4678 Arkturiánská rada 9D: vaše mise stát se lidmi/a ambasadory Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-07-08

Stále hledáme nové vyslance, lidi, kteří jsou ochotni sloužit jako prostředníci pro mimozemšťany a zbytek lidské společnosti na Zemi. Víme, že mnozí z vás hledají nějaký účel, že mnozí z vás jsou zmatení z toho, co tam děláte a co byste měli dělat, a je mnoho těch, kteří si kladou otázku, jaká bude jejich role v budoucnosti, až se lidstvo stane součástí galaktické komunity s mnoha dalšími bytostmi z mnoha jiných hvězdných systémů a dokonce i galaxií.

Ambasadorů bude potřeba mnoho a ti z vás, kteří jsou extrémně nadšení ze setkání s ET v těle, jsou ideálními kandidáty na tyto pozice. Budete schopni vysvětlit ET, které potkáte na lodích a na jiných světech, a dokonce i na Zemi, co se stalo, jak se lidstvo dostalo tam, kde je dnes. Právě teď hodně pozorujete a méně se účastníte. Jste tam, abyste si všimli, co motivuje průměrného člověka a jak ve vaší společnosti začaly různé dysfunkce. Můžete to udělat, aniž byste soudili lidi a celé lidstvo. To bude důležité, protože budete také muset obhajovat své lidi.

Existovat bude samozřejmě pochopení, ale také určité mylné představy, které ET. mají o tom, co přesně se tam na Zemi stalo, aby vedlo k místu, kde jste nyní, a také se budete neustále vyvíjet od nynějška až do doby, kdy tato setkání probíhají ve vašem bdělém stavu. Setkáváte se s ET již v noci, když spíte v astrální rovině, a vedete tyto typy rozhovorů, a hodně z toho je praxe, kterou budete dělat v těle. I když si tyto interakce nepamatujete, mají na vás vliv. Zlepšujete se v praktikování diplomacie, chápete, jak komunikovat a jak se spojit s ET bytostmi uctivým způsobem a způsobem, který je prospěšný všem.

Pokud máte touhu spojit se s ET, spojenou s tímto záměrem, aby se všem dařilo, pak máte v sobě ty správné ingredience, abyste se stali ambasadorem, a my s vámi budeme nadále pracovat a pracovat na vás, abyste mohli být těmi nejlepšími vyslanci, kterými můžete být, a reprezentovat celé lidstvo s laskavostí a důstojností, s pochopením toho, co lidé potřebují, aby se uzdravili a aby se stali svými skutečnými já.

Plný a otevřený ET kontakt bude velkou součástí vašeho duchovního vývoje, který vám umožní být připraveni dokončit posun. Nechcete přeskočit všechnu zábavu a jít přímo do páté dimenze, kde je otevřený ET kontakt samozřejmostí. Tato další fáze, do které vstupujete, bude zábavná, radostná a poučná, a taková by vaše existence měla být.

Arkturiánská rada 9D: Čemu musíte čelit, abyste se stali svým vyšším Jáhttps://eraoflight.com/2023/07/13/the-9d-arcturian-council-what-you-must-face-to-become-your-higher-self/

Nesmírně si užíváme náš duchovní vývoj, a to proto, že máme méně toho, čemu musíme čelit a vyjasnit si, méně toho, s čím se musíme smířit, než vy všichni. Dostáváme se k existenci v nebeské říši, kde chápeme, že se právě rozšiřujeme do ještě více nebeské říše, než ve které se nacházíme. Lidstvo má mnohem větší výzvu a výzva, které čelíte, se projevuje různými způsoby. ve vašich každodenních životech.

Máte samozřejmě možnost utéct před výzvami. Ta možnost je tu vždy. Ti z vás, kteří chápou, že jste zde proto, abyste duchovně rostli, mají stále těžké problémy s výzvami, protože se zdá, že přicházejí jedna za druhou, bez úlevy v dohledu. Proto doporučujeme, abyste si poskytli úlevu, kterou potřebujete, tím, že budete ochotni čelit svým výzvám a také si dáte svobodu rozhodnout se nezaměřovat se na výzvu, která je po ruce. Nemusíte neustále pracovat, abyste se stali svým pětidimenzionálním vyšším já. Nemusíte dekonstruovat každý problém ve svém životě, dokud ho neodstraníte až na kost, abyste se s ním mohli ve vhodnou chvíli vypořádat. Mnohem důležitější je, že si dovolíte cítit, co ve vás tyto výzvy spouštějí.

Nevyřešíte všechny své problémy za jediný den, dokonce ani za týden. Nebudete schopni překonat všechny tyto obrovské problémy na jeden zátah. Takže první věc, kterou musíte udělat, je smířit se s tím, že máte ve svém životě tyto výzvy, a to znamená sedět s emocemi, které cítíte, dýchat do nich, vyčistit je svou pozorností k nim a pak najít nějaký vnitřní klid, abyste mohli jít dál. Zvláště nechcete řešit jednu z těchto výzev, když jste v negativní emoci. Když cítíte něco, co vás vyvádí z souladu se Zdrojem, s vaší nadduší, vaším vyšším já a veškerou pomocí, kterou dostáváte shůry, není čas řešit tuto výzvu přímo. To je čas odejít sám, zavřít oči, soustředit se a dýchat. Právě ze stavu míru, kde jste vyrovnaní, se můžete přiblížit k výzvě e se vší chutí někoho, kdo ví, že to může překonat.

Také nechcete přemýšlet o všech svých výzvách a přemýšlet, jak je někdy překonáte, protože to je zdrcující, a proto je pravděpodobnější, že budete chtít utéct, chtít prostě utéct nebo otupět. na problémy, které ve svém životě máte. Proto se také chcete zbavit myšlenek na výzvy. Buď se tomu postavte čelem, když jste v tomto prostoru s dobrými pocity, nebo odejděte sami a dostaňte se do prostoru s lepšími pocity. Zaměřte se na něco, co vám vykouzlí úsměv na tváři, co vás prozatím udrží ve vašem srdci, a vězte, že výzva tu bude vždy, když jí budete připraveni čelit. A co je důležitější, kdy je vhodné, abyste tomu čelili. Vaše emoce jsou v tomto procesu léčení a vývoje tak důležité. A také nám věřte, když říkáme, že to všechno z dlouhodobého hlediska stojí za to.

Arkturiánská rada 9D: Krásný přechod do 5. dimenze


https://eraoflight.com/2023/07/10/the-9d-arcturian-council-a-beautiful-transition-into-the-5th-dimension/

Hledáme nejlepší možné cesty, kterými bychom mohli projít sami, protože víme, že se posouváme do naší vlastní zkušenosti vzestupu, a snažíme se jít s proudem tohoto vzestupu, stejně jako vy hledáte nejlepší možné cesty pro svůj osobní vzestup. rozvoj, váš osobní vzestup. Budete mít svůj vlastní jedinečný zážitek vzestupu lidstva a Matky Země. Bez ohledu na to, co se stane, vaše bude stále jedinečně vaše. I když slyšíte o různých předpovědích, které se tam zveřejňují o vzestupu, každý, kdo zažije tuto předpověď, zažije něco pro něj jedinečného. Pamatujte, že rozhodujete o tom, jak vše prožíváte, a také rozhodujete o tom, co prožíváte se svou vibrací. Nejlepší způsob, jak se v budoucnu vcítit do toho, co vytváříte, je všímat si toho, co vibrujete v přítomnosti. A pokud je něco, co se vám na té vibraci nelíbí, pak do toho dýchejte, dokud se to nerozplyne, a pak aktivujte něco, co se ve vás cítí lépe. Nejste předurčeni k opakování vaší minulosti nebo historie vaší genetické linie, protože jste vzhůru, a jedna z věcí, ke které jste vzhůru, je, že na vaší vibraci záleží a že s tím můžete něco udělat.

To je pravda, když přemýšlíte o všech aspektech života na Zemi pro vás a všechny ostatní právě teď. Každý má právě teď jinou zkušenost se životem na Zemi a je načase, aby každý v sobě hledal, jak reaguje na realitu, protože máte na výběr. Toto je vesmír svobodné vůle, a to znamená, že máte vždy na výběr. Vždy se nejprve podívejte dovnitř, než se s někým pohádáte, než podniknete akci z místa úzkosti nebo strachu. Vždy se nejprve podívejte dovnitř a vnímejte, co ta vibrace je, protože to bude diktovat, co se stane. A můžete být hlavním hráčem v tom, co se stane celému lidstvu, pokud si zvolíte cestu k vzestupu, která je pro vás dobrá a která bude tak dobrým pocitem pro všechny ostatní, jak jen může být. Jistě, čím více se na tuto zkušenost připravíte, tím lépe. Můžete ponechat prostor pro své bližní, aby i oni prožili své probuzení, začali se dívat dovnitř a posouvali své vnitřní vibrace. Víme, že všichni můžete zažít krásný zážitek a stále to může být pro každého z vás jedinečné. A co je důležité, abyste věděli hned teď, je, že se nemusíte všichni shodnout na tom, co se stane v budoucnosti, ale doufejme, že můžete souhlasit s tím, že všichni můžete ovlivnit budoucnost od nynějška. Většina lidí věří, že tím, co udělají, ovlivní budoucnost, a to je samozřejmě do jisté míry přesné. Ale doufejme, že tato osoba podnikne akci na základě vyšší vibrace, kterou v sobě dosáhla prostřednictvím vědomé práce, která je nezbytná k tomu, aby vás přivedla do stavu, kdy konáte inspirovanou akci. A pro ty z vás, kteří nevíte, co dělat, vás chceme ujistit, že stačí sedět, dýchat, soustředit se a aktivovat vysokofrekvenční vibrace, a kdyby to právě teď dělali všichni na planetě, buďte si jisti krásným, klidným a pokojným přechodem do páté dimenze.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/08/the-9d-arcturian-council-your-mission-of-becoming-human-et-ambassadors/

Zpět