415 Spojené vědomí Simon Parkes

[ Ezoterika ] 2020-07-18

Vypadá to, že se snižují individuální svobody v určitých tématech, existují určité věci, které nelze říci, pokud mají být videa zveřejněna na facebooku nebo na youtube. V USA je federální vláda a co projde v jednom státě, ve druhém nemusí. Viděli jsme to v rozhlasové šou Teda Mahra v Seattlu. V podstatě byl vyhozen, protože byl velmi otevřený a nahradil ho mnohem více umírněný manažer v Kalifornii. V Británii jedno pravidlo vyhoví všem, takže jsem si naprosto jist, které téma bude staženo z youtube do dvou, tří minut. Kdysi byla Británie kolébkou demokracie. Je to smutné. Připravují se určité právní kroky proti BBC, která vystupovala proti používání bioštítu proti 5G. ... Zdá se, že se EU rozpadá nikoli ekonomicky, jak se dalo očekávat, ale politicky. Itálie, Španělsko a Německo si dělají, co chtějí. Problém je i vztah EU, USA, Číny a Ruska.... Ghislaine Maxwell možná dostane na přípravu obhajoby 12 měsíců. Na FBI se snažila skrýt telefon, ke kterému nedala přístup a před svým zatčením převedla 20 milionů dolarů ze svých účtů do Švýcarska.... Nové vesmírné síly Spojených států souvisí s pracemi probíhajícími na Měsíci. Jejich znak je znak skutečné tajné flotily.

Programování médii hlavního proudu a jejich vymývání mozků bylo tak silné, že je fantastické, že se probouzí čím dál více lidí. Nejsme zodpovědní za to, jak duše člověka komunikuje, nebo jak se vyvíjí a chápe, a jak se s tím mozek vědomého člověka vypořádává. Pokud se někdo chce zabývat jen nákupním seznamem, je lepší odejít. V současné době se na planetě rozpadá mnoho párjů, protože jeden z partnerů se probudil a zjistil, že spolu nemají nic kompatibilního. Nejde to zastavit. Musíte si vybrat.

Já sám jsem byl politik a vedl kampaně ve třech volbách, vím, jak je těžké být znovu zvolen. Trumpův vedoucí volební kampaně Brad Pascal odešel. Je možné, že Trump počká se zveřejněním informací 4 týdny před volbami, aby bílé klobouky převzali kontrolu nad vládní strukturou. 35 podzemních základen je nyní pod kontrolou bílých klobouků, drtivá většina je tak prázdná. Stále ale existuje možnost, že by negativn síly mohli mít možnost způsobit světu významné problémy. Média věří, že Trump ztratí volby, vyhraje Biden a vše se vrátí během 6 měsíců na cestu před rokem 2016. Pro Cabal se zdá být klíčové omezení vlastnictví zbraní. Pokud Trump nebude zvolen, svět už nebude stejný.

Zatímco lidé strhávají sochy, za scénou tiše proklouzávají zákony k ovládání lidí. Spíše než se starat o sochy by se měli podívat na demokracii ve své vlastní zemi. Pokud se lidé nebudou věnovat tomuto aspektu, jednoho rána se probudí, a svobody, které měli, budou pryč. Bohužel se spoléháme, že k tomu nikdy nedojde.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=536&v=HDZVC725TIQ&feature=emb_logo

Zpět