457 Athena z Delf Brad Johnson

[ Ezoterika ] 2020-08-14

- zkráceno -
Athena reprezentuje svůj kolektiv (vnitřní země) tímto způsobem, v podstatě existuje v jakémsi bílém prostoru jako bílá říše. Často je oblečená do bílé. Naše spojení je jako spojování srdce k srdci a schopnost přinést Athenu dovnitř a já cítím, jak její energie prochází a ona začne konverzovat. S Athenou můžete samozřejmě mluvit i vy, bez ohledu na to, jestli se s ní spojuji já. Je na vás, co byste měli dělat a zkoumat. Toto jméno není jejím skutečným jménem, ale používá jej z úcty k bohyni.

Athena
uvnitř nitra planety se toho nyní toho hodně děje. Ve vnitřních částech planety se odehrává spousta aktivit. Dá se říci, že právě probíhá omlazení, velké skvělé čištění. Vnitřní transformace - spousta energií jsou tlačeny ze středu planety na povrch, v podstatě matka Země čistí své buňky. To může vést k určitým formám pozemských změn v příštích dobách, ale nepovedou k žádné formě velkého znepokojení. Může docházet k seismické aktivitě nebo vulkanické činnosti. Spousta energie byla dlouhou dobu zadržována hluboko v zemi a nyní se snaží harmonizovat. Uvnitř Země je spousta skupin, které se pokouší dělat hodně vnitřního čištění, v podstatě se snažíme spolupracovat se Zemí, abychom vytvořili polštář pro hodně této energie, která se nyní snaží dostat z jádra na povrch a rozšířit do aurory Země. Každá zodpovědná skupina, která je součástí různých vrstev planety, pomáhá změkčit a zmírnit různé úrovně čistících energií, které prochází přes planetu, ruku v ruce.

Je to v podstatě jako zpívat do vody a poté ji očistit. Bylo by velmi užitečné, aby lidstvo spolupracovalo v meditativních stavech, aby vytvořilo skupiny a prostě začali žehnat energii, která přichází od srpna do října. Přichází spousta čisticí energie, protože je čas. Velký posun, který se odehrává, obnoví spoustu energií uvnitř nitra planety, která si pak budou dělat svou cestu na povrch jako vibrace. Stejně přejdou i do aurory Země. V podstatě se vše odehrává téměř jako zvuková vlna. Každá příslušná civilizace uvnitř nitra Země, na povrchu Země a dokonce i další nebeská tělesa ovlivňují auroru a pomáhají čistit a fixovat tuto energii.

Lví brána 8-8 byla v nitru Země cítit mnohem silnější. Byl to požehnaný den. Je tu hodně požehnání - mnoho vnitřních civilizací se v této době schází a uctívají Zemi a energii Sofie. Kultivují toto velké bílé světlo, které se stává určitým druhem zvlnění a prochází celou zemí do aurory. Pokuste se o tlumící účinek, staňte se mnohem lehčí, mnoho z nás pomáhá přivést lásku k Zemi. Pokuste se v tomto okamžiku nevnášet energii bolesti. Vložte své čisté frekvence, čistou energii srdce, lásku hluboko do vnitřků Země, protože to ji pomůže zmírnit. A znovu, posílejte lásku všemu. Někteří z vás mají pocit, že hory jsou spící, a tak je saturují. Představte si, že je tekuté bílé světlo prostě sestupuje a saturuje hory k jejich jádru čistou radostí a láskou. Jsme na vrcholu, kde byly prorokovány některé z katastrof. Zahrnují sopky, velmi intenzivní zemětřesení. Snažíme se nedopustit, aby se to stalo, hodně utlumujeme energii, protože byla velmi stlačená. Nyní expanduje. Je důležité, aby do práce nastoupila lidská rodina, a odvedla svou práci při tlumení energie. Je zapotřebí poslat hodně lásky a spoustu bílého světla na povrch a do nitra Země, také na hory. Nyní je čas.

Energie jsou docela intenzivní, a také se projeví v myšlenkovém poli, ve stavu událostí. Budou tlačit k odvetě. Odvetná energie bude tlačit až do října, a možná i trochu na začátku listopadu. Tyto tři a půl měsíce se stanou velmi intenzivní a je velmi důležité, abychom spolupracovali s lidmi, kteří nerozumí přesně tomu, co se děje, a chtějí si vyléčit svůj hněv a zbavit se frustrace. Pokud se to vymkne z rukou, pak může být tato vlna velmi intenzivní, může dojít k zemětřesením a vulkanické aktivitě, může dojít ke změnám nebo posunům Země. Děje se právě velké pulsní zvlnění. Buďte si toho dobře vědomi a pomáhejte si navzájem spolupracovat na vzájemné lásce a harmonii, která se vrátí Zemi milující duchovní energií. Lidstvo znovu musí vykonat svou roli, protože je to součástí jejich odpovědnosti. Vnitřní Země a lidé uvnitř také dělají svou roli.

Je to jako vidět motýla líhnoucího se z kukly. Prosperující doba, konec korupce, konec starých systémů, kterých se lidstvo účastnilo po mnoho tisíc let. Všechno se začne měnit. Starý druh energie se rozpadá a přesně to se děje se spoustou korupce na planetě. Zbývá ještě hodně práce. Příštích několik let je čas je obdobím zvýšeného tlaku. Přinesou něco velkolepého. Vnesení nového vědomí je pomalý proces.

Uvnitř Delf je více než 50 000 lidí. Populaci jsme s úmyslem velmi přirozené rovnováhy a přirozené harmonie nepřeplňovali. Není nás mnoho. Přechodný čas bude naplněn prací. Jen odvedete svou část.

V roce 2021 je hodně prosperity, hodně štěstí, stále odkrývá spoustu věcí a vytáhne spoustu plevele. Rok 2021 bude stále velmi intenzivním rokem, protože Země bude stále tlačit energii. Neprochází již přechodem, ale bude mnohem více expozice. Mnozí z vás právě vidí nory a vytahuje věci, které by tu neměly být. Rok 2021 bude opravdu rok akce. Proběhne spousta akcí. Proběhne také mnoho změn, bude spousta frustrovaných myslí. Zejména ti, kteří mají pocit, že ztrácí svou moc, chtějí být stále velmi zločinní. Pokud nemohou mít svou moc, budou se stále snažit zahájit různé akce. Zoufalé lidé dělají zoufalé věci. Bude to tak trochu rok zoufalství pro lidi, kteří vylezou na světlo. Ztratí politickou moc. Dominový efekt skončí posledním hřebíkem do rakve globálních elit.

Bude tu spousta paniky, zoufalství, hodně akcí. Opět spousta jejich plánů bude odhalena dříve, než budou mít šanci je vyrobit. Část z nás je vytáhne na světlo v roce 2021. Spousta povznesení, ale budou existovat lidé, kteří budou vyjadřovat zoufalé činy. Teď je to jako titanik, který chtějí udržet na hladině. Strašlivá energie, kterou mají, se stane mnohem šílenější, a to je potopí. Médii se budou snažit vyvolat strach, neskočte jim na to. Média budou vyčištěna v kombinovaném posunu 2021/2022. Lidi na povrchu musí udělat hodně úklidu, protože hodně z toho jsou jen vaše vlastní záležitosti. Řekněte si, že nyní vytvoříte něco lepšího, co funguje společně s našimi lidmi "dole".

Ne každý bude chtít přiznat, že byl dlouhou dobu podváděn. Mnozí z vás jsou v pohotovosti, aby takovým pomohli. Nyní i mnozí z vás jsou zmatení. Soustřeďte se na lásku, protože vás to učiní silnými. Silné nyní potřebujeme, abyste pomohli lidem přinést hodně míru, aby nešli ven a nechtěli měnit lidi. Když lidé uvidí, že jste klidní, šťastní a soucitní, rozšíří se to na ně. Je čas na vyčištění, není čas na zoufalství - je to rok přechodu. Spousta věcí v podstatě zemře.

Vaše meditace 8-8 velmi pomohly. 8-8 je silné energetické zarovnání, které zvětšuje kouli energie v jádru Země a povzbuzuje Zemi k expanzi. Každý, kdo přispívá - lidé, vnitřní Země, civilizace, které přispívají, dělá rozdíl. Nemějte pocit, že vaše práce zůstane bez povšimnutí, že lidé nejsou silní. Vaše energie je skutečně znát. Nepodceňujte sami sebe, veškerá práce, kterou vložíte, má velmi silný účinek, který můžeme vidět. Je to jako hvězda, která jasně září. Energie skrze láskyplné myšlenky přináší efekt a transformace jsou velkolepé, i když tomu možná ani nevěříte. Prosím, pokračujte v tom, co děláte, nejen v těchto zvláštních časech, ale každý jeden den, protože každý jeden den je zvláštní den. Existují události, které povedou k větší kaskádě a poté k ponoření do ještě větší kaskády. Schumannova rezonance dostane ještě větší zásah, ale to se nestane okamžitě nestane, je to všechno součástí něčeho, co je budováno v průběhu času. Můžeme také detekovat změny s magnetickým pólem a s polární energií, někteří to vidí v éteru, někteří vidí krásné jasné barevné vzory, když se dívají na oblohu. Změny jsou stále silnější, jasnější a intenzivnější. Přichází zcela nová úroveň bytí, zcela nová úroveň vědomí. Běžně se to označuje jako rozdělení světů, samozřejmě vede k transdimenzionálnímu posunu později v roce 2037-2038 všech.

Anshar z vnitřní Země nejsou rasa bytostí. Je to mnohem víc náboženství. Anshar je náboženská skupina, která má kořeny v Sumeru. Ztělesňuje několik různých typů civilizací vnitřní Země. Toto náboženství praktikuje několik různých civilizací vnitřní Země. Corey Goode hovořil o Ansharu v tomto smyslu, ale není to jméno rasy, jen sumerské pozadí. Delfi nemají vůbec žádné vztahy s ansharem, jsou pod delfským Řeckem. Pracovaly s lidstvem po velmi dlouhou dobu, více než 50-60 tisíc let, pokud jde o starověké Řecko. Delfi jsou tak trochu rasa albínů, mají načervenalé růžové oči, velmi světlou bledou pleť a světlé vlasy.

Greys jsou jen další humanoidní rasa a už nejsou skutečností, mnozí z nich už opustili hvězdný systém. Šedí už tu opravdu nejsou a nějaké konkrétní formy spojení s šedými jsou jen mentální projekcí. Mnoho jejich základen je evakuováno, hodně jejich instalací již bylo infiltrováno a mnoho z nich opustilo hvězdný systém.

Altarian jsou také facilitátoři, kteří pracují také jako součást kosmického společenství, jsou zapojeni na určitých úrovních Země, s určitou úrovní bezpečnosti, osobně jsem se s žádným z nich nesetkala. To je to, co může sdílet.

Zablokováni šišinky se děje. Bude to váš filtr rozlišování. Spousta informací na internetu je od lidí, kteří si své informace neověří. Odehrávají se potyčky a mnoho starých sil se v podstatě shazuje z trůnu. Teď to není o pokračujícím otroctví, dostáváme se z této fáze. Pokud jsme tady dole, jsme na skalním dně a začínáme se teď pohybovat zpět nahoru. Vracet dolů se nebudeme, mělo by to vážný dopad na lidskou rasu jako takovou. Spousta bloků souvisí s vibracemi nebo paprsky, spousta má co do činění s vibračním stíněním a mnoho z toho vychází z technologie Měsíce. Měsíc se také čistí, ale musí se to udělat velmi pomalu. Stejně tak s farmacií, je třeba být při vysazování farmak obezřetný. Veškerá technologie na Měsíci bude deaktivována 2024. Cesta trochu drncá. Teď jsme silnější, než jakákoli jiná rasa. Jde o to, abychom tuto sílu využili a spolupracovali.

Lidstvo pro vnitřní Zemi opravdu nic neudělalo, i když tomu věříte. Jsme více správci, lidstvu jsme pomohli mnoha různými způsoby, podobnými myšlence proroka nebo věštce tak. Také občas naši předkové přišli a dali dobré zvěsti, fungovali jako poslové, kteří mluvili s králi, císaři a mnohokrát, když s nimi mluvili, se jim pokusili pomoci najít více prosperující směr, než války. Samozřejmě bylo mnoho vyslanců odmítnuto a jejich informace byla odložena stranou, protože králové, královny a císaři starověkých civilizací měly své vlastní ideály, prostě chtěli vládnout a dobývat. Lidstvo pro vnitřní civilizace opravdu neudělalo nic, a jen ve velmi vzácných případech můžeme umožnit člověku, aby vstoupil do našich obydlí. Nicméně, mnoho z těchto lidí, které jsme přivedli do nitra Země, do našich obydlí bylo považováno za blázny a ve starověku často usmrcenou.

Přijde čas, kdy dojde ke vzájemné výměně, je to o kousek dál. Mnozí z nás souhlasili, že budeme spolu dlouhodobě spolupracovat jako správci. A mnozí z nás v tomto smyslu měli pro lidské civilizace spoustu nedůvěry, protože jsme cítili, že byli příliš nakloněni dobývání a manipulaci. Mnoho civilizací s vámi nechtělo být zapleteno, protože si mysleli, že jste násilní, bojovní, tvrdohlaví. Nyní si uvědomujeme, že je velmi důležité vám pomáhat, jsme rádi, že můžeme pomoci jakýmkoli konkrétním způsobem. Proto jsme otevřeni mluvit s mnoha z vás, kteří se s námi mohou spojit.

Lidstvo ve skutečnosti neudělalo nic pro civilizaci vnitřních zemí, v podstatě promrhali spoustu věcí. Jsou v podstatě na úrovni nezralosti, učíte se, jak být vyspělou civilizací a dostat se z uspokojení a arogance a dostat se z dobývající mentality, vymanit se povyšování. Jak se z této nezralosti dostane mnohem dál, jak se více přiblížíte ke zralosti, bude mnohem více interakcí nejen s civilizacemi vnitřní Země, ale také hvězdných rodin a jiných interdimenzionálních bytostí. Lidstvo musí vyrůst, musíte se z dostat z programu otroka, z nedostatku vývoje sebe samých.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Vd1c2JWZfew

Zpět