4098 Třetí oko Aymen

[ Ezoterika ] 2018-10-28

Často slýchám lidi, kteří si přejí, aby jejich třetí oko bylo otevřené - tak to pravděpodobně je, pokud čtete tento článek. Na otevření vašeho třetího oka - nebo na tom, aby zůstalo otevřené, není nic neobvyklého. Prostřednictvím aktu vůle třetí oko udělá to, co po něm chcete. Třetí oko se nachází v oblasti mezi očima a těsně nad obočím - blízko středu čela. Vaše třetí oko je základem veškeré duchovní práce a bez něj byste zůstali v duchovní temnotě. Vaše třetí oko může sdělit to, co potřebujete vědět o různých aspektech vašeho života, které se vám možná skrývají. Funguje jako centrum, přes které vidíte svět.

Mějte své třetí oko otevřené
Nejlepší způsob, jak udržet třetí oko otevřené, je ujistit se, že jím prochází dostatek energie z čaker přímo pod ním. Většina energie, která se pohybuje vaším ʺtřetím okemʺ, bude pocházet z vaší srdeční čakry. Vaše vnitřní já absorbuje to, co vidíte, slyšíte, cítíte a čeho se dotýkáte, prostřednictvím vašeho srdečního centra. Na svou srdeční čakru se můžete dívat jako na ʺZlatou bránuʺ nebo jako bránu ke dveřím všech ostatních čaker. Pokud je vaše srdeční centrum zablokované, budete mít potíže s jasným viděním přes vaše třetí oko, vaše schopnost získat vhled bude handikepována. Představte si své srdce jako řeku, kterou proudí veškerá energie, vycházející z vašich nižších energetických center, která vám odrážejí fyzický svět a zároveň vám umožňují fyzicky se spojit se světem kolem vás.

Pokud pracujete na odblokování čakry třetího oka, je moudré odstranit činnosti, které blokují energii vašeho srdce. Třetí oko může přinést smysl vašemu životu. Mnoho lidí vidí čakru rozdělenou na čtvrtiny, z nichž každá se mísí s určitým odstínem nebo barvou v auře. Vidíte-li svou čakru třetího oka tímto způsobem, může mít vzhled třpytivého drahokamu složeného z zářivě fialově modré, červené, zelené, žluté a oranžové.

Představte si svým třetím okem
Držet předmět ve své ʺmysliʺ znamená, že je držen v oblasti této čakry třetího oka - to je místo, kde si vizualizujete. To je místo, kde vytváříte a skládáte detaily pro své jednotlivé obrazy, abyste dosáhli manifestace. Tyto obrazy můžete nazvat denními sny, ale jsou to skutečně otevřené dveře, kterými můžete manipulovat nebo měnit tok energie, a tedy i události, které se vám dějí. Změnit to, co vnímáte ve své čakře třetího oka, také znamená, že to bude mít trvalý účinek na energetické pole jemnohmotného těla.

Barva a představivost
Barva hraje roli ve vaší představivosti. Pomocí barev můžete ovlivnit energii svých vizualizací. Pamatujte, že je to velmi subjektivní a musíte experimentovat sami. Pokud chcete uvolnit napětí fyzického výrazu, ke kterému je obrázek připojen, použijte modrou. Obarvit svůj obrázek červenou barvou přiblíží stvoření blíže fyzickému. Červená může také přinést uzdravení opotřebovaným nebo zastaralým vztahům tím, že dává nebo posiluje dávku energie kundalini z vaší základní čakry.

Vylaďte své třetí oko
Na svou čakru třetího oka se můžete naladit následujícím způsobem;
Pohodlně se usaďte a soustřeďte svou mysl na místo, kde se odehrávají vaše denní sny. Můžete také vnímat oblast kolem třetího oka. Přesuňte své vědomí do své třetí čakry a držte se jakýchkoli obrazů, které vidíte. Pokud máte potíže s udržením zraku, natřete ho černou barvou. Použijte to jako metodu k vymazání a vyčištění vašeho vidění a pak dovolte, aby se objevil nový jasný obraz. Pokud máte jasno v tom, co vidíte, znamená to, že pravděpodobně máte v této čakře hodně energie.
Nadechněte se na čtyři doby, vydržte dvě doby. Vydechněte na čtyři - vydržte dvě. Toto opakujte, dokud nedosáhnete pocitu v blízkosti třetího oka. Tím, že dýcháte tímto způsobem a zaměřujete se na své centrum třetího oka, ʺnabíjíteʺ své třetí oko. Pokračujte, dokud se nebudete cítit nabití energií. Všimněte si pocitů, které se objevují a jak se liší od toho, co jste cítili na začátku cvičení.

Cvičení pomůže v rozvoji jasnozřivosti, jasnoslyšení a jasnozřivosti. Umožní vám to vnímat na nové rovině existence. Pomůže vám porozumět sami sobě a poskytne vám vedení a směr v životě.

Zdroj: https://spiritual.com.au/2018/10/the-third-eye/

Zpět