4095 Astrologická předpověď Eric Linter

[ Ezoterika ] 2023-04-03

Buďte pozorným přítelem a během prvních dubnových dnů používejte takt. Hned po půlnoci ve čtvrtek 6. září vysoko na obloze svítí Růžový měsíc ve Vahách. Napříč zvěrokruhem je protilehlé Slunce Berana v konjunkci s bujným Jupiterem. Optimismus bují, nálada stoupá a očekávání jsou velká. Duchové zůstávají optimističtí, když míříme do poloviny měsíce. Úterý 11. přináší pozoruhodná požehnání. Venuše se vyrovnává s Plutem, aby usnadnila intimitu a důvěru. Láska je léčivá síla. Tento aspekt může přinést vynikající finanční zprávy. Ten večer je Slunce v konjunkci s Jupiterem. Nálady jsou slavnostní. Počítejte svá požehnání.

Náročnější trendy přicházejí koncem týdne. Věnujte si čas na podporu důležitých vztahů. Určité závazky jsou testovány až k bodu zlomu, když se Saturn v pátek 14. vyrovná s Venuší. Jen několik minut po čtvrteční půlnoci 20. dne, kdy sezóna Berana končí, nastává zatmění Slunce s druhým novem v Beranu. Protože Slunce a Měsíc testují Pluto, může se rýsovat dalekosáhlá změna plánů.

Je čas na slunce v Býku
Ve čtvrtek 20. dubna vstupuje Slunce před úsvitem do zemského znamení býka, tradiční znak peněz a věcí, kterých si vážíme nebo které nám dělají radost. Mír je jednou z nejvyšších cen v životě. Sluneční kvadrát s Plutem naznačuje, že probíhají intenzivní boje o moc, jak venku, tak v zákulisí. Používejte svůj majetek s vědomím. Každá dobrá věc a zkušenost je možná jen díky bezpočtu pomocných rukou. Ukažte své uznání, sdílejte své talenty a poklady.

Merkur začíná třítýdenní retrográdní pobyt v Býku před úsvitem v pátek 21. dubna. Po dlouhém období bez retrográdních planet může tato zaskočit lidi nepřipravené. Plány mohou být zpožděny nebo zrušeny. Mysl se může měnit nebo být stále tvrdohlavější. Nebojte se, objížďka se může ukázat jako nejlepší trasa v posledních dnech dubna.

1. květen představuje přesnou konjunkci retrogradujícího Merkuru a Slunce Býka. Pluto se v tento den, který byl od pradávna oslavou jara a v poslední době i práv pracovníků, obrací zpět do minulosti. Vzhledem k současné poloze Pluta na 0 stupních Vodnáře, znamení komunity a týmového ducha, očekávejte vášnivé projevy síly lidí v zemích po celém světě. Dorůstající Měsíc pomáhá vštípit vášeň a idealismus do denních událostí.

Venuše mapuje záludný kurz první týden v květnu. Její čtvrteční náměstí k Neptunu může být předzvěstí duchovního či uměleckého probuzení, ale také může přinést srdcervoucí ztrátu. Chraňte své cennosti. Nestabilní energie se zvyšují s dorůstajícím Měsícem. Tentýž čtvrtek o půlnoci vidí Venuši v uklidňujícím sextilu k Jupiteru.

Pátek 5. května hostí úplněk Měsíce ve Štíru. Slunce je těsně spojeno s Uranem, planetou překvapení. Osud zasahuje. Probíhají změny k lepšímu. Dlouho hledaný a ceněný cíl by mohl být na dosah. Slunce předběhne Uran v úterý 9. května. Buďte flexibilní během prvních dnů v měsíci. Využijte, když se naskytne příležitost, ale buďte připraveni na nečekané komplikace. Může se zdát, že to nikdo neřídí. Jak řekl brilantní a excentrický Rinpočhe: ʺŠpatná zpráva je, že padáte vzduchem, nemáte se na co pověsit, žádný padák. Dobrá zpráva je, že neexistuje žádná zemʺ Berte změny s lehkostí.

Využijte víkend 13. a 14. k posouzení posledního vývoje. Merkur se v neděli posune vpřed. Objevující se detaily vedou k novým úhlům pohledu. Z chaosu vzniká stvoření. Mars je v pondělí 15. v trigonu s Neptunem, což je perfektní aspekt pro uskutečnění snu. Jupiter vstoupí v úterý do tvrdohlavého Býka. Ne každý je připraven změnit názor. Respektujte lidi a jejich různá přesvědčení. Dohadování nebude produktivní pod napjatým T-kvadrátem Marsu, Jupiteru a Pluta. Toto zarovnání platí do úterý 23. Novoluní Býka znamená začátek nového cyklu aktivity v pátek 19., ale dynamika nabývá pomalu.

Slunce v Blížencích
Slunce dorazí do šumivých Blíženců během časných ranních hodin nedělního rána, 21. května. Silné solární vyrovnání s Plutem a Marsem podporuje štěstí ambiciózních duší. Buďte efektivní. Dobře využijte komunikační dovednosti. Vytvořte konsensus s kamarády a spolupracovníky. Pozoruhodné úspěchy zvedají naděje s postupem týdne, ale víkend přináší zpomalení. V sobotu, 27. poslední čtvrtiny Měsíce, by mohla být svědkem nutné změny strategie, protože se objevují nové potřeby. V neděli je Slunce v rozporu se Saturnem, což je připomínkou toho, že dobré načasování i tempo jsou důležité. Dorůstající Měsíc nás tlačí vpřed.

Jak začíná červen, srdceryvný trigon mezi Venuší a Neptunem inspiruje romantické i kreativní duše. Jahodový měsíc ve Střelci v úplňku protíná noční oblohu v sobotu 3. června. Zdůrazňuje se síla pozitivního myšlení, otevřenosti a moudrého využívání znalostí. Plány se mění a aliance jsou přeskupeny 4. a 5. dne. Rozptýlení se množí o víkendu 10. a 11., protože Venuše testuje Jupiter. Bystré duše vědí, že mají zintenzivnit své úsilí, když Merkur ve čtvrtek 15. dne nastaví druhou mocninu Saturn. Jiní mohou projekt nakonec opustit. Pravděpodobnost konce se zvyšuje, když se Saturn během odpoledne v sobotu 17 stane retrográdním. Milovaný člověk poskytuje útěchu.

V neděli 18. je Den otců. Je to také novoluní Blíženců. Konjunkce Slunce a Měsíc je v testovacím kvadrátu s Neptunem. Emoce jsou syrové. Výčitky a vzpomínky mohou být pronásledující. Naštěstí staré duše a starší nabízejí porozumění a útěchu. Pondělí 19. je skvělý den pro přijímání závazků a rozhodování. Postarejte se o podnikání, protože Jupiter a Saturn tvoří stabilizující sextil. Když ve středu 21. jaro začíná, kvadrát Měsíce k Jupiteru opět vzbuzuje naděje. Hledej dál!

Zdroj: https://www.spiritofchange.org/spring-2023-astrology-forecast/

Zpět