4706 Plejáďané: Událost Scahndahlah Christine Day

[ Ezoterika ] 2023-07-16

Jsme svědky toho, jak vstupujete do další fáze ̎nové éry úsvitu ̎ ̎. Existuje posvátná frekvence vzácného světla, které bylo zřídkakdy zažito v průběhu historie Vesmíru, které má být realizováno na vaší planetě. Tato frekvence světla bude nesena během červencového úplňku. Tato jedinečná čistá frekvence začne elektricky interagovat s jádrem vaší Země a uvede do pohybu hluboké přeskupení vašeho planetárního cyklu. Cesta Země se v tu chvíli dramaticky změní. Toto je část posvátného proroctví, které má přivést Zemi k přímému předurčenému opětovnému vyrovnání, toto je to, co se nazývá událost Scahndahlah.

Máte mnoho příležitostí k propojení v rámci energetické brázdy vytvořené hlubokým přeladěním, které vám dává opětovný přístup k řadě multidimenzionálních prostorů alternativní reality na vaší planetě. Když vaše magnetické jádro projde silným a hlubokým posunem, podstoupíte také transmutaci v prostoru vašeho srdce, abyste mohli znovu získat přístup k mnoha úrovním a vrstvám vašeho Vyššího Já. Toto je nezbytný čas, abyste urychlili proces seberealizace. Příležitost pro vás rychle přejít na jiné úrovně vašeho vědomí. Výzva je, abyste se pustili a otevřeli se do stavu nucené správy, abyste umožnili vašim posvátným systémům ve vás zrychlit své znovuotevření. Má to být přirozený proces, ale musíte to nechat proběhnout, aby se ve vás projevilo plné vzkříšení další fáze probuzení.

Zavolejte podpůrné systémy, Matku Marii, Ježíše Krista, Andělské říše, Plejáďany, Galaktické společenství. Všechny tyto bytosti byly nyní umístěny, aby vám pomohly v tomto okamžiku, aby vás podpořily procházet těmito sériemi znovuotevření. Aby vám poskytli podporu při integraci a znovuustavení vašich posvátných systémů. Vše proběhne dobře, když se vědomě otevřete, abyste přijali vše, co je vaše božským právem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/16/the-pleiadians-scahndahlah-event/

Zpět