterou jim může poskytnout Čína.

První signál je to, že Čína pohrozila zbavením se všech svých majetkových podílů v americké státní pokladně, pokud bude konflikt nadále eskalovat. Čína se na úplné oddělení od dolarového systému připravuje již více než deset let. Světové ekonomické fórum neustále hovoří o "resetu". Jedním z hlavních cílů NWO je jednotný mezinárodní měnový systém, chtějí, aby tento systém byl digitální, a s největší pravděpodobností aby byl spravován MMF. Dalším krokem k dosažení tohoto cíle je sabotáž stávajícího finančního řádu, aby zoufalá veřejnost požadovala náhradu.

Toho lze dosáhnout konfrontací s Čínou. Nejde jen o hrozbu Číny zbavit se amerického dluhu, ale také o to, že Čína, největší dovozce / vývozce na světě, přestane používat dolar jako rezervní měnu. Pokud tento krok učiní, bude následovat jejich vedení mnoho z jejich obchodních partnerů. To pravděpodobně povede k tomu, že systém měnových košů řízený MMF bude použit k nahrazení dolaru v mezinárodním obchodě. Dolar ztratí velkou část své kupní síly. Biliony dolarů, které jsou drženy v zámoří, se různými kanály vrátí zpět do USA. Výsledkem bude hyperinflace, která zasáhne globální ekonomiku a zejména USA, vina padne na Trumpa a obchodní válku.

Elita se snaží využít krizové události jako příležitosti k prosazení své agendy. Otevřeně to přiznávají. Nemohou však kontrolovat, jak reaguje veřejnost. Zatím americká reakce na uzavření kvůli pandemii nebyla taková, jak doufali. Snaží se lidi přimět, aby se přizpůsobili "novému normálu". Miliony to nedělají. V zemi, kde je více zbraní než lidí, bude vymáhání takových opatření obtížné. Hospodářská situace však zůstává napjatá. Je nutné se připravit na místní obchod, místní zdravé peníze a místní produkci. Bez zavedeného alternativního systému bude pro lidi mnohem těžší vzbouřit se proti nástrahám elitního resetu.

Zdroj: http://alt-market.com/index.php/articles/4329-economic-war-with-china-is-the-final-step-before-the-g

Zpět