4191 Kam vede lidská láska Stepone

[ Ezoterika ] 2023-04-24

Se strachem ke mně přistoupila žena s otázkou, jak dopadne osud se synem, s tím, že se s ním nechce rozloučit. V tu chvíli jsem cítil, kolik strachů v lidech stále žije. Samozřejmě, že mnozí chtějí vědět, co je tam v budoucnu čeká. Musíte věřit především tomu, že každý člověk je nesmírně milován a každý stejně, protože Vesmír je neosobní a všichni jsme spolu - Jedno. Vzhledem k tomu, že od života k životu člověk zůstává přibližně se stejnou tváří, pak ho tam také ʺneztratíteʺ. Možná najednou dojde k vaší expanzi a budete mít pocit, že vaše vědomí není v těle, ale všude kolem vás. Roztáhnete se do obrovské velikosti, budete se třpytit všemi barvami a budete cítit interakci s jinými těly a předměty. ʺUvidíteʺ ne svýma očima, ale bude se to zdát, celou svou podstatou. V takové situaci si fyzické tělo možná ani neuvědomujete, jeho hranice se jakoby stírají. Stane se z něj tekutý krystal. Fialové krystaly se budou třpytit po celém těle.

Když se ocitnete v páté dimenzi a výše, uvidíte všechny své blízké lidi najednou, protože se před vámi najednou objeví 4 až 11 dimenzí. Před vašima očima se objeví mnoho životů. Nejprve před vámi projdou všechny děti a rodiče z vašich tisíců reinkarnací, které poznáte a upamatujete si je. Všichni vaši prarodiče, manželé a vy sami se začnete přesouvat z jedné inkarnace do druhé. Mnoho příbuzných bude v jedné osobě a tyto tváře se budou měnit přímo před vámi a budou vám vyprávět o minulosti. Objeví se před vámi i vaši ʺnepřáteléʺ, se kterými se budete vesele smát, vzpomínat na to, jak jste si navzájem ʺublížiliʺ, a to budou vaše nejmilejší duše. Potracené a opuštěné, nemocné děti uvidíte zdravé a hrající si na hřišti. Nebudou vůči vám mít žádnou zášť. Jejich odpuštění vám udělá dobře. Vypracovali si také karmu. Předvedou se i všechna zvířata, která s vámi bydlela. Lidé nikdy neviděli a nezažili takový zázrak. Svět se změní, vaše znalosti se změní natolik, že budete překvapeni jen sami nad sebou. Mnozí se setkají s těmi velkými učiteli, archanděly a anděly, mentory a ladiči mysli, mahátmy a nejvyššími bytostmi, kteří s vámi byli v reinkarnacích. Někteří z nich zanechali své fragmenty ve vašich tělech, aby zažili bohatý stůl třetí dimenze. Jiní používali vaše oči, aby procházeli všemi karmickými procesy, fyzickými vjemy, kterých si vy a já nyní nevážíme a kterým nerozumíme. Koneckonců, to je zázrak - stačí napít se vody, dotknout se těla milované osoby, nakrmit dítě mlékem

Tolik krásných věcí zůstane v našich vzpomínkách. Naše šablona bude odrážet všechny naše ʺvýkonyʺ a činy zaznamenané v plánu, kterým jsme na Zemi prošli. Tam se na ně budou lidi dívat a divit se, jak jsme to mohli udělat, takové dobrodružství není jednoduché a budou nás obdivovat. Objeví se i hvězdné rodiny a hvězdní rodiče a poznáte je i své první vystoupení v našem Vesmíru, kdo jste se poprvé narodili, v jakém těle, na jaké planetě nebo hvězdě. Udělá vám to spoustu radosti. Kromě toho se dozvíte svůj vesmírný osud a proč jste přišli na Zemi. A přestože je třetí dimenze světem iluzí, je stále emocionálně obtížná, člověku se zdá, že je zraňován, urážen a tak dále. Mnoho lidí mimo jiné nosí masky, lže a snaží se podvádět ostatní, aby sami sobě přinesli prospěch. Zde kvete kanibalismus, strachy, války, vraždy, hlad a mnoho dalších těžkých karmických prací.

Vesmír na mnoho eonů uzavřel naši planetu před celým Kosmem, abychom ji tím vším nenakazili. Nyní padnou všechny závoje a lidstvo bude svobodné, budou na něj platit skutečné zákony Vesmíru. Proto na lidech v budoucnu visí tak vážná odpovědnost, protože v nás věří a očekávají, že se staneme skutečnými bohy. Každý člověk v sobě nese energii Černých děr, tedy energii, ze které jsou vesmíry vybudovány. A vy sami si to dokážete představit, jak můžete znovu vytvořit planety a hvězdy, galaxie a kosmická tělesa. Možná ještě nebudete mít tolik světla, energie a schopností je budovat, ale už si toho budete vědomi a naučíte se to dělat. Ano, lidstvo se má ještě hodně co učit a nebude tomu konce. Náš Vesmír je obrovský, je sice jen místní, ale už se dá cestovat po celém Vesmíru. Lidstvo bude přijato do Koalice Světových Bytostí a to nám dá větší práva a staneme se občany Vesmíru. Všichni budeme moci navštívit hlavní města Supervesmírů a na Rajském ostrově, ve středu našeho vesmíru.

Doprovázet nás budou andělé, kteří mají strukturu podobnou člověku. Stanou se našimi nejlepšími přáteli. Naše budoucí práce bude podobná práci těchto jedinečných tvorů. Mají různé schopnosti a talenty. Jsou mezi nimi i takoví matematici, kteří umí spočítat bez mrknutí oka všechny naše vlasy na hlavě. I oni jsou velmi dlouho cvičeni a cvičeni pro práci s humanoidy nebo jinými tvory ve vesmíru. Nemají křídla, ale to jim neubírá na důležitosti pro lidi. Přesouváme se do jiné dimenze ve významné době, kdy se všechny hvězdy sblížily v nebi. Nastal věk Vodnáře, Zlatý věk a čas Světelných sil. Naše Galaxie vstoupila do fotonového pásu vesmíru. Je nepravděpodobné, že by se to brzy opakovalo. Téměř každý, kdo je právě teď na planetě, je nejvyšší duše naší Pleromy, která byla povolána, aby prošla okamžikem Vzestupu. Mnoho lidí jsou mimozemšťané, kteří se již reinkarnovali v jiných civilizacích a v jiných neuvěřitelných podobách. Po příchodu na Zemi si člověk změní kůži, avatar, jak se nyní říká. Zároveň stále žije v paralelních světech, ve stejné dimenzi, ale v jiné kapacitě.

Poprvé v našem Vesmíru se Přechod odehraje společně s tělem, ve kterém je ʺzašitoʺ mnoho znalostí a schopností a je to ten klenot, na který bylo vynaloženo obrovské množství energie a tvůrčích procesů, protože každý jsme jiný a jedinečný. V páté dimenzi s vámi uvidíme nádherné zahrady a budovy, zvířata a minerální říši v novém světle. Barvy budou jasnější, předměty a budovy budeme stavět s velkou láskou a pravděpodobně k tomu opět použijeme obrovské krystaly, jako naši atlantští předkové. Ano, láska bude tím aspektem, který bude spojovat vše kolem, od minerálů až po lidi. Každý bude moci cítit, jak je vše Jedno, jak je vše propojeno, jak si energie hrají a přináší nám potěšení, nové uvědomění a vnímání. Pokud chcete, rostliny budou kvést neustále, to znamená, že bude věčné jaro. Pokud chcete mít nějaký nábytek, objeví se před vámi. Sněte dnes, jaké království chcete vidět. S jakou láskou chcete ukázat své talenty, které se tam nebývale projeví! Tam bude vše v jemnohmotnosti a až do 7. Dimenze to stále uvidíme na vlastní oči. Jemnější hmota je již reprodukována na vyšších úrovních. Věčné lesy a zahrady, neobyčejné plody, které kdysi rostly na Zemi, neobyčejná zvířata, která budou komunikovat s lidmi, to vše nás čeká v budoucnu.

Váš osobní svět bude záviset pouze na vaší fantazii. S čím a s kým chcete komunikovat, co její st a na čem si pochutnávat - vše bude záležet jen na vás. Úplně jsem zapomněl, létat umí každý. Letecká doprava nebude problém. Cestování do jiných částí Galaxie nebo dokonce do Supervesmírů nebude obtížné, protože k pohybu dochází prostřednictvím ʺčervích děrʺ, jak říkají naši vědci, a nakonec teleportací, jak to dělají Plejáďané. Pomohou nám naše dvojčata, éterická a astrální. Světelná těla - pozemská, galaktická a kosmická, budou užitečná především během Vzestupu. Svět obecně bude vypadat jinak, vůbec ne jako ten, který dnes vidíme na fotografiích Challengerů a dalších meziplanetárních satelitů, NASA je takříkajíc vedle. Kvantové teleskopy a nové kvantové radioteleskopy umožní vidět vzdálené vesmírné planety, hvězdy a souhvězdí a další vesmírná tělesa a jejich obyvatele, ale to vše se bude jevit úplně jinak a vzdálené hvězdy se nebudou zdát tak vzdálené jako dříve.

Dočkáme se také dalšího Mikrosvěta, neboť i mikroskopy se stanou kvantovými. Mikrokosmos odhalí tak malé částice, o kterých je dnes těžké byť jen uvažovat. Budeme na planetě úplně jiné kvality a v Galaxii ʺProstoru láskyʺ, téměř ve středu Vesmíru, protože naše planeta získala jinou hodnost. Nebesa se také změní, souhvězdí a hvězdy budou jiné, i když už vše vidíte na vlastní ʺočiʺ. Možnosti našich těl se neuvěřitelně zvýší, z člověka se stane superbytost. Zvýší se ale i povinnosti. Abychom tam mohli existovat, musíme se ještě hodně učit, protože neznáme mnoho zákonitostí nové dimenze a stále tam neumíme ani tvořit. Postupně se všechno naučíme díky radám andělů. Po Vzestupu bude muset každý projít karanténou, řečeno pozemsky. Není třeba se bát, všichni se vyléčí, vyčistí, zrestaurují, otevřou se staronové talenty a příležitosti. Představte si, jak bude možné kreslit v prostoru bez plátna a papíru barvami, jaké naši umělci nikdy neviděli. Na váš pokyn zmizí a objeví se nové obrazy. Každý uvidí více než 1000 odstínů barev. Nejen to, budou vydávat pachy a vlastnit vaši duchovní energii, kterou si ostatní jedinci přečtou. Malovaná jablka bude možné její st - ʺožijíʺ. Nejen lidé, ale i rostliny, kameny, zvířata - vše se změní. V lidech se odhalí nadsmyslové emoce. Bude sex. Děti se budou rodit nejdříve v 80 letech. Život sám bude podle měřítek pozemského času dlouhý nebo dokonce věčný. Kněží rozhodnou, zda jste připraveni přivést na svět novou duši, s níž bude předem provedeno seznámení. Budete se muset připravit mnohem vážněji než nyní. Při porodu nebude žádná bolest, jen láska a radost při setkání s vaším miminkem. Děti budou mnohem rozvinutější a jejich hry budou mnohem zajímavější. Od narození budou mluvit, chodit a dokonce vyjadřovat své myšlenky a nápady.

Počítače jsou biologického typu, bude možné s nimi konzultovat a mluvit, komunikovat telepaticky, učit se z kronik, které v nich budou položeny, hrát si, budovat nové prostory, časy, města a planety, na kterých budete tvořit nová stvoření.. A reprodukce na plátně se stane natolik reálnou, že ji nebude snadné odlišit od skutečnosti. Kolik věcí lze říci o nových análech, kterým budou lidé podléhat. Sněte, moji drazí, toto je váš budoucí svět a můžete si ho naplnit čím chcete. Peníze tam nebudou, každý dá společnosti tolik energie, kolik dnes na Zemi vytvoříme za dvě hodiny práce. Zbytek času, i když bude poněkud jiný, bude věnován našemu rozvoji, studiu a užívání si, rozjímání, vytváření a odhalování našich schopností. A věřte, že nejsou malé. Také lidé začnou komunikovat s planetou, budou se snažit nezpůsobovat ji bolest a potíže. Odpoví na naše požadavky a poradí. Vždy nás milovala a miluje nás jako své děti. Věnujte pozornost dvojitým a mimořádným číslům, nyní jsou to indicie, které je žádoucí rozluštit. Signalizují nám Andělé a další pomocníci. Věnujte pozornost také svému stavu. A opět: ʺbuďte dětmi a vejdete do království Božíhoʺ! Zde je několik informací o tom, kam se v blízké budoucnosti dostaneme. Zasněte se a přeneste své představy do páté dimenze, zatím tam skoro nikdo není a čekají na nás nové prostory!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14953-kuda-vedet-lyubov-chelovecheskaya

Zpět