4094 Předpověď na Duben 2023 Diana Cooper

[ Ezoterika ] 2023-04-03

Světové změny začínají být závážné. 23. den minulého měsíce byl velkým zlomem kdekoli. Lidé mluví o rozpadu ekonomických institucí, odhaleních o technologii a o tom, jak je umělá inteligence čím dál dotěrnější. Jak se tyto věci stanou zjevnějšími, dojde ke znepokojení a dokonce chaosu, a kolaps starého se zrychlí. Pak se začnou objevovat řešení pro naše nejvyšší dobro, protože my lidé začneme přebírat odpovědnost za desetiletí, ve kterých jsme nechali věci, aby se staly. Uvědomíme si, že technologie, umělá inteligence a banky jsou nástroje, které nám mají sloužit, ne nás ovládat, a to právě začíná.

Lidé nyní začínají požadovat transparentnost, rovnost a spravedlnost a nová energie začne reformovat technologie, ekonomiku a umělou inteligenci.

To vše se nestane okamžitě. Věci se budou pohybovat tam a zpět, nahoru a dolů, stejně jako jste se neposunuli ze 3. do 5. dimenze jedním plynulým krokem. Všichni si však vytváříme své osobní světy i ten kolektivní. Je tedy důležité, abyste nezapomněli zaměřit se na hojnost a radost z nové zlaté budoucnosti, abyste si ji vytvořili ve svém prostředí.

Kari Samuels
Neuvěřitelné energie dubna nabízejí příležitosti k transformaci, se vzácným úplným zatměním Slunce Černé Luny v Beranu, začátkem retrográdního Merkuru a 11 univerzálním měsícem v numerologii. Číslo 11 je považováno za mistrovské číslo v numerologii a je spojeno s duchovním probuzením, intuicí a božským stahováním.

V tomto 11. univerzálním měsíci se připravte na uvolnění svého vnitřního tvůrčího génia a nechte se svou intuicí vést k novým vzrušujícím možnostem ve vašem osobním a profesním životě! Skutečným vrcholem tohoto měsíce je úplné zatmění Slunce Black Moon v Beranu. Černá Luna nastává, když jsou dva novoluní ve stejném kalendářním měsíci a toto úplné zatmění Slunce je v mistrovském stupni Berana.

Vesmír s vámi opravdu otřásá. Je čas udělat odvážný krok vpřed a vkročit do své moci!
Není to jen zatmění Slunce, které tento měsíc otřásá. Duben také znamená začátek retrográdního Merkuru! Elektrizující energie může být bez správného směru závratná.

Zdroj: https://spiritlibrary.com/videos

Zpět