363 Jak vypnout tělo Makia Freeman

[ Ezoterika ] 2020-05-19

Hliník ve vzduchu z chemtrails (deodorantech, obalech potravin, vakcínách), fluorid ve vodě, údajně kvůli lepším zubům, glyfosát v potravě, údajně kvůli zvýšení zemědělských výnosu...

Společně mají tvrdý dopad na epifýzu, a poškození je ještě zhoršeno elektromagnetickým polem. (pozn. Na ulicích pak padají lidé údajně s koronavirem. )

Některé lékařské studie spojily hliník se zhoršenými kongitivními funkcemi, neurotoxicitou, Alzheimerovou chorobou a autismem.

Fluorid se vyskytuje v pesticidech, antiobiotikách, čajích, dentálních produktech, jedu na hubení hlodavců. Je to halogenový disruptor, který se váže na receptorová místa v těle, která potřebují jód.

Glyfosát se nachází v mnoha pesticidech, (např. RoundUp), které se volně stříkají na plodiny (např. řepka, GMO). Podle studií se dnes objevuje v krvi, moči a mateřském mléce, dokonce i u lidí, kteří jedí 100% biopotraviny. Glyfosát vyčerpává mikroživiny (jako je například vápník, zinek, hořčík, síra a kobalt), které jsou zásadní pro zdraví rostlinných a živočišných organismů. V lidském mikrobiomu ve střevech zabíjí zdravé bakterie, které jsou zodpovědné za imunitu. Konkrétně glyfosát napodobuje 1 z 22 aminokyselin, glycin, a tím jsou glyfosátové proteiny nesprávně složené, způsobuje, a chovají se nepřirozeně (pozn. podobné roztroušené skleróze a epilepsii).

Škodlivý účinek těchto 3 prvků se zhorší elektromagnetickým zářením, konkrétně wi-fi, která se obvykle pohybuje v rozmezí 2-5 GHz. Záření umožňuje směsi překonat hematoencefalickou bariéru a deaktivovat epifýzu (pozn. a kdoví co dalšího v mozku).

Glyfosát a hliník se kombinují v krvi a ve střevech. V krvi tvoří 6 různých chemických sloučenin, kde hliník a glyfosát jsou spojeny dohromady. Aby tato sloučenina vstoupila do mozku, je nutné otevřít hematoencefalickou bariéru současnými frekvencemi wi-fi.

Renomovaný přírodní lékař Dietrich Klinghardt:

"Musí existovat ultra inteligentní skupina vědců, kteří navrhli protokol k fluoridaci pitné vody, k zavedení nanonizovaného hliníku do vzduchu, k zavedení glyfosátu do jídla a k jeho aktivaci správnými frekvencemi. Trvalo mi dvacet let, než jsem zjistil perfektní kombinaci, kterou vytvořili - a je to buď velká náhoda, nebo je to řízeno velmi inteligentní skupinou destruktivních myslí. Já věřím, že je možné, že dost vědců a politiků se dostalo pod vliv vyšších polí a vlastně na lidské úrovni nevědí, proč dělají to, co dělají.

Stephanie Seneffová studovala glyfosát a jeho účinky po celá desetiletí. Glyfosát považuje za jedinou nejtoxičtější chemikálii na celém světě. New York, nejvíce covidem zasažený stát v USA používá spoustu bionafty vyrobené z ethanolu vyrobeného z kukuřice GMO (bionafta skutečně může způsobit více škody než běžná nafta). Místa v New Yorku s covid korelují s oblastmi, kde se spaluje bionafta.

Glycerol, používaný v e-cigaretách, je vyroben ze zbytkové biomasy používané k výrobě bionafty, a tedy také obsahuje glyfosát. V New Yorku je mnoho případů zadušení připisovaných COVID - není to ve skutečnosti glyfosát?

Seneff shrnuje glyfosátové příznaky:

1. Pokud jste byli vystaveni glyfosátu, oslabuje váš imunitní systém, čímž se stává náchylnější k nemoci;

2. Glyfosát způsobuje poškození plic;

3. Symptomy z e-cigaret (vapingová choroba) jsou rovnocenné symptomům COVID.

Kromě toho glyfosát také ničí trojspirálu kolagenu a její schopnost léčit tělo. Kolagen uvolňuje důležité makrofágy, které ničí viry a hrají důležitou roli v imunitním systému.

Řešení

Naštěstí existuje několik možností, jak dostat tyto věci z těla:

Hliník: Vyhněte se očkovacím látkám, výrobkům s hliníkem a potravinám s hliníkovým obalem.

Dr. Chris Exley doporučuje křemičitou vodu z Malajsie (Acilis). Křemík se může vázat s hliníkem a bezpečně ho odstranit z vašeho těla.

Fluorid: Vyvarujte se potravin s pesticidy, fluoridované vody, neekologického čaje a antibiotik + destilujte vodu, pokud musíte pít komunální s fluoridem.Doplňujte jód. Odstranit fluorid pomohou Melotonin a bór, omega 3, vitamín B, koenzym Q10, kurkumin. Detox, omezení wi-fi.

Vždy existují způsoby, jak si nárokovat svou suverenitu, ať už zdravotní, nebo jiné formy.

K tomuto útoku na lidstvo dochází právě proto, že je mocné, má kreativitu a energii, kterou temní potřebují.

Zdroj: https://thefreedomarticles.com/aluminum-fluoride-glyphosate-emf-deliberate-concoction-pineal-gland/

Zpět