4950 Jaká je tajná cesta k intuici? Jennifer Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-08-24

Pomohla by vám lepší a silnější intuice? Chtěli byste vědět, že můžete získat odpovědi na své otázky a věřit, že byly správné? Co kdybyste měli přístup k plnému rozsahu své intuice? Co byste udělali, odvážili se nebo zkusili, kdybyste měli důvěru ve svou schopnost vědět, že je to pro vás to pravé?

Jak víte, vaše intuice funguje (kromě případů, kdy ji neposloucháme), ale ne vždy jí důvěřujeme. Intuice je omezena naší schopností rozšiřovat naše energetické pole. Co kdybychom měli tajnou cestu k přístupu k vyšším úrovním intuice? Co bychom s informacemi dělali (zapomeňte na výhru v loterii, to zkouší každý a nejde to) (pozn. příliš zájemců a další souvislosti)

Máte tajnou cestu k přístupu ke své intuici a je to morfogenní pole. Má to ale háček - musíte mít přístup k poli ze zmocněného, energeticky kongruentního místa, abyste měli přístup k plnému rozsahu energie své intuice. A to se stane, když upravíme naši anténu DNA. I když je to plán pro naše fyzické tělo, vaše DNA je také energetická anténa, která přistupuje ke Zdrojovému energetickému poli - morfogennímu poli.

Když pracujete na úrovni dvouřetězcové DNA, připojujete se mono - s velmi omezeným rozsahem přístupu. Signál je slabý, získáte pouze 1 kanál a kvalita zvuku je špatná. Když svou DNA upgradujete, fungujete plně stereo, jako super velký box z 80. let. Připojení je větší, jasnější, hlasitější a informace jsou robustnější a získáte velké množství kanálů.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/24/whats-the-secret-pathway-to-intuition/

Zpět