4349 Které Duše vstupují do kvantového přechodu? Magda Funia

[ Ezoterika ] 2023-05-12

Q: Lidé, kteří nyní opouštějí inkarnaci nízkých vibrací neodpovídají energiím Nového Světa Země?
A: Samozřejmě že ne! Zcela odlišné Duše opouštějí inkarnaci a ve všem je určitá Božská moudrost. Nepochybně odchází mnoho duší, které získaly zkušenosti s nízkými vibracemi a žily jako roboti systému. Nezajímají je vysoké duchovní zkušenosti. Neprobudí se, protože ještě nehráli dost nízkoenergetických a materiálních egoistických her. Přesouvají se na další roviny a planety, aby pokračovali ve svých zkušenostech.

Odchází mnoho duší, které si zvolily kvantový přechod, ale jejich těla se jen těžko transformují. Vědomí je příliš ponořeno do trojrozměrných egregorů, programů a šablon, a proto je obtížné je rozšířit. Těla během života příliš ztmavla a nyní se velmi obtížně čistí a silné světelné proudy to prostě nevydrží. Ale tyto Duše si zvolily kvantový přechod a budou mít čas se reinkarnovat, aby změnily schránku, která je zatěžuje. Narodí se probuzeným rodičům, aby se okamžitě vydali ke Světlu a odhalili svůj obrovský a neomezený Božský potenciál. Přijdou znovu a s již odhalenými jemnými schopnostmi a nejrozmanitějšími vnitřními Dary.

Velmi jasné, vysoce vibrující Duše, které čekají na jemných rovinách, také odcházejí. Společně se silami Světla budou vykonávat velmi důležitou a potřebnou práci pro planetu a celé lidstvo. Pro ně je to zajímavější zkušenost. V hmotné rovině udělali vše, co chtěli, a je čas, aby si odpočinuli od hustých energií. Moji příbuzní, pokud Duše opustí inkarnaci, pak je pro to důležitý důvod. Nikdo neodejde náhodou nebo jen tak. Vždy k dobrému! Vždy ve prospěch Duše!

Zdroj: https://absolutera.ru/article15027

Zpět