364 Bouře - Update Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-06-16

Ivo: Trump získá druhé funkční období, a během svého funkčního období převede Ameriku na standard NESARA. Jakmile bude NESARA implementována, jsou povinné nové volby v průběhu několika měsíců. V této době John F. Kennedy Jr. vystoupí, aby kandidoval na prezidenta Spojených států, a vyhraje.

Řekli jsme vám, že JFK Jr. je stále naživu a pracuje s Aliancí na neznámém místě nebo místech. Snaží se o to, aby byl prvním prezidentem Spojených států kompatibilních s NESARA.Tvůrci systému dvou stran byla Cabal. Po jejich zániku, ke kterému nyní dochází, tento systém skončí.Sharon: Zvolení Trumpa a Kennedyho se zdá jako smysluplný závěr. Jaký je smysl politiky, pokud víme?

Ivo: říkám vám budoucnost. Politický systém bude znovu otevřen každému kandidátovi, který do toho chce jít a debaty budou vedeny na tomto základě. Systém dvou stran bude zrušen. Na tuto pozici bude mnoho uchazečů, ale zaujme ji Kennedy.

Sharon: Z pocitu lítosti, protože jeho otec byl zabit?Ivo: Ne, protože se kvalifikuje jako kandidát na nejvyšší úrovni.

Sharon: U několika posledních kandidátů byla jejich úroveň jen vtip.Ivo: Protože vlastně zemi neřídili. Trump vede zemi s pomocí Aliance. Dělá vlastní rozhodnutí a občas je Aliance nemá ráda, ale cítí, že to Trump musí občas udělat sám pro sebe. Vaši lidé v něm dostali to nejlepší, co mohli. Je ironií, že Řím nebyl postaven za den, a nová Atlantis se také přes noc nezmění. Už jsem vám řekl, že Světlo je důležitý faktor. Do té míry, jak lidé drží své světlo, se změní země. Když nedržíte své Světlo, když pokračujete ve starém trojrozměrném chování, napomáháte deep state. Je to jednoduché.

Sharon: Přestaňte tedy útočit, napadat myšlenky, dohadovat se s ostatními, nenávidět, myslet si, že jste oddělený, zastavte egotismus a všechna další ego chování. Ukotvěte své světlo, nepřivádějte tmu. Je na každém člověku, aby si vybral, co chce být: temný nebo světlý? Která strana chcete aby vyhrála? Tma nebo světlo? Je to na vás. Jste tak důležití. Je možné šířit zprávy o bouři a být vděčni za to, co se děje. Podporou násilí a útoků temní dobíjí energii, kterou potřebují, aby pokračovali v boji proti světlu. Galaktická federace nedovolí dál šířit jejich jed, ale zároveň si nedovolí Cabal nenávidět. Omlouvá je jako bytosti, které se nechali svést z cesty.

Ivo: Vaše planeta tím projde a zvládne to. O osobních zkušenostech je však ještě třeba rozhodnout. Vaše frekvence rozhodne, zda budou negativní nebo pozitivní, takže se nebojte a učiňte je pozitivními. Čím vyšší je vaše frekvence, tím méně budete zapojení do aktuálních událostí. Můžete sedět a dívat se ze strany a posílat jim světlo.

Zdroj: http://www.sharonandivo.weebly.com

Zpět