331 Otevření masivního vesmírného portálu 🌸🌸 cosmic portal

[ Ezoterika ] 2020-05-23

Mezi Jupiterem a zemí se otevírá obrovský kosmický portál (pozn. klid, Mars to přežije), který byl po tisíciletí uzavřen. Vypadá jako červí díra. Poprvé za miliony let přináší návrat hmotného vesmírného vědomí, které je zakotveno v určitých hvězdných branách v této sluneční soustavě.

Mechanismy tohoto masivního pole vědomí jsou mechanismy z dob, kdy bylo vytvořeno prvních 12 hlavních galaxií . Poté, co začala nebeská válka, byl tento masivní portál uzavřen a přesunul se k novým galaxiím formovaným ve vnějším dosahu kosmického celku.

Bude mít vliv na pyramidy a pyramidové sítě uvnitř Země, na povrchu a pod mořem a způsobí zrychlení vzestupu vědomí na této planetě. Spouští ohromné paměťové banky v našich vlastních DNA a molekulárních paměťových bankách a způsobí masivní posun ve způsobu, jakým vnímáme náš hmotný svět. Hodně se rozpadá, zatímco jiné formy života, které žili spolu s námi v různých dimenzionálních stavech a také uvnitř Země, budou nyní poprvé viditelné pro ty, kteří jsou sladěni s kosmickými impulsy tohoto masivního portálu.

Tento portál je přímo spojen s medvědí konstelací, protože to byla jedna z prvních galaxií, které se skutečně vyvinuly do Super vědomí. To přineslo masivní posun ve větším kosmickém celku a později ovlivnilo život na Siriu, Andromedě, Plejádách , Arcturu, Orionu a Mléčné dráze, stejně jako v souhvězdí Pegasa, Býka a Lva. (pozn. to přineslo tu kosmickou válku? To se máme na co těšit.)

Začne to ovlivňovat nás a energetické sítě Země. Jde o velmi vysokofrekvenční energii, zatím pro lidi nedetekovatelnou. Její frekvenční rozsah je mimo naši orbitu (pozn. že by to už konečně vypnulo Van Allenův pás?). Přinese to aktivaci synopsí v našem latentním mozku, které jsme nepoužívali po tisíce let (pozn. někteří ještě neaktivovali mozek, natož pak určité synopse).🌸

Umožní to náhle otevření talentů a schopností a umožní provést úplný posun vědomí ve velmi krátkém časovém období. Planeta je nyní připravena vstoupit do vědomí, a nás táhne do mnohem vyššího frekvenčního pásma.

Elektronická zařízení náhle začnou selhávat a bude ovlivněna satelitní komunikace. Zařízení v nižších kmitočtových pásmech se pomalu začnou rozpadat. Způsobí hromadný přesun do srdečních energií. Následně se rozpadnou staré vzorce předků, myšlení a energetické pole ovlivní existující energie matice . Celé pole se posune. Ohromná kosmická pole nových energií spolu s kosmickými slunečními erupcemi ze Slunce ovlivní náš každodenní život. Podvědomí začne stále více chápat. Staré struktury, staré lži, staré kontrolní mechanismy nyní odpadají a nový začátek formování má tak vysokou frekvenci, na kterou se staré nemůže dostat.

Po přesunu do nejvyšší pravdy a integrity vlastní duše a jejího vnitřního systému vedení dostaneme pomoc od vyšších dimenzí, abychom začlenili změny, a v souladu s tímto polem se přesunuli do vyšších stavů vědomí.

Je nezbytné pokračovat v zúčtování všeho, co se objeví v našich paměťových bankách, ať už jde o osobní, rodinné nebo kolektivní zúčtování. Pokud nebudete ochotni provést vnitřní čistění a jít s kosmickým proudem, můžete se cítit velmi dezorientovaní. Nejvíce bude ovlivněn způsob myšlení a věda, kde dojde ke znovuzačlenění srdce, soustředěného života a holistického přístupu.

S postupem do vyšších kmitočtových pásem a vědomí vzroste role spolutvůrce. Podmínkou k dosažení je dodržování kosmických zákonů a soulad s nimi. Tak se naučíme proudit s kosmickými kmitočtovými pásmy a stát se s nimi jedním.

Očekávejte stupňování změn. Vše je v ohromném toku a zaneprázdněno rozebíráním starého a vytvářením něčeho nového. Nic a nikoho nedržte. Nepřipojujte se. To neznamená, že někoho nemůžete milovat - prostě se nepřipojujte. Naučte se jít s proudem a neodolávat mu. Nevzdorujte této masivní kosmické vlně rozpadu, aby mohla nastat integrace v obrovském kosmickém měřítku, mohlo by to bolet.

Zdroj: https://eraoflight.com/2020/05/23/massive-cosmic-portal-opening/

Zpět