466 Ženy a muži Elena Ložinská

[ Ezoterika ] 2020-08-22

Lucifer(no comment)
1. Proč se muži bojí úspěšných žen?
Zaprvé se nebojí, ale jednoduše se s nimi nechtějí svazovat kvůli podvědomému pocitu nevyváženosti v rovnováze mužského a ženského. Jejich vnitřní mužská povaha říká, že nebudou moci takové ženě poskytnout dostatečnou pozornost a ochranu kvůli její úrovni. Mnoho částí prostoru takové ženy, kterou by měl muž vyplnit, už žena zaplnila sama. Bojí se, že pokud s ní vstoupí do vztahu, nebude jeho role tou, kterou sám vnímal. Muž, přirozeně dobyvatel, bude nucen zkoušet jiné role a začít se přizpůsobovat, na což není připraven. (Mluvíme o normálních, vědomých lidech, kteří se nehodí do role gigola nebo mamánka.)

2. Jak mohu změnit muže?
Dobrá otázka. Tento přístup ke vztahům bohužel stále používá velké množství žen. Ujmou se iniciativy a místo budování vztahu začnou přizpůsobovat muže svým vlastním standardům. Namísto vzájemného studování a vytvoření společného plátna, si žena vytvoří vše sama a přiměje muže, aby se vmáčkl do již existujícího výkresu v hlavě. Muže může změnit cesta na vrchol, touha získat srdce svého milovaného, touha po úspěchu a pohodě. Ale aby si žena stanovila úkol změnit muže a doufala ve výsledek, počítala s tímto výsledkem - to nemá smysl a není to tak efektivní jako nalezení harmonie mezi dvěma osobnostmi, pokud je osobnost a charakterové vlastnosti muže výhodou. Není nutné ho měnit - vedle tohoto muže musíte být šťastní. Pokud takový obraz nevznikne, pokud není skutečný, pak cesta ke změně, přizpůsobení člověka svému obrazu nebude nejlehčí a nejúspěšnější. Naopak to přinese zklamání a nedůvěru.

3. Proč muži neposlouchají?
To je jednoduché. Říkáte jim, o co se nezajímají. A dokážete to udělat v nejnepříznivější době. Nevnímáte muže, nebo spíše ignorujete jeho potřeby a náladu. Pokud chcete, aby vás muž slyšel, musíte vytvořit takové podmínky a prostředí. A nesnažte se manipulovat, abyste upoutali jeho pozornost za každou cenu. Může vás tak nejen přestat poslouchat, ale také ve vás ztratit důvěru.

4. Proč se muži bojí projevovat své pocity?
Mužská realizace, maskulinní princip se projevuje tím, že dělá, vykonává akci a přijímá výsledek. Pokud bude nutné k dosažení jakéhokoli vrcholu prokázat pocity, pak to muž určitě udělá. Pokud potřebujete být zranitelní a citliví, abyste dosáhli výsledku, muž projeví své pocity. To neznamená, že jsou chladní a vypočítaví. Je to jen proto, že jejich racionalita je hlavní hnací silou. A ženy to musí mít na paměti.

5. Proč muž často řekně: "Jsi výjimečná!" a zmizí z dohledu?
Muž se vám pokloní, postaví vás na podstavec a uteče od vás, zatímco vy na něj stoupáte. Takto to vypadá technicky. Proč to dělá? Používá trik ze svého bohatého vojenského arsenálu. Ten je zabudován do podvědomí muže jako zkušenost z mnoha inkarnací válečníka a bojovníka. To znamená, že kromě vojenské mazanosti zde není žádný zvláštní význam. Proč to ženy vnímají bolestivě? To je téma pro další otázku.

6. Proč muži nemohou požádat ženu o pomoc?
Muž může požádat matku, sestru, příbuznou, ale milovaná žena by měla zůstat ve zvláštním postavení a nemusí vědět o všech jeho problémech. Řešení problémů na vlastní pěst je výsadou skutečného muže. V případě potřeby se s vámi podělí o své úspěchy a pomoc dostane jinde. Často se stává, že příběhy o problémech žena vnímá jako žádost o pomoc. Ale pokud s vámi někdo sdílí své myšlenky o svých záležitostech a starostech, vůbec to neznamená, že se s nimi nedokáže vypořádat a potřebuje pomoc.

7. Proč muži tráví hodně času sportovními programy, i když tvrdí, že chtějí trávit více času se svou rodinou?
Muž je hráč od přírody. Hra na válku, soutěže, zápasy, výhry a vítězství - to je jeho podstata, která byla po tisíciletí vkládána do genů každého muže. A aby teď dostal adrenalin, který muž potřebuje přibližně ve stejném množství jako před staletími, jsou zapotřebí bitvy, hry, soutěže - vše, co způsobuje stejnou euforii a pocit vítězství. Při sledování sportu člověk investuje své vlastní nerealizované úspěchy, vyjadřuje vůli vyhrát svému týmu a velmi zažívá ztráty a selhání. To je projekce jeho síly, odvahy a mužnosti - porazit nepřítele, být vítězem a pánem.

8. Proč muž nemůže přiznat, když se mýlí?
Je velmi důležité, aby muž věděl, že jeho strategie, jeho plány fungují. Je důležité, aby věděl, že jeho myšlenky a myšlenkový směr rozhodně povedou k požadovanému cíli. Proto musí být pevně přesvědčen o své správnosti, správnosti zvoleného směru. To je základ, na kterém jsou založena všechna jeho řešení a rozhodnutí o cestě. Bez toho nemůže muž udělat jediný krok. Pokud se něco pokazí, což se samozřejmě stane, pak připuštění chyby může být velmi obtížné a dokonce nebezpečné - celá struktura založená na pravdivosti a víře se může zhroutit. Muž často ani nemusí připustit chybu a přiznat jasné selhání - vymění směr za jiný, který se mu nyní zdá být nejpřesnější. Uvíznutí v neúspěchu, příliš dlouhá přestávka na analýzu a rozbor chyb ho mohou stát draho a podkopat osnovu. Proto muž nepřizná své chyby, ale jednoduše změní taktiku a bude pokračovat ve své práci.

9. Proč se muži bojí homosexuality?
Homosexualita existuje už dlouhou dobu a určité procento mužů a žen žije svůj život s přitažlivostí k opačnému pohlaví. Tato vlastnost vztahů mezi pohlavími existuje jako druh provokace, jako cesta ven ze standardů a neotřesitelných základů. Základem samozřejmě vždy byl a bude vztah mezi mužem a ženou, utváření rodiny a plození. Homosexualita funguje jako samostatný podprostor, jako brána pro energii svobody, nesouhlasu, dokonce jako protest proti základům společnosti. Je to příležitost pro mimořádné povahy, aby se vyjádřily mimo tradici, aby si umožnily transcendentní, mimořádné vztahy. Proč muži takto reagují? Protože to podvědomě vidí jako hrozbu pro systém, který je postaven na síle mužského jádra, mužské dominance a nadřazenosti. Pro muže je velmi důležité cítit svou sílu a potenciál, je důležité zaměřit se na své úspěchy a získat inspiraci, souhlas a podporu od ženského pohlaví, získat potvrzení o hodnotě svých vítězství a inspiraci pro nové skutky. Když vidí spojení dvou mužů nebo dvou žen, snižuje to základní motivaci a hodnoty toho, co v životě dosahuje. Karty jsou pomíchané, orientační body jsou zmatené, do systému myšlenek o roli muže je vnesen chaos. Co dělat? Zůstaňte svůj a nechte svět být ve všech různých barvách a projevech.

10. Chtěla bych více upřímnosti ve vztahu s mužem.
Proč ženy potřebují ve vztazích větší upřímnost? Začneme tím, že muž nepovažuje za povinnost sdílet všechny své myšlenky a pocity se ženou. Nevidí v tom nutnost a účelnost. Existují témata, která jsou aktivně diskutována ve dvojicích, a jsou zde ta, která jsou považována za čistě mužský prostor. Když chce žena větší upřímnost, je to spíš touha vstoupit na mužské území. Nebudeme mluvit o tom, co v tomto případě motivuje ženu, není to tak důležité. Důležité je, že muž může žárlivě střežit své hranice, a pro něj nejde o otázku upřímnosti, ale o zásah do jeho suverenity a svobody. Jsou sféry, kde může otevřít celou duši, a jinde je sedm zapečetěných dveří, kde žádná upřímnost dveře otevřít nemůže.

Zdroj: https://absolutera.ru/article9259-blits-chenneling-ot-lyutsifera-muzhchina-i-zhenschina

Zpět