4247 Nová lidská šablona Sharon Lyn Shepard

[ Ezoterika ] 2023-05-06

Lidstvo je uprostřed některých z nejepičtějších změn v naší věčné historii. Toto je TEN život, který byl prorokován mnoha kulturami. Vidíme změny ve světě a cítíme, že je ve svých fyzických tělech. Po léta zažíváme to, co mnozí označují jako ʺsymptomy vzestupuʺ. Zahrnují věci jako závratě, extrémní únava, nevolnost, poruchy trávení, bolesti hlavy, bolesti a seznam pokračuje. . . . To bylo přičítáno čistění strusky z minulých životů a integraci Světelného těla.

Jako u mnoha z vás si tyto příznaky v posledních týdnech vybraly daň na mém těle. Fungovala jsem s nízkou úrovní energie a dezorientací. Zajímalo mě, jak dlouho to může trvat, tak jsem si popovídala se svým průvodcem. Vím, že tato informace nemusí být určena pro každého, takže prosím vezměte, co rezonuje, a zbytek nechte. Podělte se s kýmkoli, pro koho by to mohlo být přínosem.

Toto je zpráva, kterou jsem obdržela:
ʺTo, co zažíváte, je integrace Nové lidské šablony. Lidská bytost existuje se stejnou základní šablonou od doby Atlantidy. Nová šablona je nyní dostupná pro ty, jejichž vibrace a rozšířené vědomí jsou otevřené ji přijmout. První věc, kterou zažijete, je emocionální uvolnění a dezorientace, když se odpoutáváte od masového vědomí a všech časových linií. Během této doby budete dočasně izolováni (tj. odpojeni), bez příslušných vlivů rušivých vlivů. Budete potřebovat HODNĚ spánku a odpočinku. Půst nebo alespoň lehká strava podle požadavků vašeho těla vám prospěje, protože v tomto období není k dispozici energie pro trávení potravy. Spánek, hydratace a hluboké dýchání zmírní typické symptomy vzestupu. Očekáváme, že toto bude dokončeno v polovině května s vaší novou šablonou, která bude hladce fungovat do konce června. ʺ

Čím více se vaše vědomí rozšířilo, tím citlivější jste se stali vůči disonantním energiím, což je důvod, proč jste měli takové potíže být venku na veřejnosti. Nová šablona je čistá světelná energie, zbavená všech nečistot, které jste nyní uvolnili. Oddělení již neexistuje (tj. žádné závoje) a je zde méně gravitace, která drží vše pohromadě, což umožňuje větší prostornost. Vaše tělo, složené plně ze světla, je v neustálé přímé komunikaci s moudrostí vaší duše, bez jakéhokoli zásahu lidské mysli. Energie, které s vámi nerezonují, jednoduše projdou vaším tělem. Dříve jste je museli hodnotit, odmítat nebo se zapojovat do obnovy rovnováhy a neutralizace. Pouze ty energie, které rezonují s vaší vibrací, budou uznány vaším tělem. Díky tomu bude váš život mnohem jednodušší a bezproblémovější, s každou interakcí potřebnou v daném okamžiku, aniž by bylo cokoliv hodnotit. Jednoduše řečeno, budete žít z podstaty své Duše/Božství, spíše než z programů mysli.

Lidé, kteří mají čisté a dostatečně vysoké vibrace, začnou přijímat stahování podle vlastního výběru Duše. Jakmile bude dostatek lidí, kteří ztělesní novou šablonu, stane se z ní ʺvědomíʺ, které bude dostupné komukoli, podobně jako efekt 100 opice. Do konce tohoto roku budou nově inkarnovaní na planetě automaticky ztělesňovat tuto novou šablonu. To by nebylo možné bez veškeré práce, kterou každý z vás v tomto životě vykonal, aby vyčistil starou šablonu a plně ztělesnil novou. Každá bytost v omnivesmíru je vděčná za vše, co jste udělali. Nyní je čas, abyste si plně užili života jako multidimenzionální Božští lidé. ʺ
*******
Sdílím s vámi tyto informace, abych vštípila snadnost a milost, kterou pro mě má. Vím, že tato informace nemusí být určena pro každého, takže prosím vezměte, co rezonuje, a zbytek nechte. Podělte se s kýmkoli, o kom si myslíte, že by mohl být přínosem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/06/new-human-template/

Zpět