345 Svobodné lidstvo Galaxy Girl

[ UFO ] 2020-06-01

Jsme zástupci Galaktické federace. Je nás mnoho z mnoha systémů a držíme světlo a lásku kolem vašeho malého světa. Včera v noci bylo lidstvo kompletně osvobozeno. V současné době zažíváte kakofonii energetických realit, které známe. Energie se oddělují do různých dimenzionálních konstruktů a realit a reagujete na to nesouladem a bitvami. Čtyřdimenzionální konstrukt se trhá. Ve vaší realitě se to projevuje chaosem a hlukem, osamělostí a zármutkem, protože staré se trhá pryč. Na obzoru je hodně radosti.

Gaia byla po tisíciletí v energetické vězeňské matici. Ale to víte. Jste osvobozeni zevnitř i zvenčí, protože Stvořitel prohlásil, že už toho bylo dost. Vidíme postupné zlepšování v konstrukcích energetické frekvence. Vidíme hodně změn. Vy, kteří jste v hustotě a cítíte zvedání bahna musíte vědět, že vše je v pořádku, že vše bude v pořádku, a vše jde určitě dobře. Jsme stále blíž k těmto šťastným časům.

Jsem Joaquin, člen Galaktické federace a voják světla. Můj planetární systém je světelné roky daleko. Všichni jsme přišli, abychom se přidali s naší energií. Temní jsou okamžik za okamžikem mazáni. Nepokoje jsou dozvuky minulosti při odstraňování stínových bytostí, které se při odstraňování bouří a křičí. Byl jsem v této skupině 4 roky služby, ale vždy bylo mým cílem sloužit světlu. Kdysi jsem byl bratr Galaxy Girl, a ona cítí moji energii, která jí připomíná domov. Nejsme jen Galaktická federace, jsme přátelé, jsme vaše rodina. Jsme rádi, že vás můžeme plně přivítat do vyšších říší a realit. Svou službou světlu děláte ohromný akt lásky. Vaše oběť je zaznamenána. Nenechte se stáhnout dolů do bahna. Obklopujeme vaši planetu křišťálově čistou vodou vyšších vibrací. Špice Schumannovy frekvence jsou dalším požehnáním pozitivních energií, které vám vesmír nabízí.

Láska není slabá. Je to nejsilnější síla ve vesmíru a my vás naší láskou k vám, teď a vždy obklopujeme. Bylo mi ctí se znovu spojit s mojí sestrou a s vámi všemi.

Hodně se toho děje v zákulisí. Vnější chaos nemusí být nutně váš vnitřní chaos. Vnitřní mír bude tou nejvyhledávanější komoditou a nyní je to na vás, abyste dosáhli míru v těchto změnách, s falšováním minulosti, požehnali jim a pokročili vpřed do nového.

Vidíme mnoho radosti a novinek pro lidstvo. Jsme rádi, že můžeme sloužit v tomto společném tvůrčím procesu. Život je věčný, milí přátelé. Toto je jen okamžik vnímaného šílenství. Ale je to jen tak šílené, jako byla matice, ve které jste byli. Láska je zdravý rozum. Služba druhým, síla uvnitř, zbožnost, čistota, pravda, radost, kamarádství, přátelství je zdravý rozum a to k vám přitáhlo tolik pozornosti a pro tolik z vás to obsahuje tolik srdečních zlomů, ale také velkou radost.

Mír, bratři a sestry. Mír. Načasování je správné a je blízko. To je vše, co mám povoleno říci.

Zdroj: https://sananda.website/joaquin-of-the-galactic-federation-via-galaxygirl-june-1-2020/

Zpět