399 Fondy prosperity Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-07-17

St. Germain
Co se děje, zatímco dělníci světla čekají na spuštění RV (přecenění)? Tolik pracovníků Světla čeká na zavedení fondů St Germain, univerzální základní mzdy, aby mohli začít dělat dobré věci fyzicky. Všichni už mnoho let bědují nad tím, že to trvá tak dlouho. V záblescích někteří lidé mají zrušené dluhy a jiní dostali platby od vlády, protože byli kvůli Coroně / Covidu bez práce, ale chceme vidět celé balení.

St Germain: Fondy prosperity, RV, ekonomický reset jsou zpožděny, a to velmi hodně. Původně bylo rozhodnuto je zavést v roce 2001, ale kolaps věží dvojčat v New Yorku zpozdil začátek financování a tyto prostředky byly poté odcizeny. Souviselo to s dvojčaty a počítači pro tyto prostředky, byli hacknuty, aby je ukradli. Počítačové systémy byly ve dvou věžích. Prostředky jsme poté v následujících letech dostávali zpět a vložili je do našeho vlastního kvantového počítače, aby nebyly zranitelné vůči útoku na Zemi. Energie v září 2001 byly pro uvolnění fondů správné (9+11 = božské číslo.. pozn. tak nějak, nejsem numerolog). Byli jsme připraveni pokračovat. Tolik z vás netuší, co se toho dne skutečně stalo. Tragická událost byla vytvořena, aby ukradla finanční prostředky, mnohé však probudila a za to jsme vděční.

Mnozí se odmítli účastnit pokřiveného systému a raději se uskrovnili - velké finanční rozhodnutí. Stali se méně ekonomicky závislí na systému. Jako by cítili, že přichází prosperita, byla na čas odehnána a tak se rozhodli čekat.

Musíme vám vysvětlit prostředky St Germain. Ano, tolik čeká na své peníze. Když však na něco čekáte, zůstává to v budoucnu. Manifestace znamená, že to musí být požadováno v současnosti, nikoli v budoucnosti. Bůh neuznává budoucnost, jediný okamžik je nyní. Bůh nepracuje v lineárním čase, pracuje v kvantovém čase, a tak musíte, pokud chcete projevit cokoli, včetně financování St Germain. Váš systém umělého času byl vytvořen za účelem ovládání vás a vašich jazyků, aby se tato kontrola usnadnila. Musíte tyto nedostatky překonat.

Ve vašem umělém časovém systému jste se dozvěděli, že neexistuje způsob, jak získat přístup k minulosti a budoucnosti, což je samozřejmě nesmysl. Protože to jsou nyní momenty, způsob, jak toho dosáhnout, je jednoduše seznat ten čas jako přítomnost a budete tam. Součástí toho je také velká duchovní kapacita, protože když nebudete jednat způsobem vyššího vědomí, budete mít málo multidimenzionálních schopností.

Takže pokud očekáváte financování, tak to ve skutečnosti odkládáte. Vyžádejte si peníze nyní s očekáváním jejich přijetí nyní, to vám pomůže získat finančně více.

Abychom ve skutečnosti zavedli nový systém, ekonomický kolaps, znamená to, že musíte se Stvořením spolupracovat. Musíte použít kreativní principy, nikoli závislost jako v dřívějším matrixu. Vaše blaho nezávisí na fondech St Germain. Pokud potřebujete vědět, jak zvýšit vaši hojnost, můžete využít systém univerzálních zákonů, který běží paralelně s vaším systémem Matrixu, a systémy skoků. Otázka je vědět jak. Vaše hojnost leží zde, ne v matrixu nebo závislosti na něm.

Pokud zjistíte, že máte potíže s dosažením většího příjmu, možná byste se mohli podívat na to, jak jste duchovně fit. Bůh vytváří vše, včetně vaší hojnosti a fondů St Germain. Děláte mu dobrou službu? Když budete i nadále investovat energii do falešného systému fiat vytvořeného Cabal, v němž jste prožili celý svůj život, budete i nadále trpět nedostatkem finančních prostředků. Věřit, že je dolar silnější než vy, je falešná víra. Není. Jste nejmocnější a můžete si zařídit vyšší příjem pro sebe. Dolar nemůže. Mluvit o "Mocném dolaru" je nesmysl. Jste mocnější, i když si to mnozí neuvědomují.

Ti, kteří pracují v oblastech jejich životní volby jsou již o krok napřed než těmi, kteří tak nečiní. Sloužit způsobem, který byl vybrán pro vaši pomoc lidem na Zemi, je již kvantové.
Musíte se přesunout od existujícího systému do nového vyššího dimenzionálního systému víry a změna přijde rychleji. Je to prostě proces učení.

Věřte v kvantový finanční systém, že je zde, aby vás podpořil TEĎ, a požadujte zvýšení vašich příjmů. Investujte své energie do kvantového finančního systému a nedávejte je do starého systému fiat, se kterým jste vždy pracovali. Odmítněte vydělávat peníze prostřednictvím starého systému Archon a řekněte, že vaše peníze přicházejí od Boha skrze kvantový finanční systém. Srovnejte se s novou realitou, kterou vytvářejí lidé, jako jste vy, a odejděte od starého systému.

Vaši průvodci se vám pokaždé snaží ukázat, jak změnit své přesvědčení a přilákat hojnost a prosperitu. Skutečnost, že máte málo peněz nebo méně, než byste chtěli, je proto, že jste investovali emočně a do myšlení systému Fiat. Věřte v tajný počítač, pokud chcete, s užitečným bohatstvím pro všechny. Představte si to. Vězte, že je ochotný zaplatit úlevu od utrpení a věřte, že tak učiní co nejrychleji. Představujte si, že všichni ostatní také získávají finanční prostředky pro sebe, protože sobecká touha nic nepřináší.

Přejte dobro všem, protože to je Stvoření a kvantový finanční systém.

Zdroj: http://www.sharonandivo.weebly.com/

Zpět