4099 Tunia: Některé vztahy mají trvat krátce A.S.

[ Ezoterika ] 2023-04-07

Mnoho lidí na Zemi má dojem, že všechny romantické vztahy mají trvat celý život. Mají dojem, že pokud spolu dva lidé zůstanou po celý život, pak je vztah úspěšný, pokud se dva lidé rozejdou, pak se něco pokazilo. Lidé také uznávají, že někdy lidé neměli vůbec začínat vztah; nebo že někdy měli lidé dobrý vztah, ale pak jeden z partnerů udělal chybu nebo udělal něco špatného a teď by měl vztah kvůli tomu skončit.

Existuje však ještě jedna možnost, která je na Zemi často přehlížena. To znamená: dva lidé by mohli navázat vztah, aby se od sebe naučili pár důležitých lekcí nebo si na určitou dobu pomáhat, a pak by měl vztah skončit. V této možnosti je vlastně dobře, že vztah začíná, je také dobře, že vztah končí.
Upřímně řečeno, řada lidí buď ještě není na svůj celoživotní vztah připravena, nebo si jejich duše nepřeje, aby byli ve vztahu na celý život (ať už v tuto chvíli, nebo v tomto životě úplně) . Vaše duše si může přát, abyste byli na chvíli ve vztahu a naučili se řadu důležitých lekcí, ale pak také ve správný čas z tohoto vztahu vystoupili, protože tento vztah nikdy neměl trvat celý život. Koneckonců, můžete se velmi rychle naučit lekce a růst v dobrém vztahu.

Řekněme tedy, že vás mučí myšlenky: ʺMěl jsem to, byl jsem se svou pravou láskou a pak jsem řekl něco špatného, a teď jsme odděleni a můj život je zničený.ʺ Těmto lidem říkám: je zcela možné, že vy dva jste nikdy neměli celoživotní vztah. Je možné, že ano, vaše duše chtěla, abyste se vy dva zcela spojili, ale pak také vaše duše chtěla, abyste se rozdělili, když jste to udělali. Ve skutečnosti, pokud se vy dva rozejdete kvůli něčemu relativně bezvýznamnému - nějaká slova, která se druhé osobě nelíbila, nebo jedna osoba už ten vztah ve skutečnosti necítí nebo něco takového - pak je to zachycení. Vám dvěma nebylo souzeno být spolu celý život . Pokud by obě vaše duše chtěly, abyste byli spolu, velmi pravděpodobně byste se nerozcházeli kvůli něčemu relativně malému.

Samozřejmě je stále možné, že vztah skončí, zatímco duše obou zúčastněných lidí by byly raději, kdyby vztah neskončil. Neříkám, že když vztah skončí, tak to bylo automaticky to nejlepší. Také neříkám, že byste se měli snažit o krátké vztahy. Někteří lidé jsou momentálně ve vztahu, kteří si jejich duše přeje, aby už skončil, protože to měl být dočasný vztah, ale stejně se pak partneři drželi. To může vést ke stagnaci. Pokud znáte pár, u kterého se zdálo, že se během řekněme deseti let opravdu nezměnil, pak by se mohlo stát, že se to děje (i když tomu tak není vždy).

Znovu zde vidíme, že duše se obvykle mnohem více zabývají růstem duše a mnohem méně se zabývají pohodlím nebo vyhýbáním se bolesti. Lidé by se obvykle rádi přihlásili do vztahu, ve kterém dva lidé prostě existují na celý život spokojeným způsobem. Vaše duše však obvykle často chce změnu a růst a nestydí se mít dočasné vztahy, aby se naučila určitou lekci.

Nepodceňujte ani to, že pokud budete následovat cestu své duše, může to být velmi nepříjemné, ale nakonec budete pravděpodobně rádi, že jste to udělali. Například jakmile strávíte svůj čas učením se lekcí a vlastní prací na seberozvoji a jste připraveni, je pro vaši duši velmi snadné vytvořit si úžasný vztah. Možná se v té době zcela skutečně oddáte, abyste byli s partnerem, než s těmi dřívějšími, do kterých jste byli zamilovaní, nebo s nimi nenašli vztahy.
Doufám, že to bylo užitečné. Miluji tě tak moc.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/07/tunia-some-relationships-are-meant-to-last-briefly

Zpět