4190 Přechod: otřesy do konce 21. století Anteya

[ Ezoterika ] 2023-04-22

Přechod... ʺjak moc esoterického se pro srdce v tomhle zvuku sloučilo, ʺ parafrázuji velkého Puškina. Přechod právě začal a již získal množství nejrozporuplnějších informací. Přechod je tedy v prvé řadě Planetárním cyklem ve Sluneční soustavě, v jehož rámci je všem pozemšťanům dána příležitost zrychleného duchovního rozvoje, aby dokončili řadu inkarnací ve fyzickém těle, to znamená vzestoupili. ʺProč zrychlený?ʺ - ptáte se. Důvodů je mnoho. Tady jsou některé z nich:

✅ Změna planetárního cyklu: éra Světla Satya Yugy nahrazuje odcházející éru temnoty Kali Yuga.
✅ V důsledku změny cyklů dochází ke kvalitativní změně energetického pozadí Země a ke zrychlení energie, což ještě nebylo za dob Roericha a Blavatské.
✅ Vzhledem k nástupu internetu se esoterické informace rychle šíří a lidi spojují zájmy, což usnadňuje proces osobního rozvoje a duchovního růstu
✅ Zrychlené probouzení duší po celém světě.
✅ Superschopností u lidí, včetně kontaktování. Aby se zvýšil počet probuzených, kontaktéři z různých zemí světa dostávají informace od Vyšších sil prostřednictvím kontaktního kanálu a distribuují je do různých zdrojů.
✅ Prostor se stal vzácnějším a lehčím. To znamená, že v takovém prostředí je snazší a rychlejší se probouzet a duchovně rozvíjet.
✅ Karma, pozitivní i negativní, se začala vracet rychleji.
✅ Společnost se stala tolerantnější k rozdílům ve světonázorech a především k esoterice jako takové.

Cítíte výhody doby, ve které žijeme? ;-)

A teď k tomu důležitému.
❗️ Jedním z nejdůležitějších kritérií, které vám zaručí rychlý vzestup, je VAŠE PŘIPRAVENOST na něj, respektive výška (frekvence) vibrací. Ano, zní to tak jednoduše, ale je tak těžké se na to v praxi připravit. O nějakém automatismu zde samozřejmě nemůže být řeč: ani planeta samotná, ani její obyvatelé ʺautomatickyʺ nepřechází do vyšší dimenze, ba co víc, nikdo je tam nebere. :)

Den následuje noc, zima léto - vše na světě je cyklické na makro i mikroúrovni. My, pozemšťané, jsme nyní, obrazně řečeno, v předvečer rána (cyklus Přechodu). Někdo se probudil před úsvitem, ale většina obyvatel planety je stále ponořena do silného sladkého snu.. Už jste si všimli, že fyzické a energetické počasí na planetě nyní prochází kolosálními změnami. Energie Země se rychle mění. Energie zrychlená; temná energie, která byla dlouhou dobu nečinná, se nyní aktivovala. Zároveň se jednotlivé vrstvy jemné roviny Země staly velmi vysokovibračními. Můžeme je dokonce dosáhnout, pokud si to přejeme, pokud zvýšíme své vibrace.

Kosmos se nyní hojně nalévá na naši planetu energii nového typu - více vysokovibrační, a tedy vysokorychlostní. Staré energie se mísí s novými, což vytváří nestabilní energetické a klimatické pozadí na Zemi. Zrychlení energie ovlivňuje samozřejmě i lidi. Zvláště energeticky citliví lidé se stali podrážděnějšími (emocionální výkyvy), u mnoha z nich se zintenzivnily chronické boláky v těle, dlouholeté neřešené vnitřní problémy se vyšplhaly do plné výšky, nabyly na události v životě... Mnoho z nás zažít v nadcházejících desetiletích různé osobní proměny, často velmi bolestivé, ale pro nás tak nezbytné.

Téměř celé 21. století bude ve světě neklidné. Teprve koncem 21. století se všechny příznivé změny začnou stmelovat a dokonce přinášet ovoce. Období aktivní nestability vystřídají oddechová období relativního klidu. Ve velmi blízké budoucnosti nás čekají otřesy v různých oblastech života... Jedním slovem budeme otřásáni, dokud se většina duší planety neprobudí. To jsou požadavky cyklu změn. V důsledku toho na Zemi ještě přijde plnohodnotná éra dobra a světla. Ale o tom se dozvíme až v jedné z našich příštích inkarnací nebo po dlouho očekávaném vzestupu, již v nebi. :)

Zdroj: https://absolutera.ru/article14945-perehod-tryaska-do-kontsa-21-veka

Zpět