4189 Zpráva od GAI Byanna Chen

[ Ezoterika ] 2023-04-22

Moje děti. Jsem v energiích změny. A vy, stejně jako moje děti, také procházíte touto cestou. Chci vám dovolit cítit tento proud, vlhký a teplý, jako lůno pozemské matky. To, co nyní pozorujete ve svém prostoru, je jednou z možností, které se staly možnými na základě úrovně vědomí, které bylo dosaženo během přechodného období. Dá se to hrát jako určitý druh očisty, ale věřte mi, to není zdaleka vše, co byste mohli zažít, kdyby tu nebyli ti, kteří usilují o novou úroveň vědomí.

Nyní žijete průměrnou možností, zdaleka ne nejhorší. Se svými rolemi mi pomáháte očistit se a já vám pomáhám očistit vás. Dojde ke globální potopě. Ano i ne. Dojde k záplavě, kterou zajistím pro samočištění. Ti, kteří by měli zůstat, zůstanou. Ti, kteří musí odejít za jakéhokoli scénáře, odejdou. Jak se může milující matka zbavit dítěte, které chrání..

Dojde k přechodu na novou úroveň vědomí. Každý dostane základní nastavení potřebná v novém prostoru. Dochází k posunům tektonických desek, dochází ke vzestupům hladin moří a řek. Ale stojí za to se bát a očekávat kataklyzmata. Ne. Jste pod spolehlivou ochranou. Každý si ale bude žít podle svého scénáře, zajímavá zkušenost pro duši.<

Zdroj: https://absolutera.ru/article14940-poslanie-ot-gai-chenneling

Zpět