3398 Získejte zpět kvalitu svého života Olga Envoy

[ Ezoterika ] 2022-11-08

Znáte tři důležité složky kvality života?

Jasné myšlenky, fyzické zdraví, emocionální stabilita a smyslná spokojenost.
Všechny tyto tři složky mohou mít podobu šťastných vztahů, seberealizace ve vlastních aktivitách, finanční pohody a zdravého životního stylu, které stojí na třech pilířích:
Konstruktivní myšlenka, vytvářející pozitivní emoce, transformující se do hlubokého pocitu radosti, štěstí, dobra, které nevyhnutelně vytvoří tu realitu v životě člověka, která se zhmotňuje prostřednictvím nejistých kroků.
Pokud je to tak jednoduché, proč ne každý žije svůj život tak, jak by chtěl?

Domnívám se, že odpověď je již zřejmá. Něco zasahuje do fungování vloženého algoritmu, a proto se nám stává to, co se nám stává. Zkusme se společně podívat na to, co nám brání žít naše sny.

Začněme na úrovni nebe
Naše myšlenky nejsou ve skutečnosti naše, neokortex funguje jako přijímač a zachycuje signály z okolí. Prostředí je v současnosti přeplněno informacemi, které mozek průměrného člověka není schopen přijmout, pochopit a zpracovat. Dochází k psychickému přetížení. Neurony pracují na hranici svých možností a systém jednoduše začne selhávat. Myšlenky získané z obecného informačního pole se formují prostřednictvím energie emocí a pocitů a tato rovina je plná nepořádku. Rodící se emoce jsou často potlačeny nebo ʺvyplivnutyʺ na okolí, čímž se kruh uzavírá. Člověk přijímá ničivé a vypouští je do světa, aniž by si uvědomoval jejich proměnu. Vývar, ve kterém se lidstvo vaří, se pouze přitápí. Výsledek nerozumného přístupu se projevuje na úrovni reality v podobě záchvatů paniky, nespavosti, vleklých depresí, destrukce manželských vztahů i v podnikání. Trpí tím všechny oblasti života.

Mechanismus je jasný, na co se klienti často ptají?
- Nejdříve je třeba se postarat o duševní zátěž (množství). Pokud máte pocit, že právě teď vaše kapacita nestačí na to, abyste se v celé té změti vyznali, buďte k sobě mírní a vybírejte si zdroje informací, které jsou pro vás srozumitelné a snadno stravitelné.
- Za druhé, vsaďte na duševní čistotu (kvalitu). Buďte gurmán. Dovolte si přijímat kvalitní informace, které vás inspirují a nutí přemýšlet. Mimochodem, o to je třeba usilovat. Neohánějte se automaticky stále stejnou znepokojivou myšlenkou, ale vyberte si tu, která spustí proces fantazie, tvorby.
- Za třetí, pozorujte své pocity v těle, emoce, které se objevují po snědení informace. Pokud se tělo uvolní, rozprostře se teplo, přijde plnost, pak vás život sám vezme do své náruče.

Velmi jednoduchá a potřebná pravidla péče o sebe! Koneckonců, kdo se o vás postará, když to neuděláte sami? Umět se o sebe postarat je znakem zralé osobnosti.
Když si uvědomíte celý proces a budete se řídit vzorcem: kvantita, kvalita, život, můžete již nyní získat požadovanou kvalitu života. Pokud vzorec nefunguje a vy sami nedokážete upravit kvalitu života, pak je možná čas obrátit se na odborníka, který vám pomůže sestavit navrhovaný algoritmus, který vás naučí dosáhnout stavu rovnováhy a vaší vynalézavosti.

Neváhejte se přihlásit, včasná ruka podpory může ušetřit vaše prostředky v počáteční fázi. Našla jsem pro sebe skvělý nástroj, který používám sama a nabízím ho svým milovaným klientům. Techniky založené na ericksonovské hypnóze jsou kouzelnou hůlkou. Eriksonova hypnóza je lehký meditační stav, který se v medicíně nazývá stav transu.

V čem se liší eriksonská hypnóza od všech ostatních?
Je to jemné a plynulé ponoření, které postrádá jakoukoli direktivní povahu. Existuje vaše vědomí a nevědomí. Když na chvíli odpojíte své vědomí, umožníte svému podvědomí, aby pro vás v danou chvíli našlo to podstatné. Pomocí speciálních technik můžete nejen získat maximální relaxaci, kterou lze srovnat s celotýdenním odpočinkem, ale také se dostat do stavu svých zdrojů, který je nezbytný pro řešení toho či onoho obtížného úkolu. Na nabízené technice se mi líbí, že se cítím bezpečně díky jemnému a šetrnému přístupu k práci s podvědomím. Osvobodíte se od duševního přetížení, můžete komunikovat se svým pravým já a pocítit, jaké to je být ve stavu rovnováhy a harmonie. Vaše podvědomí vám dává všechna vodítka, protože je zákazníkem zkušenosti, kterou procházíte.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14007

Zpět