461 Tělo a mysl je ovládáno biochemii těla a minulostí Irinel

[ Ezoterika ] 2020-08-25

Během svého života provádíte mnoho akcí, akcí, rozhodnutí. Každé z nich vás hluboce ovlivňuje ... mnohem silněji a hlouběji, než si myslíte a vnímáte. Vše, co děláte, je zapsáno do vaší DNA a vašich genů. Člověk má tisíce genů, ale ne všechny jsou aktivní. Existují geny, které jsou zodpovědné za vidění, slyšení, čich a dotek ... A existují geny, které jsou odpovědné za události v životě a za nemoci. Váš organizmus je uspořádán velmi jemně.

Pojďme se podívat, jak fungují vaše geny ... jak se aktivují a deaktivují.

Každý gen je genetický a zároveň energetický komponent vašeho těla a mysli. Když zažijete pocit radosti, aktivují se geny spojené s přenosem energetických a biochemických příkazů vašemu tělu, že jste naživu, šťastný, radostný. Trvá to od několika minut do několika dnů. Tyto geny radosti se automaticky vypnou, protože nedochází k opakování vaší primární reakce na hlubokou radost.

Vaše tělo a mysl začnou hledat spící geny, které jsou zapnuté nejčastěji. Najdou je velmi snadno. Které si myslíte, že jsou to geny? Geny pro strach, úzkost, depresi a obavy. Proč je vaše tělo a mysl nacházejí tak snadno a proč jsou? V těle a mysli se najdou velmi snadno, protože sami sami jim často věnujte pozornost.

Pochopte následující:
Vaše vnímání - čemu věnujete pozornost, a co cítíte, je zapsáno do vašich genů a DNA. Jsou energeticky a biochemicky nabité, takže je vaše tělo rychle zapne. Váš organizmus nezapíná tyto geny, abyste se cítily špatně a aby ubližovaly. Dělá to z jiného důvodu, který leží v biochemii vašeho těla.

Každá buňka těla vykonává svou funkci, ale kromě toho je každá buňka těla také úložiště pro vaši DNA. Pokaždé, když ve vašem těle dojde k dělení buněk, stará buňka přenese do nové buňky geny závislosti na stresu a nemocech. V průběhu času se lidské tělo stává biochemicky závislé na stresu, přežívání a bolesti. Může se to zdát divné, ale evropští a američtí vědci během stovek experimentů dospěli ke stejnému výsledku. Buňky těla jsou závislé na tom, co si sami myslí, vnímají a cítí.

Uvedu příklad z práce svalů vašeho těla.
Existuje svalová paměť ... To je, když si svalové buňky pamatují dané fyzické zatížení a přizpůsobí se mu. Když se po delší době opakuje fyzická aktivita, svaly těla se znovu aktivují. Snadnějí zvýšíte výkonnost. Stejné je to u ostatních buněk v těle. Vegetativní nervový systém těla ... Lidstvo to prakticky nezná. Vegetativní nervový systém je zodpovědný za celý organismus a za podvědomí člověka. Má také na starosti zákon přitažlivosti.

Podívejme se na diagram: Myšlenky - emoční reakce - aktivace genů - pocity těla - událost - výsledek. Nyní ve zjednodušené podobě víte, jak myšlení ovlivňuje konečný výsledek. Chcete-li změnit biochemii buněk, je nutné doslova vymazat vaši minulost na buněčné úrovni. Je nutné přepsat buňky těla a jejich biochemii, aby se změnila reakce autonomního nervového systému.

Díky tomu, že ovládnete svůj autonomní nervový systém, stáváte se nadlidským. Můžeme říci, že také vyčníváte svými schopnostmi. Ovládáte je prostřednictvím dobře koordinované práce: Mysl + tělo + vegetativní nervový systém = Výsledek.

Výsledkšm této síly je, že vás transformuje zevnitř.

Nyní je ten pravý čas se to všechno naučit. Jste připraveni samostatně se rozhodnout, jak se budete cítit? Být zdravý a šťastný, nebo - jako dříve, automaticky prostřednictvím vegetativního nervového systému dál provádět impulzy genů, které fungují nesprávně naprogramované v průběhu let, buňky vašeho těla ... vždy je na výběr.

ElDaz

Zdroj: http://source-energyofhome.ru/kosmicheskaya-giperboreya-eldaz-tvoi-telom-i-razumom-upravlyaet-tvoyo-

Zpět