327 Čas přeměn Marta

[ Ezoterika ] 2020-05-18

Stvořitel
Ahoj mé drahé děti!
Dnes se vzdálíme od našeho tématu života na nové Zemi a budeme mluvit o tom, co vás v následujících měsících čeká. Jak vidíte, do určité míry se plazům podařilo dosáhnout svého cíle a snížit vibrační pozadí Země. To se stalo především proto, že lidé mají strach o svou budoucnost. Ani ti lidé, kteří dokonale viděli veškerou umělost a dalekosáhlou situaci s koronavirem a karanténou, a pokusili se udržet optimismus, nedokázali odolat ekonomickým potížím, které na ně náhle dopadly.

Postiženo bylo celé odvětví a množství zúčastněných lidí. Tito lidé jsou mučeni nejistotou a úplnou bezmocností cokoli změnit. Byli zbaveni práva řídit svůj vlastní život: pracovat, plánovat budoucnost a někteří i vidět své příbuzné a přátele. Lidé jsou vystrašeni druhou vlnou koronaviru, která je dále dezorientuje a staví do úplného zmatku.

Přesně s tím plazi počítali: dostat lidi do dlouhé deprese v energii strachu o jejich život a budoucnost. Tím drží Zemi v energetickém prostoru nízkých vibrací.

Co lze dělat v takové zdánlivě beznadějné situaci?
Zaprvé, úplně vyloučit ze své duše strach, protože jako magnet může přilákat do vašeho života přesně ty nepříznivé situace a nejvíce ?trojrozměrné? lidi s nimi spojené. Navzdory všemu musíte udržovat energetické nadšení, které vám zaručí, že projdete tímto obtížným obdobím s minimálními finančními a duševními ztrátami. Čím vyšší jsou vaše vibrace, tím příznivější budou okolnosti vašeho života, a tím čistější lidi potkáte na vaší cestě.

Není to uklidňování, tak fungují zákony vesmíru.

Neznamená to však, že byste se měli sedět a nečinit žádné konkrétní kroky. Pokud hospodářská krize ovlivnila vaši konkrétní oblast činnosti, začněte hledat jiné zaměstnání, které odpovídá současným okolnostem, a představte si ho co nejjasněji. Pokuste se využít tuto situaci ve svůj vlastní prospěch, přeorientovat se na to, co byste opravdu chtěli dělat. Znamená to najít práci vaší Duše, o níž jsme již tolik mluvili.

Již představa přinese nový proud nejen do vašeho života, ale také začne transformovat energetický prostor kolem vás. Nyní je na Zemi jedinečná situace, kdy vše pracuje pro vás, láme staré a vytváří nové. To, co se nyní mnohým z vás zdá jako katastrofa, je ve skutečnosti vaším spasením, které brzy uvidíte.

Prolomení starého života se nyní děje v měřítku celé vaší planety. Nemůže to jít hladce a bezbolestně pro všechny lidi bez výjimky. Čistí a aktualizují se z toho pouze ti z vás, kteří jsou již připraveni na nový život a jejichž vibrace to umožňují.

Opravdu si přeji, abyste nyní - v nejdůležitějším okamžiku přechodu - zůstali ve své vlastní frekvenci a podali pomocnou ruku těm, kteří jsou na křižovatce.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/vremya-peremen/

Zpět