4246 Tajná historie chazarské mafie Peter B. Meyer

[ Ezoterika ] 2023-05-04

Šokující pravda
Chazarští mafiáni postavili svou důležitost na úplné kontrole světové populace a vlastnictví všech zdrojů Země, do kterých byly investovány biliony. Zlato, stříbro a ropa jsou hlavními cíli Iluminátů, kromě absolutní kontroly nad ropnými zdroji, vodou a úrodnou půdou, což jsou přednostně zdroje, které potřebují k podpoře své agendy. Každý, kdo je proti, je odstraněn, jako v případě Huga Cháveze, prezidenta Venezuely, který byl úmyslně zabit infikovanými rakovinnými buňkami. Války se vytvářejí a bojují, aby se jim dostalo do rukou obrovského množství zdrojů, Irák a Libye jsou dva nedávné a zřejmé příklady.

Postoj je takový, že žádná země by neměla vlastnit své přírodní bohatství. Země, která neslouží Novému světovému řádu a nestojí za svou vlastní suverenitou, jsou sraženy. Před více než stoletím vynálezci jako Nicola Tesla objevili volnou energii a vyvinuli zařízení pro využití volně dostupné magnetické energie Země. Patentování těchto vynálezů bylo největší chybou, protože přeneslo legalitu patentu na vládu. To znamená, že vláda legálně vlastní patentovaný vynález, a proto může zabránit jeho zpřístupnění veřejnosti. Mezinárodní banky a ropné kartely kontrolují vlády v západních společnostech. Jsou proti technologii volné energie, protože ohrožuje jejich vysoce ziskové impérium ʺfosilních palivʺ. Šokující pravda ilustrující překvapení, bombu, zprávy, titulky, které jsou znepokojivé nebo alarmující

Ukrajina byla ze stejného důvodu záměrně okupována ʺZápademʺ, aby získali přístup k ropným zdrojům ve Střední Asii, ale nejen co se týče ropných zdrojů, ale také ke kontrole tras ropovodů.
Protože ten, kdo ovládá ropovody, ovládá také všechny nové budoucí zdroje ropy. Ropa je důvodem války, která začala v Sýrii, kde Asad stál v cestě k realizaci jejich plánů ropovodu z Afghánistánu. Zmocnili se syrských zásob ropy a založili svou chazarskou centrální banku.

Mocné rodiny Archonů řídí svět
Nejmocnější pokrevní rodina Archonů tajně ovládá všechny satanské kulty, řídí také armádu USA a NATO. Řídí armádu satanistů, kteří ovládají společnost prostřednictvím vlivných korporátních a vládních úředníků, aby splnili všechny ʺpožadavkyʺ mocenské elity. Hned jak jsou povoláni do této armády, není cesta zpět, protože zrada je trestána smrtí. Zvažte existenci nebezpečných satanských metod jako součást spiknutí Deep State, užívají si utrpení svých obětí a nemají žádnou empatii. Jak bylo jasně prokázáno při vraždě vatikánského bankéře Calviho, banky Božího, který byl v jejích očích neposlušný a ukončil svůj život oběšením pod mostem Blackfriars přes Temži v Londýně dne 18. června 1982.

Mocné rodiny Deep State jako Rothschild, Rockefeller, Bush, Kissinger, Netanyahu, Clinton a lapdog Blair, mimo jiné, jsou na vrcholu satanské hierarchie a tvoří ʺKrálovství Satanaʺ. Jsou předvojem protikřesťanského hnutí, chtějí nás všechny mrtvé a horečně pracují na dosažení absolutní světové nadvlády tím, že zavalí lidi jimi iniciovanými a nyní široce uznávanými pohromami. Stejně jako masakr v Paříži v pátek 13. v roce 2015, pokračující hospodářská krize, obrovské neúnosné dluhy, nikdy nekončící nezaměstnanost, uprchlická krize v EU a USA, to všechno jsou předem připravené katastrofy, které mají lidi zmanipulovat k podřízení.

Chazarská mafie pronikla do všech institucí
Rothschildové jako krytí chazarské mafie infiltrovali a unesli britský bankovní systém a poté celou Anglii a zbytek světa. Využili svou peněžní moc k získání kontroly nad všemi alopatickými lékařskými fakultami a založili lékařské asociace a další přidružené společnosti, aby tak ovládly tyto ústavy, aby zajišťovaly, že bude prosazována jejich agenda založená na lžích a podvodech. Získali kontrolu nad veškerým veřejným školstvím vytvořením ministerstev školství a globalistických socialistických osnov založených na politické korektnosti, diverzitě a učení, že ʺperverzeʺ je normální. Lékaři jsou ovládáni myslí a klamáni neobjektivním výzkumem sestávajícím z fantazie, pro kterou byly všechny negativní studie ignorovány. Všechny buněčné linie vakcíny jsou standardně infikovány SV-40, známým karcinogenním pomalu působícím virem.

Přidání fluoru do veřejných vodovodů a do zubní pasty bylo provedeno proto, aby lidé byli hloupější, protože se lidé spíše považovali za průměrné provozní IQ, než by jinak byli. Vyvinuli a nasadili dětské očkovací programy, aby děti byly hloupější a vytvořily obrovské množství budoucích chronických zdravotních problémů. Zubaři byli nuceni věřit, že fluorid zabránil vzniku kazů v zubech a nepoškozuje funkci mozku ani funkci štítné žlázy, což ano.

Neuvěřitelně zlá tajná agenda chazarské mafie byla nyní poprvé zveřejněna. Nyní také víme, že jaderný útok na Ameriku 11. září 2001 vedl Netanjahu. Americké vojenské vedení ví, že Netanjahu nařídil svému Mossadu a státním příslušníkům, aby 11. září zaútočili na Ameriku jadernými zbraněmi jménem Rothschildů. Po celém světě se nyní provádí několik tajných operací, které mají odhalit a zbavit mafii Rothschildů jejich nekonečné, elastické peněžní zásoby.

Věk antihumanitářství se blíží ke konci
Jejich dny protilidské síly jsou nyní sečteny. Tajemný, neuvěřitelně dobře známý americký tým zvaný ʺPožírači jaderných hadůʺ tvrdě prohledává všechny příchozí izraelské diplomatické balíčky a zásilky, létají nad všemi synagogami, izraelskými ambasádami a hnízdy Mossadu se špičkovými detektory gama záření a hélia-3-neutronů, pomocí na zakázku vyrobených a cílených ultra-high-tech satelitů hledají všechna jaderná úložiště. Také usilovně pracují na znovuzískání všech jaderných bomb ukradených a uložených Izraelci po celém světě. Pokud jsou zasvěcené zprávy správné, bylo jim řečeno, že pokud dojde k dalšímu izraelskému útoku pod falešnou vlajkou, ti, kteří nařídili nebo byli do něj zapojeni, budou v rámci národní bezpečnosti USA vypátráni. Dále, že všechny zapojené izraelské obranné struktury budou zničeny na prach.

Svou absolutní světovou nadvládu chce řídit mocenská elita pomocí NWO ze svého sídla ve státě Izrael. Vše je podporováno prostřednictvím sítí a ukradených peněz občanů, v případě potřeby silou. Mocenská elita také infiltrovala všechny struktury vládnutí ve společnosti, ty jsou zcela pod jejich kontrolou. Bez výjimky všechny klíčové pozice ve vládách, médiích, obchodu, financích, ekonomice, vědě, náboženství, školství atd. prakticky ve všech zemích byly řízeny kabalou jmenovanými a kvalifikovanými úředníky.

Přinejmenším od raného středověku byly dějiny manipulovány tak, aby prosadily světovou diktaturu nad každým na zemi. Budoucnost Rothschildů, Rockefellerů atd. pravděpodobně určí naši čtenáři a My ʺLidéʺ. Tajná, zakázaná historie chazarské mafie byla odstraněna z historických knih a knihoven, aby skryla jejich zlou historii. Pokud bude známa, nikdo ji neakceptuje. Ještě více, jakmile lidé pochopí, že peněžní systém a banky je po staletí držely v otroctví utlačovatelů. Nyní je příležitost se toho zbavit, nadobro.

Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte v pojmech energie, frekvence a vibrací. Jsme jen vlny v čase a prostoru, neustále se měnící a iluze individuality vzniká zřetězením rychle po sobě následujících fází existence. Podle informací byla časová osa otroctví změněna v náš prospěch mimozemskými silami v roce 2012. Konečný průlom je naplánován na konec června příštího roku. Spolu s tímto systémem končí naše otroctví způsobené nadměrným množstvím dluhu v rámci stávajícího peněžního systému falešných dluhů. Odhalení této skryté historie prolomí jejich tajemství. Umožní každému vidět, naučit se a pochopit konstrukci otroctví na vlastní oči.

Pouze pokud může mafie Deep State fungovat v nejvyšším utajení, může nás nadále utlačovat, ale budou-li obleženi ze všech stran, budou zničeni.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/04/the-secret-history-of-khazarian-mafia/

Zpět