359 Higher self Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2020-06-12

Vynucené uzamčení kvůli Covid19 zajistilo, že lidé mají dostatek času na přemýšlení o budoucnosti a tom, co chtějí od života. V důsledku toho dochází ke změnám, které v některých případech povedou ke změnám trvalým.

Muselo se tak stát, aby se urychlila vaše cesta ke Vzestupu, díky tomu je nyní připraveno na mnoho duší. Stále je čas zvednout vibrace, protože je to ještě několik let. Přesný čas není dosud znám, ale existuje náznak, že k němu dojde během roku 2029/2030.

Změny, které přichází, přinesou nové a jednodušší způsoby, některé uspoří čas a ve výsledku budete mít více času na sebe. Byla vám odepřena mnohá vylepšení, která již dlouho používají temní. Jakmile jejich přisluhovači odejdou, vznikne příležitost. Stále vytváříte svou vlastní budoucnost, takže je důležité myslet pozitivně. Jak se vyvíjíte, vaše myšlenková síla bude silnější a silnější. Když promítáte své myšlenky, měli byste se vyjadřovat, jako byste už z nich měli užitek, budete tak přitahovat více stejných věcí. Pokud budete neustále promítat negativní myšlenky týkající se "nedostatku", skončíte tak.

Zdá se, že některé duše nedokáží pochopit svou myšlenkovou sílu a přitahují k sobě všechny typy problémů. Člověk "nikdy nemám štěstí" nedokáže pochopit, že si to způsobuje sám. Existuje pouze jediná výjimka, a to je karma, kterou jste si na sebe upletli také sami a kterou musí ještě vyjasnit.

Většina duší na Zemi v tuto chvíli souhlasila s přítomností a přeje si být součástí procesu vzestupu. Mnozí dělají, co mohou, aby byli připraveni, a pokud dodržujete doporučení, která jsme vám dříve dali, máte šanci na úspěch. Téměř všichni z vás se vyvíjeli skrze vaše zkušenosti pokrývající pět úplných cyklů, přičemž toto je první příležitost, aby vzestoupili všechny duše, které prošly značkou.

Čekají vás nesčetné výhody včetně života bez zásahu temných. Snad jedním z největších překvapení bude shledání s těmi dušemi, které byli členy nebo přáteli vaší rodiny a čekají, až vás uvítají. Ztráta členů rodiny je bezpochyby jednou z nejsmutnějších, které zažijete na Zemi. Opětovné setkání bude nejpamátnější událostí. Čas, kdy jste se naposledy setkali, nebude mít žádný význam, protože každá duše se může prezentovat ve formě, v jaké jste si ji naposledy pamatovali. Mohou existovat také duše, které se setkali pouze mimo tělo - zkušenost, na kterou nemusíte mít povzbudivé vzpomínky.

Život ve vesmíru svobodných vůlí je těžký, ale má své výhody. Když jím projdete, jste připraveni čelit jakýmkoli výzvám, které vám přijdou do cesty. Dostanete se z úrovně, kde jste byli tlačeni k vašim limitům, a vyvinuli se rychleji, než ve snadnější situaci. Věděli jste dobře, s čím se můžete setkat, ale měli jste víru ve svou vlastní schopnost úspěšně projít. Za všechny těžké časy, které jste zažili, vám budoucnost poskytne veškeré potěšení a uspokojení. Dokonce i na Zemi jste měli několik vzrušujících a naplňujících období, ale nedají se srovnat s tím, co přinese budoucnost.

Ve vaší současné situaci se rychle začínáte učit o rozlehlosti Vesmíru a o tom, jak se hemží životem velmi podobným tvému vlastnímu, a všechen, až na pár výjimek, je lidský. V tuto chvíli se mnozí připravují na setkání s vámi a nabídku pomoci a vedení do nové éry. Všichni jste obdivováni za to, že po dosažení hloubek zoufalství znovu najdete důvěru a odhodlání. Společně oslavíme váš velký úspěch, že jste se znovu zvedly. Ohlédněte se za svými cestami a zkušenostmi, díky nimž se budete mít větší radost z vašeho úspěchu.

Snažíme se, abychom vás zvedli, když narazíte na těžké časy, protože si vážíme toho, jak moc jste ovlivněni tím, co se děje kolem vás. Když jste to potřebovali, dali jsme vám povzbuzení a pozvedli jsme vaši náladu. Jen málo duší ví, že se s vámi často setkáváme, když jste během spánku mimo tělo.

Znáte nás dobře, těšíme se na čas, kdy se budeme moci znovu sejít. To, co nyní prožíváte, se může zdát jako sen, ale když ho prožíváte, jeví se jako skutečné. To vyvolává otázku, co je ve skutečnosti skutečné, a jak už asi víte, že vše existuje prostřednictvím síly myšlení.

Je toho tolik co je potřeba se naučit - "nikdy žádná nuda", a to vás vede celou cestu k tomu, abyste byli Galaktickou bytostí. To je cesta do vaší budoucnosti. Máte velký potenciál, jste ve skutečnosti skvělými bytostmi. Přirozeně ve vaší současné situaci si to neuvědomujete, na vaší současné úrovni jste v nízké vibraci.

Tato situace se však rychle mění, protože Matka Země neustále míří do oblastí vesmíru, ve které mají vyšší vibrace. Ano, po úspěšném absolvování značky jste získali příležitost přejít do vyšších vibrací

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2020/06/12/mike-quinseys-higher-self-message-june-12-2020/

Zpět