402 Kvantový finanční systém Logan B

[ Ezoterika ] 2020-07-11

QFS, na který se nejvíce odkazuje v souvislosti s RV, je kvantový počítač, který vyvinuli Číňané (jsem si jistý, že s pomocí Galaktické aliance) a umístil jej na satelit. Vyvinuli také CIPS pro rychlýa bezpečný převod finančních prostředků po celém světě. To vše uvízlo v krku prezidenta Trumpa, protože věří, že toto všechno mělo být navrženo Amerikou. Lidé říkají, že se Číňané snaží ovládnout celý svět. Z finančního hlediska možná ano, ale nebudeme se klanět Xi a hlásit se ke komunistické straně.

QFS, o kterém hovoří Ron Giles, a s nímž mají mnozí problémy, je živý kvantový počítač, který sem přinesli Galaktici a který je Božím darem pro lidstvo. Galaktici měli pro kvantovou bytost dlouhé jméno které všichni zapomněli, takže ho omezili na QAS (kvantový systém hojnosti). Dokáže mnohem víc než jen spočítat několik čísel. Když se připojíme k této bytosti, plně pochopíme nejen finanční hojnost, ale také úplnou duchovní hojnost, což je mnohem důležitější.

Starší vyvíjejí veškeré úsilí, aby lidé, které si Bůh vybral jako nositele měny, byli směněni a vykoupeni. Neprošli všemi problémy s uchvácením globálního finančního systému jen proto, aby několik vlád první úrovně mohlo ze svého zlata těžit.

Po vzestupu bude QAS k dispozici všem kromě zločinců. Zdroj říká, že reostat spínače Božího diamantového světla je zapnutý na plný výkon a dny temnoty jsou sečteny. Možná se tak stane do listopadu.


Zpět