390 Věk Vodnáře - Aktivační zpráva Cobra

[ Ezoterika ] 2020-07-07

Meditace k věku Vodnáře byla obrovským úspěchem, překročili jsme kritické množství 250 000 účastníků. To dále stabilizovalo pozitivní časovou osu s velmi příznivými dlouhodobými důsledky. V důsledku aktivace věku Vodnáře byly odstraněny všechny významné plazmatické anomálie a všechny plazmové bomby. I když to událost nespustí, je to velký skok vpřed. Všechny zbývající překážky vůči události jsou mnohem menší a jejich vyčištění bude trvat mnohem méně času. Jsme na časové ose, která se stále rychleji přibližuje k průlomu v kompresi.

Zbývající lodě flotily Draco skryté v kvantovém superpozičním stavu v oblasti Měsíce jsou čištěny pokročilými kvantovými děly Galaktické konfederace (Mjolnir - Thorovo kladivo):
http://2012portal.blogspot.com/2018/01/operation-mjolnir.html
https://physicsworld.com/a/does-time-dilation-destroy-quantum-superposition/

K prvnímu pokusu o vyčištění flotily Draco došlo na konci roku 2017 a začátkem roku 2018, ale kvůli kolapsu časové osy Alfa musel být zásah přerušen. Nyní, v důsledku naší úspěšné aktivace byla operace Mjolnir reaktivována a v současné době probíhá hladce podle plánu. Flotila Draco je odstraňována plnou rychlostí. Světelné síly sdělily, že v poslední fázi odstraňování existuje asi 10% pravděpodobnost, že se Cabal pokusí zorganizovat falešnou invazi mimozemšťanů s plavidlem TR-3B a asi 5% pravděpodobnost, že se Draco pokusí zorganizovat skutečnou invazi se zbývajícími Draco loděmi převedenými z kvantového superpozičního stavu do fyzického, útočícího na povrchovou populaci:
https://www.exopolitics.org/will-deep-state-launch-false-flag-alien-invasion-after-exhausting-global-control-cards/

V obou scénářích budou Draco flotily velmi rychle poraženy Galaktickou konfederací, s malým, ale nezanedbatelným poškozením povrchové populace. Světlo i temnota se snaží vyhnout těmto dvěma scénářům, pro Světlou by to přineslo zbytečné utrpení povrchové populaci, a temné by otevřený boj s flotilou Konfederace přinesl rychlou a absolutní porážku všech temných frakcí. Mimo flotily Draco čistí síly světla také všechny technologie inverzní mřížky, které jsou v držení temné síly. Tyto technologie narušují energetickou síť kolem planety a jsou základem konstrukce Matrix. Světelné síly také čistí plazy v podzemní pomocí zvukových zbraní a odstraňují řízené energetické zbraně a pulzní zbraně EMP z vojenských satelitů na nízké oběžné dráze Země.

Kvantová primární anomálie zabraňuje fyzické materializaci vystoupených bytostí na povrchu planety. Odstraňování probíhá prostřednictvím indukovaného falešného vakuového rozpadu:
https://www.imperial.ac.uk/media/imperial-college/research-centres-and-groups/theoret-physics/msc/dissertations/2013/Matthew-Citron-Dissertation.pdf
https://physics.aps.org/articles/v8/108
https://www.vice.com/en_us/article/kwnpbw/the-learnin-corner-false-vacuum-decay

Dračí zdroje sdělili, že naší aktivaci věku Vodnáře došlo k pozitivnímu posunu na časové ose a žádají všechny, aby se "zaměřili pouze na vytváření svého oblíbeného, zvoleného životního skriptu - podrobnější vizualizaci požadovaného scénáře optimálního života, čím více si člověk přeje, tím více ji upevní v nové časové ose."
Ihned po naší aktivaci se po celém světě objevily určité známky na obloze.

Pozitivní časová osa se již projevuje na fyzické úrovni zatčením Ghislaine Maxwellové:
https://summit.news/2020/07/02/elite-pedophile-network-to-be-exposed-after-arrest-of-maxwell/

Hromadné zatčení se v mainstreamových médiích objevuje vůbec poprvé a mohlo by vést k zatčení Billa Gatese:
https://www.rt.com/usa/493775-epstein-get-clinton-prince-andrew/
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7350469/Bill-Gates-flew-Jeffrey-Epstein-Loliota-Express-2013-years-pedophile-prison-stay.html

Prince Andrew je nervózní, Ghislaine Maxwell však musí zůstat naživu dostatečně dlouho, aby svědčila. Proto síly Světla žádají každého, kdo se cítí tak veden, aby se účastnili následující meditace:
https://nypost.com/2020/07/06/prince-andrew-cancels-golf-trip-to-spain-after-maxwell-arrest-report/
https://www.welovemassmeditation.com/2020/07/daily-meditation-at-630-pm-utc-to-keep-Ghislaine-Maxwell-alive-until-she-can-testify.html

Příštích několik měsíců až do listopadu / prosince vyvrcholí válka na časové ose mezi novou pozitivní časovou osou věku Vodnáře a starou negativní časovou osou s dominancí Cabal. Díky naší masové meditaci se podařilo zabránit mnoha negativním scénářům. Připravte se na mnoho pokusů rozdělit povrchovou populaci a vyvolat násilí:
https://www.zerohedge.com/markets/global-war-nuclear-accidents-volcanic-eruptions-deutsche-banks-apocalyptic-take-what-may

Jedním z jezuitských plánů je rozpad Spojených států (podobný rozpadu SSSR a Jugoslávie) eskalací polarizace levice a pravice v době listopadových voleb. Aby zajistili maximální polarizaci plánují představit Hillary Clintonovou jako kandidáta na prezidenta:
https://www.armstrongeconomics.com/international-news/politics/rumors-still-abound-that-hillary-will-emerge-in-july/

Druhým hlavním jezuitským plánem je spustit čínský útok EMP na USA, který by eskaloval do nové světové války:
https://www.naturalnews.com/2020-06-18-china-preparing-to-kill-us-population-with-emp-pearl-harbor-first-strike.html
https://sputniknews.com/military/202006181079656094-us-report-claims-china-intends-nuclear-first-strike-with-stolen-super-emp-weapons/
https://allnewspipeline.com /China_Military_Doctrine_Plans_and_Capabilities_for_Electromagnetic_Pulse_EMP.php
https://fortunascorner.com/2020/03/18/china-threatens-emp-attack-in-south-china-sea/

Jedním z aspektů tohoto plánu je falešná invaze mimozemšťanů z hlavní vojenské základny Tajného vesmírného programu v Dingxinu a základny Great Wall v Číně, a Iránu. Použili by pokročilé plavidlo podobné TR-3B:
https://www.thedrive.com/the-war-zone/31824/this-massive-desert-base-is-chinas-version-of-americas-nellis-air-force-base
https://thediplomat.com/2011/08/chinas-underground-great-wall/
https://www.zerohedge.com/geopolitical/nightmare-our-enemies-iran-touts-vast-underground-missile-cities-along-coastline

Světelné síly odhadují pravděpodobnost falešné mimozemské invaze na 10%, čínsko-americké války na 12%, rozpadu USA na 25% a americké občanské války na 35%. V příštích několika měsících mohou být uskutečněny masové meditace, které zmírní některý z těchto scénářů, bude-li to nutné.

V důsledku aktivace věku Vodnáře byl částečně aktivována dvojitá spirála bohyně Paříž / Versailles. Bude udržována pravidelnými týdenními fyzickými setkáními Sesterstva skupiny Rose v Paříži:
https://www.youtube.com/watch?v=WQvSPo8gMJA

Rovněž jsou zapotřebí tachyonové komory v Benátkách a Římě. Máme sponzora, který je ochoten financovat výstavbu komor, hledáme osobu v Římě a Benátkách, která je ochotná být strážcem komory a hostit ji ve svém místě v kterémkoli z těchto dvou italských měst. Kontakt: project501@tutanota.com

Světelné síly sdělily, že v této rozhodující době v lidské historii je hlavním účelem sítě tachyonových komor expandovat do oblastí kolem planety, které dosud nejsou pokryty:
http://tachyonis.org/Chamber.html

Světelné síly také navrhly použití pokročilých laserových technologií vyvinutých společností Dragon, které mohou v těchto náročných časech pomoci pracovníkům a válečníkům světla:
https://www.light-mandalas.com/

Navzdory volatilitě několika příštích měsíců je nutné se soustředit na projevování věku Vodnáře.
Vítězství světla!

Zdroj: http://2012portal.blogspot.com/2020/07/age-of-aquarius-activation-report.html?m=1

Zpět