4248 Vyšší Já: Testovací čas Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2023-05-06

Dosud existuje jen málo důkazů změn, ke kterým dochází ke zlepšení lidstva, ale časem se stanou zjevnými. Jednoznačně se to hlavní nestane přes noc, i přes zmatky a nejistotu z budoucnosti vás můžeme ujistit, že je to příprava na nový způsob života, který nezahrnuje temné. Bitva o nadřazenost byla vyhrána a od této chvíle budete moci jasně vidět směr, kterým se ubíráte. Bude to i nadále velmi těžká doba, protože se uvolňuje mnoho staré karmy, aby se nikdy nevrátila, jako jsou staré vibrace - odehráno navždy. Když jste se dobrovolně vrátili na Zemi, dostali jste náhled na to, co můžete očekávat, a věděli jste, že těžké časy u většiny z vás během života přejdou. Načasování není snadné určit, ale již se připravují k zavedení některé přijaté změny. Život se změní k lepšímu a bude vaším úvodem do mnoha způsobů života, které budou mnohem jednodušší a příjemnější. Stane se tím, čím vždy měl být - klidný a příjemný. Mír vzestoupí a učiní život velmi radostným a úžasným zážitkem. Nemoci postupně mizí a průměrná délka života se značně prodlužuje. Jednotlivé schopnosti porostou do té míry, že se budete moci samoléčit bez léků nebo operací, a v případě potřeby si dokonce nechat narůst nové končetiny.

Vždy to tak mělo být, ale pokles vibrací omezil vaše samoléčebné schopnosti. Přesto i nyní jste někteří z vás mocní léčitelé, a nakonec budou všechny duše tak zmocněny, že se stanete cestovateli Vesmírem, když jste dokázali, že jste připraveni stát se Kosmickými Bytostmi, ale pouze tehdy, když dostatečně zvýšíte své vibrace. Můžete se ptát, jak to udělat, a jednoduchá odpověď je udržet své vibrace co nejvyšší. Snáze se to řekne, než udělá, ale cvičení dělá mistra a kontrolu máte zcela ve svých rukou. Země se ukázala jako škola pro učení, kde jste neustále zkoušeni. Nedostáváte však úkoly, které přesahovaly vaše současné schopnosti, ale zároveň jsou záměrně plánovány, aby otestovaly vaši výdrž. Jako vždy se vaši průvodci budou ze všech sil snažit, aby vám pomohli k úspěchu a udrželi vás v bezpečí. Mezitím máte talenty a zkušenosti, které mohou pomoci ostatním pokročit na jejich cestách, takže každá duše dostane každou příležitost k úspěchu.

Neexistuje nic takového jako jediná příležitost, protože každá duše jich může dostat mnoho, aby to zkusila znovu. Temní se vás budou stále pokoušet uvést v omyl, ale se svými zkušenostmi byste měli být schopni takové pokusy překonat. V tomto okamžiku jste schopni odvrátit jakýkoli pokus odvrátit vaši pozornost od vaší cesty. Jste obklopeni množstvím výzev, ale měli byste to zvládnout, protože máte větší zkušenosti. Válka je vyhrána, ale stále máte před sebou spoustu práce. Postupem času by to mělo být nepochybně jednodušší. Máte kolem sebe mnoho duší, které potřebují pomoc, ale je nejlepší počkat, až se k vám obrátí, protože nevíte, jaké karmické důvody pro ně mohou existovat. Více získávají z řešení vlastních problémů, ale z vašeho pohledu jde o to vědět, kdy je ten správný čas zasáhnout. Měli byste mít dostatečné zkušenosti, abyste věděli, kdy tak učinit.

Lidská civilizace musí přednostně postupovat společně jako jednotka, ale těm duším, které to nedosáhnou, bude dána další příležitost k úspěchu. Vnitřně všechny duše vědí, že musí duchovně pokročit, pokud chtějí opustit nižší vibrace. Jakmile si uvědomíte, co vás čeká, uděláte vše pro to, abyste dosáhli svého cíle, kterým je Vzestup, a buďte si jisti, že vám bude poskytnuta všechna pomoc, abyste toho dosáhli. Všichni jste měli během posledního cyklu tolik životů a každý z nich byl naplánován s ohledem na vaše duchovní potřeby. Nejdůležitější jsou vaše zkušenosti. Mnozí z vás jsou připraveni vzestoupit a měli byste to cítit právě teď, protože to ʺvěděníʺ je pocit dokončení.

Udělali jste tvrdou práci a nyní jste se připravili na mnohem snazší život, ačkoli v tak důležitou dobu budete velmi zaneprázdněni. Intuitivně poznáte, zda jste dosáhli svých cílů, a rádi pomůžete ostatním, kteří jdou podobnou cestou. Už jsme vám řekli, že rodiny mají tendenci držet pohromadě, ale každá duše má svou vlastní cestu, kterou musí následovat, která nemusí být nutně stejná. Buďte rádi, že můžete pomoci druhým prostřednictvím své vlastní zkušenosti, a buďte si jisti, že díky tomu budou duše nasměrovány k vám. Pomáhat druhým na jejich duchovní cestě je záslužná věc a je normální v celém vesmíru. Jak vzrušující se musí zdát představa, že vaše cestování v nižších vibracích brzy skončí, ale všichni jste si to zasloužili svým odhodláním uspět. Čekají vás snadnější časy, ale mezitím najdete mnoho příležitostí, jak pomoci ostatním tak či onak. I vlídné slovo může někdy pozvednout druhého člověka a příležitosti k tomu se obvykle objevují téměř každý den. Pomáhejte tedy ostatním, jak jen můžete, aniž byste se přetěžovali. Opouštím vás s láskou a požehnáním a ať Světlo rozzáří vaše dny a cestu k dokončení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/06/mike-quinseys-higher-self-trying-times/

Zpět