398 Léčení Šanni

[ Ezoterika ] 2020-07-13

Dotaz na Lucifera
Země je experiment. A byl koncipován především jako platforma pro zábavu, hravým způsobem rozvíjel vlastnosti absolutnosti. Jakýkoli experiment se však provádí s úplným pochopením nepředvídatelnosti výsledků. A výsledky, které dostáváme, upřímně řečeno, se ani neočekávaly. Nikdo neočekával tak velký pokles úrovně vědomí. Tak hluboký, že v určitém okamžiku došlo ke ztrátě spojení se zdrojem vyššího Já. Zůstalo přístupné jen několika, což vedlo k posvátnosti mnoha znalostí pro hrst vyvolených. Výsledky jsme zcela akceptovali, ale původní význam je stále ztracen. Pro mnoho je problém i zůstat na zemi a užít si inkarnaci. Teď je váš průměrný věk sedmdesát až devadesát let a byly chvíle, kdy se blížil ke třiceti letům, období prvního vědomého pohledu na život. A musel se vrátit kvůli problémům s tělem kvůli nějaké nemoci.

Devadesát let je kapka v oceánu. Život člověka zpočátku dosáhl v průměru osmi set let - pouze takový věk umožňuje plně odhalit sebe a své vědomí, plně odhalit jakékoli konkrétní vlastnosti, aniž by vytvořil karmické dluhy. A poté, když dosáhli takového přibližného věku, se duše vědomě vrátily domů a úmyslně opustili tělo v plné vděčnosti za předložený zážitek. Proto je vaše současná dlouhověkost pouze stínem parametrů stanovených původně. Kousek po kousku začneme obnovovat původní plán. Uběhla dlouhá cesta a je to skvělý zážitek. Přesto, pokud se objeví příležitost, musíte ji chytit a pokusit se vrátit experiment na přípustné limity.

Chci vám dát velmi jednoduchý způsob, jak pochopit nemoci a jejich příčiny. Nebyla nikdy plánována žádná složitá pravidla a interakce. Nemusíte být hluboce spojeni s vyššími aspekty, abyste mohli mít obrovskou míru znalostí. Všechno by mělo být zřejmé a jednoduché. Tak jednoduché, že je to pro vás těžké uvěřit.

Není třeba, aby byl člověk velmi moudrý, aby cítil podstatu. Všechno je propojeno, ale vše je uspořádáno na stejném principu. Tělo je pro váš život a všechny procesy v těle jsou pro život. Význam je v duchovní rovině, význam je ve fyzické rovině. Pokud máte problémy s očima, nevšímáte si něčeho, před něčím zavíráte oči. Pokud máte problémy s ušima - nechcete slyšet radu, nechcete slyšet důvody, nechcete poslouchat sebe ani jiné atd. - necítíte chuť života, netvoříte, neiteragujete se životem. Zve vás a odmítáte, uzavřete se v sobě a nepřijímáte život ve svých věčných stížnostech, nepohybujete se - seděli jste v kanceláři a žili jako robot podle plánu atd.

A další důležitý bod - vaše významy. Každý z vás začne hledat své významy - a slova k němu přijdou s dalším vysvětlením. Toto vysvětlení bude tedy konkrétně o něm. Vaše slova jsou pouze příměr, ale pokud posloucháte sebe, najdete to, co vám vesmír chce říct. Vaše vlastní interpretace. Jde o to naslouchat sobě a pak bude vše velmi jednoduché, zřejmé a snadné. Seznamy příčin nemocí jsou věda, ale můžete žít podle svého srdce jen tak, že budete cítit život a významy ve všem, co se ve vašem životě děje.

Existují miliony důvodů, proč mohou existovat srdeční problémy, ale pokud položíte tuto otázku v sobě, dostanete jednu konkrétní interpretaci a tato interpretace bude to, co potřebujete ze všech těchto miliónů důvodů. Všechno je jednodušší, než by se mohlo zdát, pokud v sobě najdete jednoduchý princip osobní uživatelské příručky. Svého uživatele. Ty v konkrétním těle. Tělo je jen stroj a jako každý objekt má příručku a je skryta uvnitř vás. Používejte své zdraví.

http://channelingvsem.com/category/poslaniya-s-nebes/

Archanděl Gabriel o budoucím životě na Zemi 12.7.20 Amadea

Co bylo dříve se nikdy nevrátí. I když mnoho lidským myslí změnu nepřijímá, nakonec určitým rozpadem vědomé úrovně všechny změny přijmou.

Je smutné, že si člověk nemůže nijak uvědomit, že existuje přístup k novému formátu života. K očištění byly přidány také elementy. Už není žádný pozemský čas čekat na probuzení lidského vědomí. Převážná část lidstva nepřijímá vibrační ladicí vlny, žijí v proudu života, ale je bude nutný reset, kdy v mysli budou jasné záblesky, které umožní koncepční restrukturalizaci každodenního života. Elementy demonstrují svou sílu prostřednictvím zvláštních filtračních propustí, které mají atmosféru pozemské hustoty a úkoly čištění.

Ti, kdo se podílejí na interakci s energetickým potenciálem, by měli pochopit jak řídit toky přírody, aby je spojili s novým složením vesmírných energií a lidských myšlenek, kde je potřeba rovnováha. Jedná se o zcela nové technologické programy, které s aktivní podporou mohou urychlit vývojový proces s minimální ztrátou fyzické podstaty. V současné době pravděpodobně neexistují nositelé světla, kteří by prováděli tak obtížnou práci s energií. Ale některé duše jsou již připraveny.

V trojrozměrném světě člověk nedostává správný potenciál pro realizaci vyšších duchovních idejí a volba složky konglomerátu pozemského života zůstává na osobě. Nyní je na výběr:

- být zapojen do různých duchovních oblastí;
- vést zvláště důležitou misi vaší duše. To znamená být učitelem nebo misionářem v jakékoli duchovní komunitě nebo buňce duchovního spojení, zejména ve vztahu k jakémukoli náboženskému stavu;
- žít běžný život, který nezávisí na žádné víře nebo náboženské příslušnosti nebo s ním částečně souvisí.

V budoucnu bude na Zemi vytvořena zcela nová lidská společnost. V životě každého člověka nebudou vzpomínky na minulost. Všichni lidé žijící na Zemi budou mít ve svém vnitřním jádru potřebný potenciální obsah, který každému umožní bez jakýchkoli překážek vykonávat tvůrčí činnosti, jak je předepsáno duší. Šířka rozsahu tvůrčích schopností určitým způsobem dosáhne významných výšek. Mnozí budou v přímém kontaktu s různými mimozemskými civilizacemi, budou mít za úkol vyměňovat si zkušenosti a získávat nové technologie. A bude to otevřeno všem.

Lidstvo bude na úrovni životního vzestupu postupovat podle Božských pokynů. Většina lidí se bude držet duchovního kořene, který je stanoven pro jakýkoli proud života, kde je vývoj podle zásady "Nejlepší pro život". Misionáři budou učit znalosti pro různá vylepšení a dokonalost ve Světle Stvořitelovy lásky. Vaše duše bude určovat vaši pozemskou roli. Bude existovat mnoho různých linií odpovědných za různé směry života.

Kdy začnou plně fungovat je ve vašich rukou. Vy lidé vytváříte svou vlastní budoucnost. Pro ty z vás, kteří to popírají, budou uspořádány zvláštní lekce, dokud nebudou energie trojrozměrného světa ve vašem vnitřním jádru úplně anulovány. Vše je již v procesu.

Nechte své buňky sloučit se s každým Elementem a důkladně prostudujte strukturu každého z nich. V konečném výsledku se je naučíte řídit a porozumět významu vaší příslušnosti k Zemi. A to není vše. Čekají vás nové znalosti. Nyní je na vaší Zemi zvláštní čas. Využijte ho pro zlepšení úrovně vašeho vědomí.

Zdroj: https://absolutera.ru/article9000-kartina-mira-chast-4-psihosomatika-lyutsifer-sen-zhermen

Zpět