4100 Archanděl Gabriel: Vědomě průkopník nového Shelley Young

[ Ezoterika ] 2023-04-07

Největší výzvou, které mnozí z vás čelí, je naučit se řídit svůj život vpřed na základě toho, co byste chtěli dělat, vs. co musíte udělat. První kapitola vaší inkarnace měla mnoho ʺpřednastavenéhoʺ na seznamu úkolů vaší duše, které jste chtěli zažít. Mohlo to zahrnovat smlouvy duše o spojení a interakci s druhými, touhu vyrovnat karmu, smlouvy o službách, které mají určitým způsobem pomáhat, a témata, která jste chtěli rozšířit, když jste byli v těle ve své touze to jednou provždy vyléčit. Pro mnohé z vás to bylo o 3D zážitku.

Nyní jste tuto fázi zabalili a jste v procesu plně vykročit do nového. Nejsou zde žádné další předvolby, žádné další seznamy úkolů. Cestou vpřed se pohybujete tak, že jednoduše následujete své srdce a ctíte jakýkoli způsob, jakým byste se chtěli vyjádřit. Dát si k tomu svobodu je základním aspektem nových energií.

Může vám připadat zvláštní žít svůj život prostřednictvím preferencí a sebevyjádření. Není to sobecké, je to přesně ta fáze, na které jste tvrdě pracovali. Všechny vaše volby budou vědomé, protože jste vědomá bytost. Prostřednictvím svých preferencí budete průkopníkem nového; vytváření možností a cest pro ostatní, které mohou následovat, kdykoli je pro ně vhodná doba.
Protože tato fáze je spíše nekvantifikovatelná, je běžné se bát, že neděláte dost. Pokud od nás máte slyšet jednu věc, slyšte toto: vaše přítomnost je víc než dost. Vaše bytí je víc než dost, protože na planetě ukotvujete vyšší vibrační energie.

Váš růst a expanze je vaší službou a to, co pohánělo posun na vaší planetě. Od doby, kdy jste byli v těle, nikdy nenastal čas, kdy byste nesloužili prostřednictvím své energetiky. Takže buďte v klidu v této pravdě a vězte, že cokoli, co se rozhodnete udělat navíc, je, jak se říká, omáčka.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/07/archangel-gabriel-consciously-pioneering-into-the-new/

Zpět