4192 Jyango Darmo Savmeja

[ Ezoterika ] 2023-04-22

Průvodce: Slava-Jyango.
Alexandra je členkou našeho předplatitelského Programu. Testování 1. a 2. čakry prokázalo hyperaktivitu čakry Muladhara při blokování přítoku energií do ní a odlivu (ztrátě) energií ze Svadhisthany. Hyperaktivita Muladhary se vysvětluje tím, že na sebe vzala kompenzaci za únik energií ze Svadhisthany. Jako každý stav čaker se tato situace odráží v reálném životě: neexistuje stabilní příjem, žádné pohodlné bytí (1 čakra); není s kým budovat vztahy; Zdá se, že dělá svou oblíbenou věc, ale nemá z toho radost (2. čakra), proto neustále hledá novou práci a stěhuje se z jednoho místa na druhé.
S tím vším je Alexandra velmi pozitivní člověk a při práci s námi prošla velkými změnami ve svém životě, splněním nejednoho Snu a aktivací channelingového kanálu (dostává informace od Duší slavných osobností, které již odešly). Ale ať už je kontaktovaný jakýkoli, je pro něj dost obtížné číst informace o vlastních blocích a navíc ve falešných smlouvách, protože většinu informací skrývají samotné smlouvy. Ve skutečném životě existuje klamný pocit, že se všechno brzy zlepší, trochu víc...

Zkrácený záznam sezení: úvodní sken ukázal také uzavření 3. čakry - Manipura.
Práce s čakrou Manipura:
A: Potok chce obejít květinu, ač jako by bylo všechno v pořádku. Žlutá květina se snaží dotknout potoka a ten jako by měl kolem květiny zeď, jako by mu bylo zakázáno dotknout se květiny.
Přechod na další vrstvu vibrací:
A: Slovo hrozba pokračuje, jako by květina byla hrozbou, žlutá barva je ve skutečnosti klamná, není to její skutečný obsah, zdá se, že je vše v pořádku, ale pokud se květiny dotkne proud, načte se něco zevnitř bloků čakry. Hrozba pochází z prázdného tmavého prostoru uprostřed břicha, z oblasti druhé čakry.

Průzkum temného prostoru:
A: Je tu pocit čekání z vesmíru, uvnitř něco čeká na kořist, před skokem - ʺteď, teď se to stane mýmʺ, přesně ten okamžik, než se to stane mým. Je tu pocit, že než se ve mně objevil tento prostor, měla jsem na sobě oranžový závoj, který jsem si vzala jako že s mojí druhou čakrou je vše v pořádku - abych ztratila ostražitost. Ztratila jsem ostražitost, a během toho měsíce došlo k rozvoji prázdnoty, protože jsem si byla jistá, že je se mnou vše v pořádku. (Podle některých indicií má to, co se stalo před měsícem, následek a příčina je mnohem hlubší)

Přejděme k další vrstvě vnímání:
A: Do prostoru druhé čakry byl zaražen kolík jako místo fixace a povolení k vytvoření prázdnoty zde.
(Další práce s podvědomými obrazy stoupajícími z polí, zatímco Mysl poměrně přesně charakterizuje čtené energie a převádí je do obrazů)
Je tam obraz pirátské lodi, hází z ní harpunu na velrybu, velrybáři mají štěstí, s malou nadějí, že by v tomto prostoru něco harpunovali, je tato situace je pro ně jackpot, harpunovali něco velkého, silného. Stalo se to před měsícem, pak byl navlečen závoj. Tito velrybáři jsou zde velmi dlouho (ʺvelrybářiʺ jsou poměrně agresivní inteligentní energetická stvoření v poli Alexandry, pirátská loď je invazí na pole A. od dravé síly). Na lodi jsou lupiči, kteří sami nemají zdroje, a aby přežili, hází harpuny, chytají něco, co může být přitahováno do mého prostoru a co se může živit mou energií, dát jim podíl - to bude jejich zdroj života. Existuje pět darebáků a je těžké je odhalit, protože se také skládají z oranžových energií.

Rozhovor s piráty:
Piráti: přišli jsme v poslední inkarnaci, tato Duše měla mužskou inkarnaci a v určitém okamžiku se rozhodla, že by mohla být chytřejší než všichni kolem, že ʺjá jsem všechno a můžuʺ a vyvinula plán. Oženila se s dívkou s velkým věnem ve velmi velkém hlavním městě, celkově úchvatném. On přistoupil k problému velmi klidně, vypracoval plán a sňatek se uskutečnil. Kapitál utratil, aniž by vůbec přemýšlel, jak to ovlivní jeho ženu. Jeho žena ho velmi milovala, ale neměli děti, měla obavy a vše, co se stalo, na ni velmi silně zapůsobilo... Nevydržela to a spáchala sebevraždu - to je důvod, co se teď děje Alexandře.
Regrese do minulé inkarnace
Běh událostí v tom životě přivedl mladého muže k silné touze zbohatnout, aniž by na oplátku někomu něco dával. Hledal, kde a co si může vzít, aniž by vynaložil jakékoli úsilí, aniž by za to něco dal. To dalo výše popsaným pirátským entitám právo získat oporu v prostoru Alexandřiny duše. V té inkarnaci se ten člověk choval jako pirát: muž požádal - přijal a nepovažoval za nutné dávat. V určitém okamžiku se pro něj braní a nevracení stalo normou, nepřemýšlel o výměně energie a věřil, že mu Vesmír umožňuje brát bez návratu.
Na úrovni jemných oranžových esencí se v polích energií druhé čakry vytvořilo několik vážnějších smluv, které spoutávaly Duši ve vývoji.

Smlouvy s ʺpirátyʺ. (P)
A: Jsou stále tady a vůbec se nechystají odejít.
P: Chceme zůstat, je tu moc hezky, hodně místa a jídla.
Jyango (Y. ): Chcete zůstat bez jakýchkoliv dohod?
P: Proč ne, vždy to děláme, uspějeme, teď to půjde. Zkuste si něco (obraz zlomyslného sebevědomého úsměvu).
Zpráva.
A: Když začala modlitba, již na třetí linii, pokusili se vytáhnout kolík, všech pět se o něj opřelo, protože se báli, že se zlomí, ale nebylo jim to dovoleno, tyto kolíky byly u nich zaregistrovány. Vytrhli ho, snaží se otočit svou loď, ale nic se neděje, nemají čas... slova modlitby pokračují, prostor se složí jako koberec, a rychle, jako by byli vyhozeni, okamžitě vyletěli, odkud přišli.
Čteme jejich prostor:
A: Jsou to oranžoví piráti, letí směrem k oranžovému světlu (=vibraci) druhé čakry. Jsou to piráti v plné míře, jejich heslem je ʺbereme všechno - nic nedáváme na oplátkuʺ.
J. Pirátům: řekněte nám, jak jste přišli?
P: Poutací je slovo ZDARMA, když lidé říkají - zdarma, přemýšlí o svobodě - jsme tady, to je naše píseň, když člověk chce něco získat, aniž by na oplátku něco dal, bez výdělku, bez úsilí, bez přemýšlení o tom, co je třeba udělat, přicházíme. Ale pokud člověk na místě ve svých myšlenkách řekne, že něco udělá v reakci nebo zaplatí - je to pro nás blok a nepřijdeme! Ale pokud ʺVoláte pojď!ʺ, Tak to je ono! jsme tu správně, zavolají nás a my přijdeme...
...
Odpověď: Květ druhé čakry potřebuje zdroj, nyní je alespoň volný, ale je v něm velmi málo energií. Proud z první čakry je velmi slabý. V sestupném toku je spojení čaker stále silnější, ale jsou potřeba energie Země.

Práce s Muladhara čakrou.
A: Čakra je vínová, ale není přirozená, nelíbí se její ... byla tam nějaká výplň s jinou barvou (=energie vibrace, která tomu neodpovídá), tohle by nemělo být.

Výzkum vzestupného proudu, židovská harfa.
A: Před vstupem do čakry (oblast čaker Atala) proud zežloutne, něco černého tam sedí v kleci, když Židova harfa začala hrát, vyděsilo se to, protože bylo nalezeno a nemělo být. Drželo se to pevně své klece, v určitém okamžiku to požádalo o pomoc, přišla pomoc a on mohl zůstat, nemohli ho z této klece vyhodit.
Esence: Cítím se tu dobře, dostal jsem dobrou práci, chystal jsem se postavit dům, a ty mi to boříš, vůbec nechápu, jak jsi mě našel, tuhle židovskou harfu...

Q: Koho jsi požádali o pomoc?
Esence: U otce... Jen mi dal radu, abych hned postavil klec, prý věděl, že se bude muset držet domu, a díky němu jsem zůstal, jinak bych teď vyletěl.

Q: Kdo je tvůj otec?
Esence: Šedovlasý starý muž, neznám jeho jméno, objevil se nedávno a řekl: ʺJsem tvůj otec! Chcete žít zadarmo a její st energii?ʺ Nevadí mi to, tak mě sem připojil a řekl - ʺúrodné místo bude navždy jako sýr na másle, ty mi poskytneš nějaké služby... ʺ Zůstal jsem.

Q: Jak jsi se dostal dovnitř?
Esence: Osobnost mi to sama dovolila, je občas líná, pustí trochu zamyšlení, i když je ovládá častěji... Ale v jednu chvíli, když to neovládala, jsem se dokázal vejít, ale s ovládáním myšlenek se to málokdy podaří, já mám prostě štěstí, vše je zde velmi promyšlené a ona obnažuje vnitřní ochranu, neustále na sobě pracuje, mám prostě velké štěstí, je to tu tak prostorné, čisté energie, je zde málo konkurentů... Obecně vím, že pro takové jedince, kteří jdou cestou uvědomění a ovládání myšlenek, jsou těžko uchopitelné.

Q: Jak jste se dostali dovnitř?
Esence: Měla negativní myšlenky, začal vnitřní rozhovor a nezastavila ho včas. Když to zastaví včas, tak nebudu mít šanci, ale pokud už je to pryč a nestihla říct ʺzrušit!ʺ... cvičí to, ale ne neustále a tentokrát neměla čas. (ʺRušímʺ je kód podvědomí)

Q: Odkud jsi?
Esence: Naše planeta je černá, rozsahem daleko od Země, ale myšlenkami je velmi blízko, jakmile nám člověk zavolá - téměř okamžitě se objevíme v poli Země. Jsme jako pavouci, jakmile člověk zavolá - okamžitě sjedeme po síti - stane se to velmi rychle. Jak na to, nás učí naši učitelé - učitelé ʺZadarmoʺ. To znamená, že pokud lidé chtějí něco dostat zadarmo, tak jdeme za ním a pohybujeme se velmi neznatelně, vlastně nás nemůžete najít, nechápu, jak jsi mě zahlédl, nebo jsem měl zase jednou velkou smůlu. Vlastně ani není nutné přemýšlet ʺchci to zadarmoʺ, stačí jen něco získat a nemyslet na výměnu energie, brát to jako samozřejmost.

Y: Pojďme se rozhodnout, co s tebou dělat, nepodvedl jsi nás, nepodvedl jsi, ale přesto tě potřebujeme odstranit...
Esence: Myslím, že mě neodstraníš, zničíš mě, protože nemám šanci.
Y.: Ne, nabídneme ti jinou možnost, požádej Andělské esence, aby tě vzaly na proměnu...
Esence: Ano, chci, chci žít, nějak mě unavuje být malým potěrem, stále jsem plný ambicí..

Žádost o andělské esence...
A: Zvedli ho, umístili do nějaké kapsle, jako vejce, tam má nějakou očistu, dojde k transformaci a pak s ním budou pracovat Učitelé jiné úrovně.
Dále se pracovalo na Čištění zbytků energií Esence, harmonizaci čaker, vzestupu do prostoru Duše k pochopení prožitku.
Dále pak na aktivaci a uvědomění si channelingového kanálu v nových energiích. Bylo vybudováno spojení Ajna - Anahata - Vishuddha, bez kterého není možné odfiltrovat falešné informace. Následovalo načítání informací od Učitelů k dalšímu, postupnému rozbalování v poli Osobnost (osobní instrukce).

Zveme vás k hlubokému průzkumnému ponoření do stavu vašich čaker Vědomý člověk chápe a zkoumá sám sebe jako energetickou bytost a bez práce s čakrovým systémem (jakýmkoli způsobem) jen těžko zvýší objem energie a vodivost jeho pole, a tedy k zemi, veďte Energie jeho Vyšších Struktur, přeměňujíce vás a prostor kolem vás.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14949-halyava-pliz

Zpět