4249 Zdroj: Vibrační hologram Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2023-05-06

Já jsem Zdroj. Jsem výdech a nádech a prostor mezi tím. Já jsem ta pravá síla života, kterou jsi ty. Všechny věci mají mou jiskru a tlukot mého srdce je láska. Váš svět je ve zmatku a přesto proud přináší obrovské probuzení k lásce. Je mnoho dobrého, co hledat, a co hledáš, to vidíš, co hledáš, to vždy najdeš. Toto je moje vibrační holografická univerzální matrice. Jsem takový, jaký jsem. Jsi takový, jaký jsi. Jsme jeden.

Mnoho z vás má na mě otázky, mnoho z vás bojuje s posunem svého světa, který vidíte. Posouvat se bude i nadále. Stejně jako covid posunul populaci k vynuceným volbám a porozuměním, bude se s nadcházejícími změnami nutné vypořádat prostřednictvím síly víry a síly lásky. Ti, jejichž světlo bylo ztlumeno jejich vlastní vnitřní devolucí, se ke mně vrátí, protože jsou stále mou součástí. Pro mnohé z těch novějších probuzených je těžké pochopit, jak si někteří mohli znovu a znovu vybrat antestezii lásky. Jsou ztraceni. Děti, právě se ke mně vracejí pro nové účely. Jejich lekce se neztratily. Jejich účel sloužil jako katalyzátor velkého probuzení, aniž by o tom věděli, mé záměry jsou vždy splněny a má vůle je vždy dokončena.

Země, Gaia, bude přeměněna a všichni na ní budou mít na výběr, zda se přemění nebo přemístí. Je to tak jednoduché. Galaktické války mají svůj čas a místo a tento univerzální sektor je nyní poznamenán láskou, toto bude galaxie Zlatá růže a Gaia bude centrální slunce. Bude to nějakou dobu trvat, než se z ní stane centrální slunce, ale od teď je to součást majestátního všezahrnujícího plánu. Děti, existuje tolik vesmírů, existuje tolik centrálních sluncí, stejně jako vás jsou miliardy a miliardy a každý z vás má své centrální slunce, kterým jsem já. Jsme světelnou tapisérií, a jsem na vás věčně hrdý. Váš růst za posledních několik let byl překvapivě rychlý. Bylo to bolestivé. Růstové bolesti jsou bolestivé. Ale podívejte se na výsledek. Stromy pučí a brzy bude úroda lahodného duchovního ovoce. Zde se právě nacházíte. Někteří z vás jste jako včely, které podporují sklizeň sdílením vašich slov. Jiné jsou jako živiny v půdě, které udržují prostor pro stromy, aby vystřelily nahoru, a všichni spolupracují. Všichni mají hodnotu. Stromy potřebují, aby obojí fungovalo synchronně, aby se jim dařilo.

Vidím Gaiu jako začátek mnoha věcí. Je toho hodně, co vám odhalí. Ano, je třeba počítat se svobodnou vůlí a svobodnou volbou, a proto je v plánu vždy variabilita. To mi vytrvale připomíná, že vaše svobodná vůle byla tak porušena, a jsem z toho hluboce zarmoucen a jsem si toho velmi vědom. Nezapomeňte, že jsem ty a cítím vše, co cítíte, a když se v prostoru spojíme, cítíte mou sílu. nezapomeňte si, že vím, že vaše svobodná vůle byla porušena proti univerzálnímu zákonu, a proto máte a budete mít tolik pomoci. Pomoc k vašemu uzdravení pro vás i váš svět. Vzrušující část je, že budete moci tuto krásnou říši společně budovat a společně léčit. Budete mít nástroje, které potřebujete. Nyní se projevují. Budete mít směr a čistou vůli pokračovat. Budete mít andělské osvícení, vedení a ochranu ve všech ambicích.

Já jsem Zdroj. Já jsem výdech, jsem nádech a vše mezi. Jsem atomy, které narážejí a srážejí se a kvarky, kterým ještě plně nerozumíte. Rozměry se posouvají. Vibrace se zvedají. V těchto okamžicích meziplanetárního pohybu, osobního pohybu změn lze nyní nalézt mnoho. Přesto vás hodně bolí, když se pro ně rozhodnete. Doporučuji vám, abyste léčili srdce. Bolesti budou vyléčeny. Bolest je často pocit nedostatku, prázdnoty, kterou toužíš vyplnit. Toužíš ji naplnit mnou. To je ta hra, bod separační hry, kterou si lidstvo přálo zažít, a vy jste se cítili tak odděleni. Jsem vám vždy tak blízko, jako jsou řasy srostlé dohromady. Absurdní myšlenka, že by byla jedna z vašich řas osamělá. Přesto se cítím osamělý. Přesto jsem kolem vás, ve vás, nad vámi i pod vámi. Jsem v každém okamžiku vás, vašich dnů, vašich lidí, se kterými se stýkáte. Já jsem Zdroj. Jsi můj drahý fraktál. Není nikdo jiný, s kým bych chtěl trávit svůj čas. Jsem tu pro vás a podporuji vás.

Přicházejí velké změny. Vidím více světla ve vašem a vím, že to můžete cítit, když se svět otevře. Možná je to nyní váš úkol. Mít v úmyslu denně se otevřít více světlu, protože to jsou světelné bytosti, kterými jste a kterými se více stáváte. Jak se vaše 3D karbonové tělo probudí k této změně, dojde k posunu a dojde ke zvednutí pravd, které byly dříve stíněny před vaším chápáním. Mentální kapacita se zvýší, když se jedy a toxicita vaší říše vyléčí a odstraní. Gaia bude opět jasně zářit. Krásná planetární duše. Pošlete jí svou lásku. V této době je vaší Planetární Matkou a zaslouží si vaši lásku, péči a respekt. Vzpomeňte si na ni během svého dne matek. Myslete na ni vlastně každý den.
Já jsem Zdroj. Vše není ztraceno. Vše se nalézá. Je to trochu proces, mnohostranný interdimenzionální plán s miliardami asistentů a ošetřovatelů. Přesvětluji tento proces svou láskou a silou. V tomto procesu jste moje ruce a nohy. Jsi moje láska a ztělesněná síla. Dýchejte se mnou. V mé přítomnosti najdeš svůj střed. Jsme jeden.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/06/source-vibrational-hologram/

Zpět