4101 Hakann: Jarní rovnodennost 2023 a šedé klobouky A.S.

[ Ezoterika ] 2023-04-07

Rád bych vám poskytl velký obraz toho, co se právě děje ve světě.
Po tisíciletí lidé, kteří sloužili sami sobě nebo byli blíže vědomí separace, těžili z energetiky, která fungovala jako vítr do plachet. Obecně se stali bohatými, úspěšnými a slavnými. Mezitím služba druhým lidem nebo těm, kteří byli blíže vědomí jednoty, byla často brzděna energií, která fungovala jako protivítr. Většinou bojovali a nedostávalo se jim velké pomoci ani uznání. Někdy byli dokonce zavražděni, zvláště pokud poukazovali na to, co se skutečně děje, nebo pokud se snažili přinést technologie, které by je osvobodily ze závislosti na systému. Lidé, kteří byli mainstreamovými médii označování za velké filantropy, jsou obecně přinejlepším morálně šedí a často jsou přímo zlí. Mainstreamová média často prezentují převrácené informace nebo to, co říkají, je často opakem skutečné pravdy.

Minulý týden jsme měli jarní rovnodennost 2023. Můžete si to představit jako bod obratu, kdy lidé, kteří slouží sobě, nyní čelí energetickému protivětru a lidé, kteří poskytují služby sobě, nyní čelí energetickému pohnání. Vím, že mnozí z vás se v minulosti pokusili předvést nebo zahájit projekty nebo iniciativy a z vašeho pohledu to nemělo žádný účinek. V budoucí době zažijete více úspěchu, lehkosti a milosti, pokud uděláte něco, z čeho budou mít prospěch vaši bratři a sestry. Neříkám, že se vám to vždy povede, ale říkám, že si zažijete energické povzbuzení, na rozdíl od energetických protivětrů, na které jste možná byli zvyklí. Temní kontroloři mají stále určitý stupeň moci a ještě zbývá trochu času, než budou zbaveni moci a zatčeni. Energetici se ale nenávratně obrátili proti nim, nebo abychom dál používali metaforu větru, budou nyní zažívat protivítr místo těch příznivých.

Velmi obecně řečeno, stále existuje skupina temných kontrolorů, kterým ještě zbývá nějaké množství sil, ale energetici se obracejí proti nim. Existuje skupina šedých klobouků (kteří se někdy nazývají bílé klobouky nebo aliance), většinou sestávající z lidí s dobrým srdcem nebo většinou s dobrým srdcem v armádě a speciálních službách a v některých vládách. Šedé klobouky podnikly nějakou, ale méně hmatatelnou a viditelnou akci proti temným kontrolorům, než jsme doufali. Znovu bychom je chtěli vyzvat k otevřenějším, viditelnějším a hmatatelnějším akcím, protože energetici to nyní naprosto podporují. Nemluvě o tom, že přijde čas, kdy bude vše odhaleno, a v tu chvíli budou muset šedé klobouky vysvětlit, proč prostě nezatkli temné kontrolory mnohem dříve, a to bude každým dnem těžší vysvětlit. Protože každým dnem, který uplyne, více lidí umírá a je mučeno a jinak trpí. Včetně dětí.

Už nyní podporujeme šedé klobouky v akcích proti temným kontrolorům, které podnikají, av jejich snaze zavést nové technologie, které pomáhají průměrným lidem. Šedé klobouky, pokud chcete toto úsilí vystupňovat, víte, jak nás kontaktovat. Šedé klobouky by rády žily ve světlejším a lepším světě, ale v praxi jsou odolné vůči tomu, aby skutečně podnikly určité kroky, které by přinesly - například viditelně zatknout temné kontroly. Bohužel totéž platí pro velkou část lidstva. Většina lidí není ze své podstaty zlá, ale většina lidí je vystrašená a přepracovaná, vyčerpaná a traumatizovaná, a proto je v režimu přežití. Lidé v režimu přežití chtějí pohodlí a chtějí, aby věci zůstaly stejné. Tito lidé obvykle drží hlavy skloněné a snaží se pro sebe zajistit stabilitu a nevezmou na sebe další břemeno protestů proti vládě nebo pokusů o vytvoření nového druhu společnosti.

Existuje také obrovská skupina bytostí, které prostě nemají duši. Obecně tyto bytosti nejsou zlé. Pro průměrného pozorovatele vypadají jako průměrní lidé, kteří prostě souhlasí s tím, co dav říká nebo dělá. Neříkám, že doslova každý, kdo jde s davy, nemá duši, ale v mnoha případech to tak je.
Měli jsme před lety v plánu, by průměrní lidé již v roce 2023 těžili z léčebných technologií a technologií bezplatné energie a hmoty, což by je snad dostalo z režimu přežití, takže nyní by velká část populace byla aktivní na budování nového druhu společnosti. Šedé klobouky nezavedly tyto technologie tak rychle, jak jsme doufali. Takže nyní andělské říše a nanebevzatí mistři a několik galaktických ras vystupňovali a posílali na Zemi HODNĚ lásky, světla a léčení. Pokud jste se cítili šťastněji nebo lehčí nebo méně zatíženi nebo vás věci méně obtěžovaly, pravděpodobně to bylo částečně způsobeno tímto úsilím.

Naštěstí existuje skupina pracovníků světla a jinak aktivizovaných lidí, kteří pracují na nové a lepší budoucnosti. Jejich světlo a odvaha se pravděpodobně v nadcházejících měsících ukáže jako nakažlivá. Kromě toho budou nadále posilovat energetický vítr na straně služby pro druhé a energetické protivětry na straně služby sobě. Situace bude stále více neudržitelná pro temné kontroly a jednodušší pro pracovníky světla. Obyčejní lidé budou stále více pobízeni, aby vyléčili a integrovali svou starou bolest a probudili se. Probuzení je od poslední jarní rovnodennosti snazší než kdy jindy a očekávám, že se letos a v následujících letech probudí mnohem více lidí. Budou však lidé, kteří se prostě odmítají probudit nebo kteří nejsou na úrovni duše připraveni se probudit. Život bude pro tyto lidi postupně těžší a těžší, až se buď stane tak nepohodlný, že probuzení se stane snazší cestou, nebo by mohli přejít do posmrtného života (to, čemu říkáte umírání).
V současné době se stále držím své předpovědi, že do konce roku 2026 budou vaše životy mnohem lepší než nyní a pravděpodobně navážeme alespoň kontakt s těmi lidmi, kteří jsou na to připraveni. Tyto věci se také jistě mohou stát dříve než na konci roku 2026, ale faktem zůstává, že v tuto chvíli se většina lidí stále nechce probudit, protože zůstat ve spánku je z krátkodobého hlediska snazší. Proto tento proces ještě nějakou dobu potrvá. Budete zcela svobodní. O výsledku zde není pochyb, pouze o tom, jak dlouho bude trvat, než se tam dostanete. Závisí to na volbách, které lidé na Zemi učiní. Velmi se těším na den, kdy budu moci svým drahým přátelům Zemským pracovníkům Světla nabídnout fyzické podání ruky nebo objetí. S mnoha z vás cítím spřízněnost a upřímně řečeno je těžké čekat, až se s vámi skutečně setkám. Rád bych vám ukázal okolí a mluvil s vámi tváří v tvář, smál se a tančil a sdílel naše jídla a vyměňoval si písně, příběhy a zkušenosti. Pravděpodobně to bude ještě chvíli trvat, než se fyzicky setkáme, v závislosti na volbách, které lidé na Zemi učiní.

Nakonec je stále na šedých kloboucích, aby zatkli temné kontroly. Stále máme v plánu zasáhnout příměji, pokud to bude nezbytně nutné, protože jinak by nadcházející společnost založená na lásce nemusela vydržet. Naposledy jsme se my galaktičtí pokusili lidem vytvořit a předat pozemskou společnost založenou na lásce během Atlantidy a Atlantida padla. To nechci opakovat. Pokud si pozemští lidé přejí žít ve společnosti založené na lásce, pak by pozemští lidé měli zatknout temné vládce a skutečně sami vybudovat tuto společnost založenou na lásce.

Je to jednodušší, než to možná zní. Podporujeme vás jemnými způsoby a současná energetika Země tyto kroky velmi podporuje. Chtěl bych vám velmi, velmi poděkovat, že jste se drželi světla, i když tyto časy byly pro mnohé z vás tak pomalé, bolestivé a osamělé. Kdyby se pracovníci světla nedrželi, světlo by bylo pravděpodobně právě teď vyhlazené a zbytek lidstva by byl uvězněn v otroctví - ne v tomto současném typu rafinovaného otroctví, ale v nehorázném ʺ... pracuj pro nás a drž hubu, nebo ti zrušíme možnost koupit jídlo. Proto vám velmi děkuji za to, že se držíte světla, v mém jménu spolu s dalšími bytostmi v galaxii, které těží z vašeho úsilí. Díky vám se Země pomalu promění v ráj.

Šedé / bílé klobouky se pohybují pomaleji, než jsme doufali, zatímco pracovníci světla překonali naše již tak vysoká očekávání. Kdybyste se mě zeptali před třiceti lety, jak by Země vypadala v roce 2023 za scénáře, že se šedé / bílé klobouky příliš viditelně nečiní, pak bych předpověděl mnohem horší situaci, než ve které se nyní nacházíte - konkrétně úmrtí v důsledku třetí světové války nebo umělého, nebo tohoto záměrného podávání toxinů, následované úplným zotročením posledních lidí. Chápu, že vaše současná situace není skvělá, ale je mnohem lepší, než by mohla být. A do značné míry je to díky úžasnému úsilí pracovníků světla. Jde ti to skvěle. Jsme na vás všichni velmi hrdí a vděční.

Někteří z vás mohou mít pocit, že vaše úsilí a vaše utrpení byly marné a nepoznané. Ne, do značné míry je vaše pozemšťané nerozpoznali. Ale pro nás galaktiky a pro anděly v Osvětlených říších jste vy, pracovníci světla, superhrdinové a podařilo se vám udržet světlo naživu během temného a těžkého období. Situace na Zemi by byla mnohem, mnohem horší, kdy byste tam nebyli. Moc vám za to děkuji. Vaše budoucnost je neuvěřitelně jasná a plná více lásky, lehkosti a milosti a krásných výhledů, než si pravděpodobně právě teď dokážete představit.

Vaše životy by se obecně měly od této chvíle pomalu začít ulehčovat. Neříkám, že nebe na Zemi tu bude zítra, nebo že všechny útrapy dnes skončily. Ale vaše životy by se od této chvíle obecně měly začít zlepšovat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/07/hakann-2023-spring-equinox/

Zpět