3582 Ten, kdo slouží a Shoshanna: Smlouvy o duši James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-12-11

Snažíme se udržet energii channelera pohromadě, jak jen to jde. Někdy je to trochu obtížné, ale můžeme se tu, jak říkáte, ʺprotlouctʺ. Provedeme to.

Q: Sananda mluvil o smlouvách duší a z toho, co říkal, vyplývá, že jste o tom mluvili ještě předtím, než jsem se dostal do hovoru. Jen by mě zajímalo, jaký je nejlepší způsob, jak sledovat smlouvu mé duše, nebo zjistit, co obsahuje.

OWS: Opověď určitě zní jít dovnitř. Pochopit a věřit a uvědomit si, kdo jste a k čemu jste tady. A když to uděláte, vaše smlouva o duši bude fungovat tak, jak je třeba. Vaše Vyšší božské Já vás bude nadále vést. To se totiž stalo.
Když přemýšlíte o myšlence Anděla strážného, co si myslíte, že střeží? Střeží smlouvu vaší duše. Posouvají vás dál. Přivádějí vás k cíli mnoha různými způsoby, jimiž vám v daném okamžiku přinášejí poselství nebo pochopení. Od toho tu jsou, tito andělé. Jsou všude kolem vás a vedou vás. Vaši různí průvodci jsou tu proto, aby vám pomáhali. Nemusíte je nutně slyšet nebo to vědět přímo - ʺAha, tohle musím udělat příště a tohle musím udělat pět minut poté a ...ʺ. Nepotřebujete to vědět tímto způsobem. Potřebujete se jen posunout vpřed. Berte to krok za krokem a postupujte vpřed, a budete se řídit smlouvou své duše.
Shoshanna: Na toto téma toho bylo tolik řečeno. Nejpodstatnější část následování toho, kým jsi, je sjednocení se svou přítomností Já Jsem. Stát se jedním se svým Božským Já. V každém okamžiku, kdy se nadechnete, v každém okamžiku, kdy přemýšlíte, v každém okamžiku, kdy se pohybujete, volejte svou Já Jsem Přítomnost, aby vám odhalila, co máte dělat dál. Co dělat, to je obsaženo ve vaší dohodě. Co dělat, je obsaženo ve vaší smlouvě. Vše, co musíte udělat, je odvolat se na své vlastní Boží Já, svou vlastní Přítomnost Já Jsem a to, co v tuto chvíli potřebujete udělat, je vám odhaleno. Je to proces okamžik za okamžikem. Není to dokument, který čtete. Není to plán, kterým se řídíte. Je to vedení okamžik za okamžikem, že jakmile jste připojeni, jakmile o toto spojení požádáte, budete vědět, co vás čeká dál a co bude dál ve vaší vlastní činnosti.

Q: Jak můžeme pochopit cestu třetí dimenze, jak se vědomí posouvá. Chápeme, že to není o boji a válčení. Když se ta informace nebo to velké oznámení nebo cokoli stane, nebo se stane nějaký záblesk světla, jak to vypadá, že to ve skutečnosti změní věci?

OWS: Co bychom vám všem doporučili, je prostě žít. Žijte okamžikem. Buďte v okamžiku. Nedělejte si starosti s tím, co bude dál a co bude potom, a tímto oznámením. Nechte to být. Ať je to, co to bude. Jděte s proudem, pak bude vše fungovat i nadále a nebudete se muset starat o to, co bude dál. Ale když se obáváte toho, co bude dál, pak přicházíte o okamžik, ve kterém jste. Zvažte to. Uvažuj o tom. Je to pro vás důležitá zpráva.
Shoshanna: Nevíte, jaký to bude zážitek. A potom, když prožijete tuto zkušenost a stane se z ní vzpomínka, víte, jakou paměť budete mít?

Q: Rozhodně ne. Někdy získáte různé vzpomínky a nevíte, proč si jednu necháváte, a jinou ne.

Shoshanna: Tak to je hlavolam, proto na to neexistuje odpověď. To je důvod, proč není odhaleno, kdy velké oznámení všechny změní, nebo kdy padne další otázka, nebo kdy bude na stavbu položena další cihla. Neexistuje žádná odpověď, protože vědomí, které nesete, a vědomí, které nesou všechny bytosti na planetě, spolupracují v souladu. Všichni jsou ve vzájemném tandemu. Pokud si přejete posunout vědomí vpřed a urychlit Velkou změnu, pak musíte žít v mezích svého vlastního Božího Já a následovat tento směr. Když to uděláte, pohyb ve vědomí je nakažlivý. Jde to dopředu. Tak to funguje. Nemůžeme tedy říci, že jakékoli oznámení třetí dimenze nebo jakákoli zkušenost, která se objeví ve třetí dimenzi, něco změní. Pouze váš pohyb ve vědomí něco změní.

Q: Chtěl jsem se zeptat na zvířata, která chodí v kruzích, různých druhů, po celém světě?

Shoshanna: Postupují! Pohybují se. diví se. Chodí za vás. Pohybují se dokola, dokola a dokola a vytvářejí energetický vír pro ně a pro vás. Jsou poněkud netrpěliví. Jejich vědomí roste a ptají se: Kdy se tyto bytosti probudí?ʺ Pohybují energií kolem. To je vše, co se děje.

Je nanejvýš důležité, aby ti, kdo se připojí k této výzvě, mluvili, aby přidali svůj příspěvek, aby položili svou otázku, protože to je naplnění hnutí vědomí, které si přejí všichni, kdo se připojují. Pokud máte co říct, pokud se chcete na něco zeptat, je nanejvýš důležité, abyste se ke skupině připojili.
OWS: Vždy si pamatujte, že když se nebudete ptát, neexistují žádné odpovědi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/11/one-who-serves-and-shoshanna-soul-contracts/

Zpět