4677 Dostat se z té koleje Victoria

[ Ezoterika ] 2023-07-09

Snažili jste se ve svém životě změnit, ale máte pocit, že se nikam nedostanete? Zátarasy jsou jeden za druhým a bez ohledu na to, kolikrát vesmír požádáte o pomoc, zůstanete uvízlí. Není to jen frustrující, je to depresivní a demoralizující. Nemám žádné tvrdé a rychlé odpovědi na to, proč věci pro lidi nefungují, i když všechny indikátory jsou ano. Naše myšlenky jsou založeny na našich systémech přesvědčení, které jsou základem všeho, co říkat, dělat a jak se chovat. To, čemu věříme, vytváříme a každá následující myšlenka krmí systémy přesvědčení, které zastáváme a jak negativní nebo pozitivní bude naše realita. Čím negativnější jsou naše myšlenky, tím více podkopáváme naši schopnost věřit, že se věci mohou změnit.
Několik duchovních tipů, jak změnit váš život.
1. Buďte vděční za to, co máte, i když se vám to zdá málo. Litování toho, co nemáme, ukrývá a živí přesvědčení o nedostatku a chudobě, takže dává smysl, že vděčnost udělá pravý opak, otevře okna pro naději a příležitosti a méně připoutá k penězům.
2. Sledujte své myšlenky a omezte a zrušte všechny negativní vzorce myšlení, které mohou blokovat vaše systémy přesvědčení.
3. Pusťte minulost a postavte se svým démonům čelem! Ač se to může zdát náročné, člověk se nemůže pohnout vpřed, pokud je neustále uvízlí v minulosti.
4. Zvyšte svou vibrační frekvenci. To znamená, že se snažte neinvestovat do drbů, dramat nebo starostí jiných lidí a snažte se zůstat co nejvíce nesoudící. Jezte dobré jídlo, pijte hodně vody, dopřejte si dostatek spánku a pracujte, abyste zůstali co nejvíce pozitivní.
5. Buďte proaktivní a pracujte na tom, aby se věci staly, místo abyste na ně čekali.
6. Buďte křišťálově jasní ve svých záměrech a konkrétní v tom, o co vesmír žádáte. Pište seznamy, vytvořte si vizi a stanovte časové osy.
7. Věřte!!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/08/getting-out-of-that-rut/

Zpět