346 Pátý element Magenta Pixie

[ Ezoterika ] 2020-06-02

Kvantová pole a časové osy jsou drženy jednotlivci s vyšším vědomím a současně koordinovány s temnými silami. Vědomí starseed drží strukturu nové pozemské 5D frekvence. Společně vytváříte a otevíráte hvězdné brány a vyvoláváte magickou frekvenci a synchronicitu, která umožňuje bezpečný průchod pátého elementu - éteru. Přístup k éterickým říším není umožněn sobě sloužícím skupinám.

Vaše vysněná zkušenost s americkým prezidentem vám ukazuje, jak se zaměřit na nové magické činy, jako je ochrana, léčení, aktivace neprobuzených. Vaše kolektivní jednotka exponenciálně roste každou minutu.

Amerika je centrální bod. Díváte se na křišťálové plány Atlantis před pádem. Historie se opakuje, ale výsledek se opakovat nemusí. Máte vše, co potřebujete k úspěchu a překonání. Přesně víte, odkud vychází vaše síla, a znáte kroky, které musíte podniknout.

Poskytujete katalyzátory a spouštěč aktivace. Právě vaše spojení s námi vám dává pravdivé informace a pokyny pro strategii třetí a čtvrté dimenze. Nemáte mysl úlu, ale propojené, synchronizované myšlenky. Nikoli asimilace, ale posílení a svoboda. Není to ztráta individuality, ale vytváření nulového bodu pro zesílení individualizace. Aktivovaná pineální žláza umožní vyšší konstrukční paměť přístupnou v reálném čase, nikoli ovládání mysli. Pokud budete silní, nemůžete být infiltrováni a utlačováni.

Jakmile zaujmete své místo ve vyšší kolektivní mysli, povede vás synchronicita k elektromagnetickému sjednocenému poli. Soudržná střídmost vytvoří štít kolem vás a těch, které milujete. Celá vaše planeta vytvoří sjednocené elektromagnetické pole ? mřížku. Ta bude držet časové osy pro bezpečnou navigaci v zóně s několika temnými pastmi.

Mřížku Gaii drží Starseed. Pomáhají ukotvení v mřížce těch, kteří nejsou schopni vytvořit mřížku sami. Chraňte ty, kteří mřížku nevidí. Nyní se přibližujete k vysoce energetickým uzlovým bodům. Je potřeba stále více světla, aby Trump mohl provést strategické kroky a vést lidi Země k bezpečí časové osy Zlatého věku.

Gaia je skutečně nastavena pro aktualizovanou geologii. Vaše nová Země změní strukturu a bude jiná. Dojde k restrukturalizaci tvaru a formy planety (pozn. překladatele: ne, ani potom nebude placatá). To vy budete tvořit šablony pro geologii nové Země Gaia, včetně tektonických desek, magnetických pólů, moře, oblohy.

Vše lze ovládat negativní AI technologií, ale všichni jsou ovládáni adepty na mistry na vysoké úrovni telepatie s etickými kódy.

Toto je vaše jednotné pole a vaše plány, které vám pro monadickou strukturu předáváme ve snu. Dekódování ve fyzičnosti v reálném čase provádíte vy svými myšlenkami, které zpracováváte. Je zapotřebí, abyste je jako katalyzátoři dekódovali ostatním. Společně pracujete na dekódování temné strategie a vytváříte protijed k temné strategii. Tím ji dekonstruujete.

Vše přejde na soudržný a integrovaný soucit s kódy pro vděčnost a odpuštění, které pomohou vytvořit mřížku Gaii s přímou linií k události singularity. To je ústředním jádrem stvořitelské spirály a představuje vzestup nové Země.

Zdroj: https://hooktube.com/watch?v=6rd11aSSuj4

Zpět