330 ET z vnitřní Země jako brána k prvnímu kontaktu Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-05-22

Zkoumali jsme četné možnosti pro co nejlepší možnou zkušenost s prvním ET kontaktem pro celý lidský kolektiv. Chápeme, že se všichni bojíte ET, kteří by přistáli se svými loděmi. A tak jsme zkoumali možnost prvního kontaktu s ET, které žijí pod povrchem vaší planety.

Pokud zde nebudou lodě z vesmíru s pokročilou technologií, je větší pravděpodobnost, že nebudete panikařit. Pokud budou návštěvníci z vaší vlastní planety, kteří vypadají dostatečně jako vy všichni, je větší šance, že to budete schopni zvládnout.

Tito mimozemšťané, kteří pochází z jiných částí galaxie, ale skutečně se rodí na Zemi, vám nabízejí nový způsob pohledu na to, co je mimozemské a co je pro vás všechny cizí. Protože tyto bytosti žijí ve vašem světě dlouho, ty, s nimiž se setkáte, se všichni narodili na Zemi, ale bez lidské pozemské DNA. To by mělo zmírnit ránu pro ty, kteří se bojí, ale také by to skeptikům usnadnilo tvrdit, že to není skutečné a že vědci musí být v nějakém velkém spiknutí.

Tyto bytosti existují a vy se s nimi setkáte. Bude pro ně velmi obtížné se integrovat, ale nakonec se tak stane a připraví cestu pro ET, kteří přistanou na jejich lodích, a kteří se narodili mimo vaši sluneční soustavu. Nikdo ještě nemůže s jistotou říci, jestli se tak stane. Právě jsme zkoumali tuto časovou osu a setkali se s těmi z vás, kteří jsou členy probuzeného kolektivu, abychom získali vaši zpětnou vazbu. Dosud se tato pravděpodobnost setkala s otevřenou náručí a otevřenou myslí, nemluvě o otevřených srdcích.

Vy všichni jste dychtiví setkat se s těmito bytostmi, zvláště když si uvědomíte, že jsou branou mimozemšťanů pro vás, abyste pak potkali své hybridní děti a všechny ostatní ET. Je to doba, kdy by lidstvo mohlo využít k rozhýbání věcí malou pomoc od vašich mimozemských přátel navázaných na Zemi. Doufáme tedy, že se mimozemšťané narození na Zemi začnou objevovat spíše dříve než později a vydláždí cestu pro ET, kteří velmi chtějí dosáhnout ochoty lidstva k přistání lodí a stát se přáteli a spolutvořiteli.

Zdroj: https://danielscranton.com/inner-earth-e-t-s-as-the-gateway-to-first-contact-%e2%88%9ethe-9d-arcturi

Zpět