4707 Slunce rychle vzplane James Gilliland

[ Ezoterika ] 2023-07-16

Je tolik témat, z nichž se člověku zatočí hlava. Věci se projevují tak rychle, že je těžké držet krok. Slunce rychle pálí světlice, Schumanova rezonance stoupá a příliv vědomí a energie přináší Mega změnu. Planetární proces osvobození, probuzení a uzdravení, který někteří nazývají vzestup, se zrychluje rychlým tempem. Výsledkem jsou sociální, ekonomické a fyzické změny Země. Pak jsou tu umělé manipulace s počasím, které se přidávají do směsi, HAARP a chemtrails. Existují dočasné multidimenzionální války, války o počasí a velké sociální nepokoje spolu s dalšími menšími válkami, které se globální elita snaží eskalovat ve svých depopulačních programech.

3. světová válka je jednou z jejich agend. Jak budeme sledovat globální elitní tlak na světovládu spolu s jejich politickými loutkami a zajatými institucemi, bude stále více zřejmé, kdo nosí bílé klobouky. Šedé klobouky si musí vybrat. Nikdo nemůže zastavit to, co přichází. Udělal jsem si čas a sledoval slyšení o zbrojení agentur, dvoustupňovém soudním systému. Sledoval jsem, jak se vyhýbají otázkám, mlží, a přitom věděli, že se vše provalilo. Většina demokratů měla nos tak vysoko nad Christopherem Wraysem, že neviděli, co je zřejmé. Budou první, kdo bude kňučet, až budou pohnáni k odpovědnosti. Samozřejmě, že problém nechtějí řešit, je zmanipulován v jejich prospěch. Jediné, o co se starají, je moc a kontrola, která promítá svá traumata na ostatní, kteří ve svých divizních hrách nenesou žádnou osobní odpovědnost. Podporují opak demokracie, ale říkají, že demokracie je v ohrožení, otevřená ukázka dvojí řeči a pokrytectví. Během slyšení pevně potvrdili svou nevědomost a charakter. Mimochodem, žijeme v republice, nikoliv v sociálně inženýrské demokracii, kde vládne lůza.

Sečteno a podtrženo, FBI se zapojila do extrémní cenzury a spojila se s nástupci a sociálními médii. Skryli notebooky Huntera a Weinera a ochránili Hilary, Huntera a Joea před horou usvědčujících důkazů, odmítly je vyšetřovat nebo je obvinit z do očí bijících zjevných zločinů. Vyvíjeli tlak na ochromené zpravodajství a sociální média, aby cenzurovaly cokoli kritického vůči současné administrativě a její politice. Ocitli jsme se na konci. To mělo velký vliv na volby. Utratili miliony, aby uvěznili a odstranili republikány a konzervativce, čímž pošlapávají ústavu. Zatčení ze 6. ledna je do očí bijícím příkladem, dodnes jsou zatčeným upírána jejich ústavní práva nehorázným porušováním přísahy současné administrativy, kterou mnozí nepodepsali, neověřili ani nezapsali. Rovněž zatajují usvědčující důkazy, které by je zprostily viny, jako v případě Šamana. V blízké budoucnosti budou pohnáni k odpovědnosti. Vzpomeňte si na malé přísloví: ̎Co činíte druhým, bude se dít i vám. ̎ Všichni, kdo se o to pokoušejí, se budou muset zodpovídat. Univerzální zákon a zrychlení a zesílení karmy se o to postarají. Není se kam schovat. Hru na schovávanou se Stvořitelem nelze vyhrát. Mnohé pohlcuje vlastní vina. Ty, kterým zbyla nějaká duše.

Film Zvuk svobody byl kasovně úspěšný a porazil i nový film o Indiana Jonesovi. Velké korporace, které vlastní kina, dělaly všechno možné, aby zasáhly do uvedení filmu, rušily vstupenky, nechávaly během promítání rozsvícená světla, spouštěly alarmy, vypínaly klimatizaci - všechno naprostý propadák. Jak jsem již dříve varoval, ti, kdo se podíleli na natáčení filmu, se musí připravit na zpětnou reakci, útoky na postavy, pomluvy a drby. Věřte mi, že je to spojené s autenticitou a s tím, že jdete proti řízenému vyprávění.

Hollywood říká, že ve skutečnosti neexistuje problém s obchodováním s dětmi a sexuálním zneužíváním ani žádné satanistické/luciferiánské obětování dětí, nebo rituály. Někteří z nich vlastní ostrovy sousedící s Epsteinovým ostrovem. Své ostrovy mají i vrcholní politici. Vrcholní představitelé právě nás systému tvrdí, že počty obchodování s dětmi a sexuálních služeb jsou díky jejich úsilí mnohem nižší, stejně jako počty překročení hranic jsou velmi nízké - další nehorázně zjevná lež. Ti, kteří potvrzují, že problém neexistuje, jsou s největší pravděpodobností do problému zapojeni. V blízké budoucnosti se objeví několik velmi zvučných jmen. Prozkoumejte, kdo vlastní ostrovy a co se tam děje. Možná jich bude brzy několik na prodej.

Co se týče nového peněžního systému QFS a Nesary/Gesary, pokud se zeptáte třiceti různých lidí, dostanete třicet různých odpovědí. Tahle hra na mlácení krtků trvá už celá staletí. Jediné, co na to můžu říct, je, že je třeba otočit vypínačem. Říká se, že všechno je na svém místě, Nesara/Gesara i Kvantový finanční systém. Tím skončí federálové, kteří nikdy nebyli federální. USA Inc. padne a my se vrátíme k ústavnímu právu nebo zvykovému právu. Konec tyranie. S armádou na místě jsou zřejmě věci velmi blízko. Armáda je jedinou odpovědí, všechny civilní opravné prostředky byly vyčerpány, justiční orgány byly uchváceny. Bylo by moudré připravit se na všech úrovních. Mějte zásoby potravin na měsíc, přístup k čisté vodě a nebuďte závislí na bankomatech, elektrické síti bank a internetu. V některých oblastech by to mohlo proběhnout hladce, zatímco v jiných drasticky.

Rád bych skončil pozitivně. Během přechodu se věci zblázní. Bude to stále ošklivější a chaotičtější, což je proces uzdravování, a pak to bude stále lepší. Čeká nás zcela nový svět. Je naším osudem spojit se s větší rodinou mužů/žen v celém multivesmíru. Jsou tu nyní v hojném počtu, sledujte oblohu. Možná byste je chtěli nazvat divizí Boží armády. Ne všichni mají harfy a křídla. Odstraňují padlé.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/16/james-gilliland-the-sun-is-rapid-firing-flares/

Zpět