401 GESARA & masové zatýkání, matka Tereza, Ghislaine & Mossad Nyla Nguyen

[ Ezoterika ] 2020-07-15


V minulosti jsem zmiňovala, že bude mnoho celebrit, které svět opustí. Jejich smrt bude označena jako náhodná sebevražda či přirozené příčiny, protože se dohodli s aliancí, že budou popraveni potichu, a jejich odkaz, pověst, a jméno nepadne do bláta pedofilie a obchodování s lidmi. Budou popraveni tiše a jejich odkaz zůstane zachován v médiích. Je to také proto, aby chránili své rodiny, děti a známé. Kelly Presston zemřela na rakovinu prsu, i když její okruh známých tvrdí, že byla zdravá. Další z celebrit a osobností veřejného života budou umírat sebevraždou a na nemoci. Tohle

Na Filipínách odmítli obnovit televizní licenci hlavní programové stanici ABS CBN. Kdykoli mají mainstreamová média dovoleno pokračovat ve svých propagandistických lžích, šíří více lží. Společnosti Huawei nebylo umožněno vybudovat síť v USA. Huawei je velká deep state společnost. Další společnost, u které zvažují zákaz, je Tiktok. Aplikace špehuje uživatele a krmí je propagandou.Mnoho organizací v Kanadě již varovalo své zaměstnance, aby službu odstranili z jejich zařízení. To jsou dvě hlavní deep state společnosti, které jsou odebírány v USA. Britská monarchie propouští 250 zaměstnanců. Vatikán byl rozebrán a britská monarchie je také demontována.

Galaktická federace nechce dělat tvrdý reset finančního systému. Musí být pomalý a snadný, musí se dostat do kolektivního vědomí. Implementuje se tím, že lidem dáváte balíčky korona úlev. Lidé už jsou zvyklí, že mají vládní pomoc, vládní bonus, peníze navíc, které se stanou trvalým příjmem. Nouzová pomoc se chystá na přechod do trvalé. Jihoafrická republika právě oznámila, že bude implementovat permanentní příjem pro své občany ve věku od 18 do 59 let.

V australských bankách začali vymazávat hypotéky. Provádí se to na regionální úrovni, v určitých malých regionech. Pro hromadné zavedení by se museli vypnout a odříznout všechny banky a provést změnu infrastruktury, což by vyvolalo příliš mnoho chaosu, příliš mnoho nejasností a to je poslední věc, kterou aliance a galaktická federace chce, aby přechod do nového finančního systému probíhal co nejplynuleji a co nejjednodušším způsobem. Banky v určitém regionu budou odříznuty na týden. Vypadá to, že mají věci pod kontrolou a banky budou uzavírat pouze jeden týden namísto dvou týdnů. Jeden týden bez přístupu k vašim penězům v bance to pro většinu lidí není velký problém. Pokud banky budou týden nebo dva mimo trh, stále máte hotovost. Americké banky dávají svým zákazníkům zdvořilostní oznámení, abyste měli připravenou hotovost. Lidé jsou připraveni a mají zásoby pro dobu, kdy nemají přístup k účtům, než banky provedou přechod do nového finančního systému. Tímto způsobem máte větší důvěru, že se věci dostanou do nového kvantového finančního systému, ale bude to probíhat velmi pomalu.

V Německu zatkli 30 000 pedofilů, v Itálii je 50 lidí vyšetřováno za pedofilii. Lester ve Velké Británii byl odstaven na dva týdny, kolem města je spousta vojenské přítomnosti, což znamená, že provádějí živou operaci. Pokud slyšíte zprávy o určitém městě, které je na dva týdny v uzamčení, je to kódové slovo pro armádu čistící temnotu v této oblasti. Odstraňují pedofilii, obchodníkyy s lidmi, drogami, válečné vůdce, zkorumpované politiky a soudce a další temnotu v této oblasti. Dalším městem, které má velkou operaci, je Melbourne v Australii. Někteří lidé v uzamčení se nemohli dostat k jídlu. Lidé nevěděli, co se děje, všichni byli šílení a panikařili.

Dostala jsem zprávu očitých svědků o tom, co se děje v Melbourne. Byly tam postaveny velké stany, osobně si myslím, že se v noci stáhnou, protože většina z těchto dětí nikdy neviděla denní světlo. Včera v noci kolem 22 hodin tam bylo 10 hasičských vozů, analytická služba policie. Děti jsou tahány z pedofilních tunelů. Svědek viděl kojenecké dopravní vozidlo, o kterém nikdy nevěděl, že existuje. Obchodování s lidmi bylo spojené s některými velmi velkými jmény firem. Přístav v Melbourne je velkým místem pro obchodování s lidmi. Mnoho z hlavních přístavů po celém světě je velkým centrem pro obchodování s lidmi, obchodování s lidmi je jedním z jejich hlavních zdrojů příjmů, ale také hlavním z hlavních zdrojů jídla pro plazi.

Tito plazí mimozemšťané se na nás spoléhají jako na svůj zdroj potravy. Wayfair korporace se ve skutečnosti zabývá obchodováním s lidmi. Pravděpodobně zásobuje elitu pedofilů, využívají systém kódů a nabádají vás, abyste si podle nich zkontrolovali, co ve skutečnosti kupujete. Kódy na nábytek v yandexu ukazují, kdo je opravdu prodáván. Jejich reklama dokonce ukazuje úsměvnou verzi dodávek dětí. S přístavem Melbourne a obchodováním s lidmi jsou spojeny i velké korporace jako eBay, Amazon a Wallmart.

Další pedofilie a organizace zabývající se obchodováním s lidmi jsou organizace provozované matkou Terezou. Rozhodně nebyla světec, stejně jako Oprah Winfrey. Matka Tereza se také podílela na pedofilii a také obchodování s dětmi a lidmi. Členové těchto skupin se rádi baví vymýváním kolektivního vědomí s tím, že někteří vůdci jsou světci, humanisty, filantropy aby se stali veřejnými vůdci. Všichni jsme indoktrinováni, abychom věřili, že tito lidé jsou velcí morální lidé, ale ve skutečnosti jsou zapojeni do hlavních zločinů proti lidskosti.

Členové Cabal založili mnoho společenských humanitárních skupin a mají tak skrytou svou skutečnou činnost. Rádi zřizují charitativní organizace nebo sirotčince v chudých zemích, protože lidé v chudých zemích jsou ochotni za peníze prodat své děti, nebo je dají dětským domovům. Tyto děti nemají žádné rodiny, které by je hlídaly, nemají nikoho, kdo by je hledal. Proto mnoho těchto ilegálních členů ráda zakládá tento typ charitativní organizace ve velmi chudých zemích, jako jsou Indie, Haiti, Afrika. Matka Tereza a její charitativní organizace ve skutečnosti vydělaly stovky milionů dolarů díky darům, a protože s těmito dětmi obchoduje, jen zřídka utrácí tyto peníze na údržbu zařízení, která těmto dětem věnují náležitou péči. Matka Tereza byla velkým zdrojem dětí pro pedofilní elity, papeže a kněží. Prostřednictvím charitativních akcí byli označeni jako humanitární světci, filantropové a ve skutečnosti jsou hlavním centrem zločinů proti lidskosti.

Dr. Subramaniam Swami je členem parlamentu v Rajya Sabha. Byl proti udělení Nobelovi ceny matce Tereze. Byl šokován vlivem matky Terezy na soudní procesy se zločinci v Kalifornii. Indové jsou velmi rozrušeni aktivitami matky Terezy a jejích charitativních organizací. Někteří lidé se probouzí k nezákonným a zkorumpovaným činnostem matky Terezy a chtějí probudit zbytek kolektivu.

Otec Ghislaine Maxwell Robert Maxwell byl napojený na výzvědné agentury Mossad, KGB, MI6 a možná i MI5. Sama Ghislaine je silně zapojena do Mossadu a je jedním z jejich hlavních pracovníků. Lidé si myslí, že vůdcem kruhu byl Epstein, ale byl jen loutkou. Ghislaine má duplikáty všeho, co má ve své sbírce Epstein. Nahrávali tajně v bytě a na jeho pedofilním ostrově Lolita. Má pásky s princem Andrewem, politiky, při sexu s dětmi a nezletilými. Nachytali je aby mohli ovládat a manipulovat s vládou, aby politici, mocní lidé, na které se zaměřili, byli naprosto poslušní a dělali, co chtějí.

Zpravodajská agentura USA Ghislaine dovolila, aby se mohla svobodně potulovat po světě na své jachtě a v její ponorce. Sledovali, na koho cílila, na koho mluvila, zjistili, že mění telefony a vše sledovali a nahrávali. Sledovalo ji nejen NSA, ale také Galaktika, která má mnohem vyšší inteligenci. Telepati mohou sledovat lidi podle jejich energetické frekvence, vědí, kde jsou. Nic se neutají, pokud jde o Galaktiku, protože si mohou přečíst vše ve vašem energetickém poli ve vaší auře.

Bývalý člen Mossadu:

Pedofilní prsten je v podstatě operativní prsten izraelského Mossadu, který sahá až do doby, kdy na loď Liberty zaútočili neoznačená izraelská letadla během šestidenní války. Izrael tvrdil, že to neudělali, ale to byla lež, Izrael nebyl náš největší spojenec, byl to náš největší nepřítel. Byli také zapojeni do 9/11. Epstein byl vybrán Mossadem jako agent vlivu protože byl grandiózní, měl nějakou inteligenci, ale pocházel ze špatného židovského prostředí, bez vzdělání, nemluvil cizím jazykem a byl narcistický, že s ním mohli manipulovat. Vytvořili pro něj falešné krytí, měl mnoho miliónů dolarů, miliarda dolarů, a pracovníka Mossadu, který ho kontroloval - Ghislaine. Současně měli v New Yorku středisko, které řídila nežidovka jménem Renier, ale ovládaly ji dvě židovské ženy z rodiny Bronfmanů a ty zase zase propagovaly pedofilii. Pedofilie je jednou z nejvíce nechutných věcí, které můžete ve zpravodajském světě udělat. Když používáte dítě, terorizujete ho, dítě nemůže nic říct, a je to legitimní způsob, jak zneškodnit operatéra i samotný problém s dítětem. Mluvíme o tisících lidí, až do prezidentského úřadu. Trump pochopil, že Izraelci byli zapojeni do zpravodajské služby a do zkompromitované Ameriky.

Posledních 10 až 20 let zpravodajské agentury zametali záležitosti Mossadu. Američtí Židé jsou arogantní ignoranti zcela postrádající jakoukoli světovou kulturu a porozumění. Byl jsem v Izraeli v 80. letech, když generálové terorizovali palestince a byla vytvořena intifáda. Izrael je rothschildský stát. Lidé by neměli označovat Trumpa jako sionistického žida. Může být žid, ale není sionista. Sionismus je zcela odlišný od judaismu. Všichni muslimové také nejsou teroristé.

Sionismus je hnutí, které začal Rothschild a infiltrovalo se do náboženské judaismu. Sionismus je součástí iluminátů a využívali judaismus jako frontu. Mohou tak přimět lidi, aby se cítili provinile. Když řeknete něco špatného o sionismu, říkají vám antisemita. Většina Židů, kteří jsou probuzeni, jsou zásadně proti sionismu. Barva izraelské vlajky je modrá a bílá, chrám Epsteina i matka Tereza používali stejné barvy. Symbolika bude jejich pád. Za sionismem a zformováním izraelského státu stojí Rothschild.

****
Co děláte, když máte pochybnosti:

Pokud máte pochybnosti, ve skutečnosti dáváte pozornost a zaměřujete se na negativa a přivádíte je do reality. Počkejte minutu, zažijte a zaznamenejte pochybnosti. Uvědomte si, že nechcete mít tyto myšlenky, chcete se upoutat a soustředit na opačnou realitu a zažít ji.

Můžete zažít množství paralelních realit, a můžete si vědomě vybrat, kterou realitu, kterou časovou osu chcete zažít a co chcete projevit ve své realitě.

Kdykoli máte pochybnosti, ve skutečnosti zastavíte tok ve vás, který projevuje a posouvá vaši realitu.

Negativní energie vás staví na jinou časovou osu. Máte-li pochybnosti, zastavili jste tok toho směru, který chcete projevit.

Uvědomte si, o čem je pochybnost, a pak ji nahraďte opačným systémem víry. Tak děláte vědomé rozhodnutí - zaměřte svou pozornost, věřte, a tak se postavíte do jiné časové osy, abyste zažili jinou realitu.

Tímto způsobem můžete snadno překonat jakékoli pochybnosti, a naučit se vědoměji vybírat víry, které jsou pozitivní, které vám budou sloužit a slouží kolektivnímu vědomí.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ZWbchB_9nVE&feature=emb_logo

Zpět