4350 Kožní problémy Olmat

[ Ezoterika ] 2023-05-21

Včera k nám přišla žena s prosbou o pomoc při léčení velmi obtížného stavu.

V dětství (od 5 let) mi byla diagnostikována chronická neurodermatitida, atomová dermatitida. Zhruba od stejného věku jsem měla chronickou cholecystitidu. V 10 letech, po jednom měsíci aktivní léčby sirovodíkem v Pjatigorsku, se problém vyřešil. Jsem si dobře vědoma toho, že játra jsou čistícím orgánem a kůže vylučovacím. Teď je to obzvlášť špatné, moje pravá ruka. Myslím, že rozumím co a odkud. Jsem ve spojení s Bohem, v němž jsem nikdy nežil tak opojně... ale ta kůže prostě bolí ...

****
Za prvé, problémy s játry, to je zaseknutý hněv, ve vztahu k vnějším vlivům. Boj proti emočnímu potlačování. Může to být psychologický dopad rodičů v raném dětství, může to být interakce s ostatními lidmi. Vztek mohl vzniknout také ve vztahu s partnerem, podvědomý stav, že je obětí psychického týrání. Tuto příčinu naznačuje problém s pravou rukou, protože pravá strana těla je zodpovědná za mužskou energii. Pokud dojde k hlubokému oddělení od mužského aspektu, stavu odporu a nepřijetí, strachu, pak nevyhnutelně časem začnou na pravé straně lidského těla vznikat komplikace.

Kůže je přímo zodpovědná za komunikaci s prostorem obklopujícím člověka, s okolním životem. Pokud existuje strach ze života a hluboká obrana proti němu, odmítání vlastního života, jaký je. Pokud existuje pocit odmítnutí nebo přesvědčení, že je život proti člověku, pak je riziko kožních problémů poměrně vysoké. V tomto případě postižené oblasti na pravé ruce říkají, že odmítnutí života přímo souvisí s mužským pohlavím. A pravá ruka znamená konání. Je to zákaz žít život naplno, zákaz ˝dělat˝. A když se podíváte ještě hlouběji, je to zákaz interakce s duchem, s božskou energií stvoření.

Řešením je vynést na povrch vědomí ty bolestivé životní situace, které tvoří odpor. Najděte mentální programy, které je provázely, myšlenky a přesvědčení, které vytvořily negativní postoj k životu, stěny, za kterými se člověk uzavřel před plnou interakcí se životem, s muži. Jakmile si to uvědomíme a pustíme, jakmile odstraníme vnitřní odpor, pak se obnoví zdraví. Samozřejmě to zabere čas, je potřeba absolvovat řadu terapeutických sezení a ochota jít do svých strachů, vše zpracovat do konce, pak nevyhnutelně přijde uzdravení. Musíte pochopit, že jakákoli nemoc je léčitelná, a kořeny jakékoli nemoci jsou pouze v samotných myšlenkách člověka, v těch negativních přesvědčeních o sobě samém, kterým člověk uvěřil.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15063

Zpět