4951 Dr. Peebles: Představte si, že máte všechno, a je to tak Natalie Gianelli

[ Ezoterika ] 2023-08-24

Toto je jemné připomenutí a je to super jednoduché. Vizualizace se prostě stane zvykem; a jak ráda říkala moje babička ̎Každá maličkost trochu pomůže. ̎ I dvě minuty stačí k vytvoření návyku a jakmile to uděláte, budete nadšeni! Místo procházení Instagramu nebo sledování televizního pořadu si tedy věnujte dvě minuty a vytvořte si návyk vizualizace. To je celé mé poslání - pomáhat lidem vytvářet jednoduché návyky, které mění jejich životy.

Dr. Peebles řekl o zvyku vizualizace toto:
Když si vytvoříte návyk vizualizace, začne se dít několik věcí.

1. Když si vizualizujete jednou denně, každý den, začnete nabírat na síle, vzruší vás to, co si vizualizujete. Čím více si to vizualizujete, tím to bude zajímavější, barevnější a detailnější. Čím barevnější a detailnější se stane, tím více se objevíte pro zábavu z vizualizace.

2. Když si z vizualizace uděláte zvyk, začnete opouštět své připoutanosti, plány a očekávání ohledně ní. Stane se to přirozené a zjistíte, že se setkáváte se stále více a více s tím, co si představujete.
Začnete si představovat svůj nový účes a o dva týdny později to máte. Pak si představíte výlet na ostrov, který máte rádi, a o měsíc později najdete skvělou nabídku letenek na tento ostrov a zarezervujete si tento výlet! Začnete shromažďovat důkazy, že vaše vizualizace vytváří setkání s tím, co chcete. Jak budete každý den trénovat a shromažďovat důkazy prostřednictvím svého závazku k vizualizaci, začnete se uvolňovat připoutanost k tomu, že to potřebujete, nebo se budete bát, že to nebude fungovat.
Protože čas od času jste viděli důkazy, že to funguje!

3. Když to děláte každý den, začnete se tím bavit. Nakonec přestanete vizualizovat, protože chcete tvořit, setkat se nebo projevit. Začnete vizualizovat, protože je to zábavné. Začnete si představovat, protože to děláte rádi, ne proto, že se snažíte něco získat. Pak pochopíte, že proces vizualizace není nástroj k získávání věcí, je to mimořádné požehnání toho, že jste lidskou bytostí. Je to jeden ze způsobů, jak se můžete setkat s Bohem prostřednictvím procesu přibližování- jen pro zábavu. Pamatujte, že je to všechno hra pro duši.

Nejprve si představíte věci, které byste mohli potřebovat. Doporučujeme vám představit si věci, které si přejete, ale nepotřebujete. Když se otevřete této příležitosti neustále mluvit, naslouchat a vizualizovat setkání, která si přejete - s lidmi, zážitky, věcmi - uvidíte to jako součást nádherného tance lidské bytosti.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/24/dr-peebles-visualize-having-it-all-and-it-is-so/

Zpět