459 Vzestoupení Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2020-08-24

Mira z Plejádské nejvyšší rady
Hodně času trávím na mítincích nejvyšší rady. Obvykle diskutujeme o pokroku Vzestoupení na Zemi a kontrolujeme každou zemi na vaší planetě, zda Temní neprovádí negativní akce. Za scénou se děje mnoho věcí. Děláme spoustu práce a dbáme na to, aby proces vzestupu probíhal co nejbezpečněji bez přerušení ze strany negativních sil. Neustále se snaží zastavit nebo zpomalit váš proces. Děláme vše, co je v našich silách, abychom je drželi co nejdále od vás. Vaše realita se mění drasticky a rychle a bude se i nadále měnit, protože jste na cestě do nové dimenze. Vzestoupení proběhne bez ohledu na to, co temná strana dělala nebo se stále snaží dělat, jako nedávná exploze v Bejrútu, záplavy v Číně. Nemohou to zastavit a nenecháme je.

Nezapomeňte na své každodenní meditace a pokuste se zůstat ve vysokých vibracích spojením se s přírodou, usmíváním se, děláním věcí, které povznášejí vašeho ducha a zabývat se touto chvílí, nechodit do minulosti nebo budoucnosti. Použijte vlastní poznání toho, na čem vám opravdu záleží, a nenechte odvrátit pozornost od vašeho cíle vzestupu. Rada a Galaktická federace zajišťují, aby tento proces za těchto neobvyklých okolností probíhal co nejbezpečněji. Jste první, kdo vezme vaše fyzické tělo s sebou do vyšší dimenze, takže transformace ve vašem těle bude pokračovat. Musíte jen jít s proudem a nebát se zítřka. Nezapomeňte prosím vyjádřit svou vděčnost Matce Zemi, která vám dala domov po mnoho tisíc let. Už se přesunula do 5D a její podstata, která je zde stále ve 3D, se vám snaží pomoci vystoupit do páté dimenze.

Děláme svou roli, prosím, splňte své úkoly zde. Někteří z vás stále ještě nejsou vzhůru, jednoho dne se chystáte otevřít oči, takže začněte věnovat pozornost svému okolí a všem pozitivním změnám kolem sebe a nikdy nedávat moc negativním událostem, které se staly. Eliminujeme možnosti vzniku tolika katastrofických událostí, jako jsou jaderné výbuchy, a zabraňujeme tisícům z nich, aby se staly.

Na setkáních trávím tolik času, neustále diskutujeme o nejjednodušším a nejklidnějším způsobu, jak pomoci provést Vzestup na Zemi. Děláme maximum, dělejte také maximum. Realita 3D matice se každým dnem rozpadá a vytváří se nový svět. Jednoho dne se přepne na 5D. Všechny špatné vzpomínky, události a vše ostatní negativní, co jste zažili, budou prostě vymyty z vaší mysli jako zvuk vlny na pláži. Rozkvete nový život, díky němuž budete vy i zbytek světa spokojeni tím, že budete žít v mírovém a prosperujícím životě.

Na vaší planetě je vše podmiňováno a stavěno proti vaší svobodné vůli, jako je nošení masek, udržování společenské vzdálenosti atd. Je na čase, abyste viděli, cítili, radovali se a byli nadšeni nadcházející novou existencí, na kterou lidstvo a nás čekali tak dlouho. Ostatní civilizace pozorují a jsou zvědaví na váš proces vzestupu. Jste první, kdo bude stoupat se svým fyzickým tělem. Vaše galaktická rodina bude sledovat tento proces v zákulisí a rádi vám pomůžeme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2020/08/24/mira-of-the-pleiadian-high-council-ascension/

Zpět