4676 Mira z Plejádské vysoké rady: Jste součástí magie a zázraků Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2023-07-08

Dohlížíme na všechny důležité věci a zvláště na proces vzestupu, který nyní na planetě probíhá. Od té doby, co jsme mluvili naposledy, se toho stalo hodně, co pozvedlo Zemi a pomohlo vám stát se skutečně úžasným kvantovým já. Nemůžeme prozradit vše, protože některé věci musíme držet v srdci. Mohu odhalit, že se světlo blíží ke tmě. V tomto procesu došlo k velkému vyčištění a je ve zrychleném bodě. Důležité je, abyste to věděli a drželi světlo Stvořitele ve svém srdci. Soustřeďte se na dech, abyste pomohli uvolnit minulost. Všude, kam se podíváte, uvidíte vše, co je jasné, třpytivé a nové. Vy vytváříte nové. Jste součástí magie a zázraků.

Čekají na vás překvapení. Mohli byste vidět lodě, barvy, aktivity, tváře, zprávy na obloze a slyšet svatou hudbu z kosmických sborů. To jsou předchůdci milostných vln, které začínáte zažívat. Důležité je, abyste zůstali při vědomí a rozhlíželi se kolem sebe. Všímejte si všeho. Nečekejte, že ostatní s nižším vědomím uvidí to, co vidíte vy. Je to pro vás jako ukazatel vašeho rostoucího vědomí. Buďte odvážní ve svých krocích po vzestupném žebříku. Na každém kroku jste vedeni zdrojem. Proces je přirozený a má dokonalý design.

Vaše fyzická těla se mění a můžete si toho také všimnout. Jste mikrokosmem makrokosmu. Máte obrovské změny. Podívejte se, co se děje s vašimi zvířaty, rostlinami, květinami, stromy a ostatními kolem vás. Ve vědomí také stoupají. Věnujte zvláštní pozornost tomu, jak se starý svět hroutí. Možná zažíváte úpadek třetí dimenze. Všimněte si, jak fungujete. Pro některé z vás je vaše tělo na mnohem vyšší frekvenci, takže když se musíte vypořádat s hmotným světem, energeticky se rozbije. Tohle nepůjde donekonečna.

Víme, že je to nekonečné a někdy to může být rozčilující. Pamatujte, že starý příběh odchází a otevírá bránu pro celou novou Zemi v 5. dimenzi a vyšší. To, co nyní vidíte, se mění z okamžiku na okamžik a den za dnem. Už nejste ve třetí dimenzi. Starý způsob života zmizel. Nech to být! Nesloužilo to vám ani zbytku života na planetě. Sloužilo to pouze těm, kteří slouží sami sobě. Už nebudou schopni odolávat této vysoké frekvenci lásky v kvantové energii Země. Obklopujeme vás luminiscencí stvoření. Vzestup je veden se všemi vyslanci světla, miliardami galaktiků, andělů, avatarů a mistrů, světelnou posádkou a pozemní posádkou při likvidaci temných sil planety. Pohotovostní režim, protože to bude výrazně patrné. Pamatujte, že to musí být provedeno tímto způsobem. Na starosti to má tvůrce spolu s mnoha brilantními stratégy v lidských i jiných podobách, kteří to plánují
už dlouho

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/08/mira-pleiadian-high-council-you-are-a-part-of-the-magic-and-miracles/

Zpět