455 Druhá vlna Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2020-08-14

Současná nevyzpytatelná energie pravděpodobně vyvolá emoce, které jste po určitou dobu necítili nebo nepotřebovali. Energie jsou stejné jak pro ty vpředu, tak pro ty, kteří jsou hluboce zakořenění ve 3D. Dokonale jste se naladili na energie, ale nemůžete se zbavit těch, které se dotýkají míst, kam nemusíte chodit, takže jste rozervaní, smutní, šílení, podráždění a nemusíte být nutně příjemná osoba. Možná se v přeplněných místech cítíte nepříjemně a jste ochromeni emocemi druhých. Cítíte je prostřednictvím frekvencí namísto fyzického kontaktu. Lepí se na vás zlost, hněv a strach, který v přeplněných místech sami zažíváte (pozn. proto tam cítím radost - si to přitahuji).

Ocitáte se v emocích slov a akcí, které se zdají být kontraproduktivní pro váš růst a děsivé pro ostatní. Vaše dřívější chování bylo laskavější, jemnější a odpouštějící. Současné interakce jsou pro vás stejně děsivé jako pro ostatní, protože nemusíte chápat, proč jste tak naštvaní. Vyvíjíte se - jste nová bytost v nové zemi, ale tato myšlenka nezmenšuje váš hněv nebo vaše neobvyklé reakce.

Někteří z vás věří, že jste ve svém přechodu pokročilejší než ti, s nimiž žijete nebo spolupracujete. I když je to pravděpodobně pravda, nesouvisí to spolu. Bojíte se, že nezvládnete to, co přichází. Váš politický / geografický svět se necítí dobře. Zoufale chcete nový svět. Hluboko víte, že nový svět lásky je konečným výsledkem tohoto přechodu, touha po šťastném konci se nezměnila, ale denně se dozvídáte více problémů a málo řešení.

Bylo vám řečeno, že budete iniciovat vytváření řešení - nová politická, akademická, trestní, lékařská, geografická, rasová, sexuální, environmentální, lidská řešení. Tak tomu je. Jen ne dnes nebo zítra, protože opouštíte svou novou dětskou fázi a budete potřebovat patriarchální zdroje, aby pro vás vytvořily nové struktury.

Po eony vytvářeli dominantní nebo samčí druhy struktury, které byly vhodné pro 3D svět strachu, v novém světě samci Země neodpovídají tomu, co chcete - mluvíme o jedincích (muži, ženy), kteří vyzařují mužskou odpověď. Ti, kteří přecházejí, vyvažují svou mužskou / ženskou energii, takže nová stvoření jsou neutrální. Svět již není ovládaný mužskou energií, 3D struktury s dominancí mužů selhávají. Nové bude neutrální - nebude dominovat mužský ani ženský a nově vzniklé si uchová svou užitečnost po věky, protože vy a svět se přesunete ze strachu k radosti. Intuitivně znáte budoucnost, a chcete ji nyní, i když není dost nových probuzených stavitelů. Představte si šestiletého, který chce řídit rodinný automobil. Jednou to dokáže, ale ne hned. Snažíte se o něco, co má být v blízké budoucnosti. Zatím ve svém novém bytí musíte trochu vyzrát - a několik dalších strukturálních tvůrců se musí probudit.

Pomohli jste vytvořit novou Zemi a zůstali jste, abyste očistili své bytí od 3D strachů a akcí. Budete vytvářet struktury, které zdůrazňují radost a lásku. Nemusí to být nutně vaše role. Jako předchůdci budete mít přístup do návrhu těchto nových struktur, ale vaše role je nyní více osobní než globální. Naučíte se jasně vyjadřovat své světlo i přes strach a zlost. Jste nový stvořitel Země, ne strukturální stvořitel. Následovníci vytvoří nové struktury. Třetí vlna pozemšťanů tyto nové struktury vylepší a generace za generaci se budete cítit stále více pohodlně. Nové struktury začnete prožívat v blízké budoucnosti, jakmile se druhá vlna ustálí.

Nevytvořili jste novou Zemi přes noc. Podíleli jste se na tom roky, ne-li desetiletí. Ti ve druhé vlně vytvoří nové struktury mnohem rychleji, a třetí vlna splní své úkoly v mrknutí oka. Každá následná vlna čerpá energie předchozí vlny. Vše se děje podle plánu, který jste pomohli vyvinout. Vaše nová bytost zraje a užívá si života způsobem, který si nyní nedokážete představit. Nejde popsat, jak radostně zažijete další fáze tohoto přechodu. Prozatím jste nová bytost objevující sebe. Následné vlny plní svůj harmonogram.

10.8.20
Možná máte pocit, že nefungujete nebo se nechováte správně. Některé z vašich nových emocí a reakcí jsou tak odlišné, že můžete přemýšlel, kdo jste. Možná vyjadřujete hněv, smutek nebo strach víc, než jste čekali. Fyzicky vypadáte stejně, ale vaše reakce jsou natolik odlišné, jako by ve vašem těle byla nová bytost. Vzorce chování 3D již neplatí. Jste unavení a již vás nebaví zkoušet. Rutinně fungujete každý den, jakoby v limbu nebo dokonce v bezvědomí. Malé věci vás rozhněvají. Odkládáte velké množství 3D, které již není nutné. To, co se nyní děje, se musíte znovu naučit, zažít vše, co chcete zažít. Zkuste si představit sebe jako nového batole. Váš svět je nyní poněkud omezený. Chcete to zkusit, i když vás to vyčerpá, stejně jako být kolem ostatních ve stejné přechodné fázi jako vy. Nemáte energii, abyste pomohli ostatním v jejich posunu. Po pravdě, sotva máte energii to udělat pro sebe.

Energie, které nyní prožíváte, vás hluboce ovlivňují způsoby, které jste dosud nezažili. Vaše vnitřní fyzická bytost se mění stejně rychle, jako lidské dítě. Jako nová bytost se vše znovu učíte. Vše, co bylo racionální a správné ve 3D, už není důležité. Vidíte svět novými očima a objevujete nové zájmy. V posledních několika týdnech jste se přizpůsobovali novému vzorci interakcí. Ti, kteří nebyli tak pokročilí v jejich přechodu, chtějí existovat tímto způsobem a to vás zlobí.

Možná vám pomůže lépe pochopit vaši současnou krizi identity představa, že se stěhujete do nové země. Chybí vám vaši přátelé, vaše dřívější způsoby interakce, i jídla, na která jste byli zvyklí. Nemůžete se vrátit, odkud jste přišli, a nejste spokojeni s tím, kde jste. Každý den se pokoušíte použít některá nově naučená slova a většina nerozumí. Cítíte se izolovaně a sami. Nový jazyk, nové fyzické pohyby, nová stvoření, nové interakce - vše se odehrává současně. Cvičný čas skončil. Jste v nové Zemi.

Pokud pochybujete o tomto prohlášení, zkontrolujte prosím několik posledních dnů. Nic se nezdá být v pořádku, a přesto se nezdá moc špatně. Váš vnitřní zmatek vyplouvá na povrch a překvapuje vás i ostatní, když to nejméně očekáváte. I když nevědomost nebo nezájem nebude trvat dlouho, nemůžete je ignorovat. Jste nová bytost v nové Zemi.Zdroj: http://www.LifeTapestryCreations.com

Zpět